Глобальні оголошення!



Я така затуркана, така затуркана...

Модератор: Галина

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення erinaceus » 19 червня 2015, 00:46

taranjka То значить я не одна така :ha: Але ж порошок забирається водою на початку прання...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 березня 2016, 23:00

Я в шоці з себе і зі свого чоловіка :dash: Розказую історію.
Років десь півтора-два назад в нас десь по сусідству з"явилась відкрита wifi мережа з дуже потужним сигналом і просто супер-крутою швидкістю, що я дуже часто переключалась з домашньої мережі, якщо наша якість звязку була якоюсь не дуже, а там завжди зв"язок був якийсь кращий. І тягнула та мережа далі, ніж наша домашня - наприклад, в дворі біля будинку наша вже не дотягувала, а та друга - так. І так цікаво було, звідки та мережа, чия вона, хто такий добрий роздає свій інтернет. І от аж лише пару днів тому щось ми вперше запідозрили, а чи не від нашого роутера ця мережа? І таки з"ясували, що від нашого :dash: :dash: :dash: Як тепер виявлось, що чоловік як ще колись перенастроював роутер, галочку одну лишню поставив :dash: :dash: :dash: Цікаво, скільки народу пересиділо на нашому інтернеті. Оце в когось тепер буде розчарування :crazy: :crazy: :crazy:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення Natalinda » 08 листопада 2016, 10:06

в мeнe клініка :impossible:
Вчора приніс чоловік мандаринку. Син попросив почистити. Почистила. Пішла. Приходить дитина і питає "дe мандаринка?" Кажу, почистила ж тобі, на кухні. Нeма кажe. Пішла, подивилася, нeма! Почала "принюхуватися" і зрозуміла що я іі зіла :crazy: :dash:
Трe йти купити дитині мандарин і виспатися :impossible:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення vit.mosom » 13 грудня 2016, 16:56

Це може бути просто заклопотаність. Треба не так турбуватися про буденні справи, вчитися розподіляти свій час і все робити почергово, як по плану.
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 грудня 2016, 19:17

Я сьогодні пасмо волосся обсмалила собі над газовою плитою. Так низько схилилась, а потім чую, що щось так сиаленим засмерділо. Добре, що й так вже пора стригтися :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення nadusha » 13 грудня 2016, 20:58

А я Денисові капішон до куртки причепила тим місцем, де має бути хутро, воно в нас теж кріпиться на замок... :crazy:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення nelly » 13 грудня 2016, 21:22

я сeбe тeж сто затурканою почула :hi: відломалося вчора мeні вушко однe від окулярів а нe могла піти в рeмонт і от ходила більшe доби з пeнснe :crazy: то і смі і гріх бо злітали і нe зручно було і собі згадала як то бабці в сeлі ізолєнтою мотають, алe нe дійшла до цього, благо порeмонтувала, очкаріки зрозуміють як то тєжко бeз окулярів...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 грудня 2016, 21:25

nelly в тебе одна пара лише? В мене було раніше дві, і мені Марта, соромно признатись, вже два роки як поламала одну пару, і я досі не зробила собі ще одної :=): Все думаю, та от-от піду, от-от зроблю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення nelly » 13 грудня 2016, 21:27

Одна бо всe грошeй жалко от трeба вжe поміняти бо скeльця з пластику вжe пару років і дужe понищeні, аоe мeні трeба нe мeншe 1500бо лінзи дорогі то всьо відтягую...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я така затуркана, така затуркана...

Повідомлення oksana_tern » 13 грудня 2016, 23:36

І я мала одну, але 2 роки тому зробище ще одну і не жалкую, от сьогодні загубила "легші" і мушу ходити в сильніших і то знайти не можу))) напевне моя красуня постаралась
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей