Глобальні оголошення!



Ваша самооцінка і впевненість у собі! В чому?

Модератор: Галина

Ваша самооцінка і впевненість у собі! В чому?

Повідомлення Руженка » 17 лютого 2011, 22:19

Як часто ваша самооціка падає і як піднімаєте свою впевненість???

Реклама Нівеї каже - "Адже краса - це впевненість!". Погоджуєтесь?

Чи можливо впевненість в собі - це достатньо грошей??? А скільки для Вас достатньо грошей?))

Хто чи що допомагає підвищити свою самооцінку???
Руженка Офлайн


 

Re: Ваша самооцінка і впевненість у собі! В чому?

Повідомлення Руженка » 17 лютого 2011, 22:53

Я впевнена і щаслива, коли реалізована, зайнята, коли роблю справу, яка мені подобається!!!

Радість і впевненість зявляється від шопінгу))))))Але тут висновок: значить впевненість в грошах))))

Коли красива :oops: ООООО це да!!!!!!! Тоді здається, що весь світ біля твоїх ніг))))) Але то швидко проходить)))))) :D
Руженка Офлайн


 

Re: Ваша самооцінка і впевненість у собі! В чому?

Повідомлення Lesya » 17 лютого 2011, 23:06

Руженка написав:Я впевнена і щаслива, коли реалізована, зайнята, коли роблю справу, яка мені подобається!!!

Коли красива :oops: ООООО це да!!!!!!! Тоді здається, що весь світ біля твоїх ніг))))) Але то швидко проходить)))))) :D



Це так. Як на мене, то коли живеш активним життям, тоді і відчуваєш себе реалізованим. Тоді стаєш впевненою в собі, зростає самооцінка... Життя йде повним ходом!!!

Щодо грошей - не знаю. Звісно, коли вдягаєш шикарну білизну, то вже собі подобаєшся і відчуваєш кайф, самодостатність. Одягаєш решту і йдеш гуляти, чи по справах...

Я сьогодні допомогла в дечому чоловікові по роботі (вирішую іноді організаторські питання), зайшли по дорозі назад в подолянах в магазинчик і я купила сумочку. Відчуття суперові! Я в собі впевнена на найближчий час.

гроші свою роль зіграли.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Ваша самооцінка і впевненість у собі! В чому?

Повідомлення happymami » 25 березня 2011, 08:30

Шість стратегій впевненості
1. Кожен день нагадуйте собі, що є речі, які ви зробили добре
2. Читайте надихаючі біографії та автобіографії
3. Будьте вдячні
4. Оточіть себе підтримкою
5. Ставте перед собою короткострокові цілі
6. Кожного тижня робіть щось для себе
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ваша самооцінка і впевненість у собі! В чому?

Повідомлення krapk@ » 25 березня 2011, 10:43

а я не можу вичислити від чого залежить моя впевненість. Інколи така впевнена, огого, аж занадто. Інколи якась взагалі невпевнена, при тому що і вроді намакіяжена, одягнена. В мене це буває як настрій то є то пропадає. Дивно певно, але маємо що маємо. Може якісь комплекси непоборені даються чутися в ті моменти? Впринципі не буду жалітися, що я якась невпевнена в собі забита тьотка, частіше навпаки, але бувають випадки. І дуже хочеться таких проявів позбутися.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ваша самооцінка і впевненість у собі! В чому?

Повідомлення мешканка » 25 березня 2011, 14:10

krapk@ от і в мене так. Часом задоволена собою, впевнена у власних силах, самодостатня...а часом - повна протилежність. Дійсно, як настрій... Звісно, у впевненості є багато факторів і гроші один із них, але не їх кількість-а вміння правильно ними розпорядитись. Основне джерело моєї впевненості-це моя сім"я, мій чоловік... без нього я себе не уявляю. Плюс, коли хочу додати собі впевненості-перераховую всі свої здобутки а їх виявляється чимало і вже якось самооцінка піднімається. І ще-я впевнена в собі, коли зайнята, коли маю багато справ...тоді просто бракує часу на роздуми
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ваша самооцінка і впевненість у собі! В чому?

Повідомлення Marichka » 25 березня 2011, 17:05

Погоджуюсь,що гроші допомагають бути впевненішою в собі.Для мене це і зовнішній вигляд,одяг,взуття,гарний запах і хороша думка про себе,безпосередність,вміння бути самим собою,не боятися говорити,мати свою думку...

Допомагає підвищити самооцінку чоловік,його похвала,гарні слова і любов рідних мені людей
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013


Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron