Глобальні оголошення!



Комплекси

Модератор: Галина

Re: Комплекси

Повідомлення Руженка » 25 березня 2011, 16:05

мешканка написав:Коплексую через свій ніс, через нігті і руки, через вени на ногах, а найбільше-через маленькі груди... ну і через обвислий живіт. Щодо внутрішнього світу-не вмію говорити людям правду в очі і через це постійно переймаюсь



Мешканка ти мене насмішила))))))))зайва вага?????В тебе?????? по фотках так і не скажеш!!!!!!Я вообше говорила, що ти на дівчьонку змахуєш ніж на мамашу)))))))))

А про живіт то вообше.... я валялась :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )))))))))))Ти ж зараз маєш не обвислого. а КРУГЛЕСЕНЬКОГО животика)))))))))))
Руженка Офлайн


 

Re: Комплекси

Повідомлення Marichka » 25 березня 2011, 16:48

Мені багато комплексів допоміг подолати чоловік,мені здається,що любов творить дива,що можна за її допомогою розцвісти,як квітка.Памятаю,що комплексувала бути в купальнику,бо заповні стегна,то він мене переконував,що то навпаки жіночно і т.п.

Погоджуюсь,що для подолання важлива гармонія,і внутрішнє,і зовнішнє.Хоча,люди бачать тебе так,як ти себе бачиш.Важливо полюбити себе!!!І бути собою!!!

Маю комплекс-боюсь виступати перед публікою,гублюсь,не знаю,що казати тоді.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Комплекси

Повідомлення мешканка » 25 березня 2011, 16:51

Руженка написав:
мешканка написав:Коплексую через свій ніс, через нігті і руки, через вени на ногах, а найбільше-через маленькі груди... ну і через обвислий живіт. Щодо внутрішнього світу-не вмію говорити людям правду в очі і через це постійно переймаюсь



Мешканка ти мене насмішила))))))))зайва вага?????В тебе?????? по фотках так і не скажеш!!!!!!Я вообше говорила, що ти на дівчьонку змахуєш ніж на мамашу)))))))))

А про живіт то вообше.... я валялась :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )))))))))))Ти ж зараз маєш не обвислого. а КРУГЛЕСЕНЬКОГО животика)))))))))))

Враховуючи те, що в підлітковий період я важила 65 кг ( а після серйозної дієти моя середня вага становить 55-56 кг) то таки було зайвої ваги трохи і було через що комплексувати :beer:
А свій обвислий животик продемонструю після пологів ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Комплекси

Повідомлення гра з вогнем » 25 березня 2011, 16:58

чекаємо на фото твого "обвислого" животика, який 100% плекатиме наші "животні" комплеси :P
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron