Глобальні оголошення!



Комплекси

Модератор: Галина

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 24 березня 2011, 00:10

гра з вогнем написав:якщо чесно мені здається це залежать не від марафету, а від впевненості, котра йде з середини жінки.
тому марафет. який додає впевненості - це тимчасово.
потрібно вчитися бути впевненою в собі і без нього. саме це я називаю прийняти і полюбити себе.



так я ж то й пишу,шо я впевнена в собі і з ним і без нього ,але сприймають мене всеодно по різному ,і від цього нікуди нє спрятаться нє скриться :lol: ,хоч я на це й не реагую тепер

погодься - ж такі люди, які світяться з середини, незалежно від зовнішності та макіяжу. я не говорю про те, що тре одягнутися в лахміття і пустити по собі вошок бігати, бо я себе таку люблю - хай і інші полюблять, я говорю загалом про те, що макіяжі, салони, шопінг - це тимчасове рішення, це маска, під якою приховується все та ж жінка зі своїми страхами, побоюваннями тощо.


Я не свічуся зсередини ,і шо ?як засвітитись?
Хтось родився таким шо світиться,а хтось таким шо блимає :tipok:

потрібно працювати над тим, щоб полюбити себе такою як ти є глибоко в душі, тоді жити стане значно легше.


Так я то себе люблю :dash: :dash: :dash: ,навіть очєнь

І мені оце подобається
потрібно над собою працювати
,як????????????????
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення гра з вогнем » 24 березня 2011, 00:26

так ж любиш себе, не реагуєш на дуріків, шо тобі ше тре ? :) над чим ти хось попрацювати?
не видумуй собі того чого нема :P

мені ти світишся з середини ;)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 24 березня 2011, 00:28

Навіть ці всі передачі,де працюють над закомплексованими,по можливості залежно від концепції проекту починають чи з пластики ,там підтяжки,груди,носи,зуби,животи,нарощення волосся,дієта і закінчуючи перевдяганнями зачісками і макіжем.

Але чомусь жодного разу не бачила такої передачі,щоб над жінкою з комплексами попрацював один лиш ,допустимо,психолог ,розложив їй все по полочках,показав де ізюминки.Вона сказала ,о точно!як же я раніше не здогадалась :dash: ,взяла і засвітилась

і тут відкривається ширма,всі на неї налітають,вітають з квітами ,і кажуть красуня!Як же вона змінилась !ми її не впізнаємо !

Думаю,що тут як не крути потрібна комплексна терапія ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення гра з вогнем » 24 березня 2011, 00:35

Перлинка ну як тобі сказати, а ти бачила тих жінок після передач, а не у фіналі під тим кутом під яким скрутив режисер чи хто там?

мені здається таку передачу і не зроблять (хоча спроби були, помниш якийсь мужик на рос. ьелебачені в прямому ефірі по полочках розкладував), бо не інтересно, не зрєлішно. робота над собою кропітка. важка і щоденна. а нє, витянути зачухану жіночку, вставити їй пір'я в шляпку, пір'я в дупку, показати як вона радіє перед камерою і відправити опять в те саме середовишще, в ті самі клопоти, проблеми і комплекси. юрбі показують те, що вона хоче - видовище. тому інколи створюється оманливе враження, що миленьким платячком від ххх можна досягнути небачених висот і відразу перетворитися з попелюшки на принцесу, перед котрою відкриваються всі двері і за котрою гонять принцими на білих конях. так буває лиш у казці!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 24 березня 2011, 00:38

гра з вогнем написав:так ж любиш себе, не реагуєш на дуріків, шо тобі ше тре ? :) над чим ти хось попрацювати?
не видумуй собі того чого нема :P

мені ти світишся з середини ;)


Ну можна сказати що мої коплекси частково подолані ,я тобі себе як приклад наводила ,те що я відч увала на своїй шкірі,при всій любові до себе я подобаюсь незнайомим людям більше чи меньше залежно від того при марафеті чи ні.Блін так це ж очевидні речі.Навіть приказка є встречают по одежке,провожают по уму.
Так от поки нема можливості той ум проявити відношення згідно зовнішності,.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення гра з вогнем » 24 березня 2011, 00:41

так все таки по уму провожають? ;) одної одьожки мало. це якраз те, про що я говорю.
неможливо виключно салонами та шопінгом досягнути радикальних змін у роботі над собою. це тимчасове рішення, яке може бути доречним для когось, поки людина працює над своєю сутністю.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 24 березня 2011, 00:43

гра з вогнем написав:Перлинка ну як тобі сказати, а ти бачила тих жінок після передач, а не у фіналі під тим кутом під яким скрутив режисер чи хто там?

мені здається таку передачу і не зроблять (хоча спроби були, помниш якийсь мужик на рос. ьелебачені в прямому ефірі по полочках розкладував), бо не інтересно, не зрєлішно. робота над собою кропітка. важка і щоденна. а нє, витянути зачухану жіночку, вставити їй пір'я в шляпку, пір'я в дупку, показати як вона радіє перед камерою і відправити опять в те саме середовишще, в ті самі клопоти, проблеми і комплекси. юрбі показують те, що вона хоче - видовище. тому інколи створюється оманливе враження, що миленьким платячком від ххх можна досягнути небачених висот і відразу перетворитися з попелюшки на принцесу, перед котрою відкриваються всі двері і за котрою гонять принцими на білих конях. так буває лиш у казці!


Ну згідна ,згідна я зі всім,але одне другому не мішає,я за зовнішні і за внутрішні зміни на краще :clapping:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення гра з вогнем » 24 березня 2011, 00:44

а сьо тут нова фіча - з'днуються повідомлення? чи то модератори-шустріки?
___
і я :dance:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 24 березня 2011, 00:46

гра з вогнем написав:так все таки по уму провожають? ;) одної одьожки мало. це якраз те, про що я говорю.
неможливо виключно салонами та шопінгом досягнути радикальних змін у роботі над собою. це тимчасове рішення, яке може бути доречним для когось, поки людина працює над своєю сутністю.

Одної одьожки мало,але й вона не помішає,бо мінімалізує затрати енергії по досягненню успішних результатів.

І хіба ж я десь казала,що виключно салонами та шопінгом,просто ти писала,що не треба,а я писала,що треба :P
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення гра з вогнем » 24 березня 2011, 02:54

а шо саме не треба? не пригадую, де саме і стосовно чого я писала "не треба".
мої дописи стосувалися виключно того, що подолання комплесів за допомогою відвідин салонів та шопінгу насправді є лише мішурою, можливо хибним шляхом у роботі над собою.
працювати над собою, це не лише намалювати нігтики, вдягнути нові бусики й сісти виглядати з моря погоди, а значно більша праця, яка потребує залучення не лише зовнішніх, але і внутрішніх ресурсів.
впевненість, яка можливо здобувається вишуканим одягом насправді ілюзорна, якщо вона зникає одночасно із вечірнім туалетом.
____
мені видається, що інколи занадто сильно акцентують на зовнішності, на зовнішніх змінах, забуваючи про внутрішній світ людини.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron