Глобальні оголошення!



Фізіогномія, жести

Модератор: Галина

Фізіогномія, жести

Повідомлення mari » 22 травня 2010, 00:29

Психологія жестів стверджує, що жодна людина не здатна повністю контролювати рухи власного тіла, навіть у тих випадках, коли навмисно намагатиметься збити вас з пантелику. Якщо при спілкуванні з людиною ви помітили, що вона починає моргати, а зіниці ока постійно змінюють свою форму, на лобі з'явилися крапельки поту, а на щоках невеликий рум'янець, то будьте обережні, в даний момент ця людина намагається обдурити вас.

Якщо ваш співрозмовник почісує кінчик вуха, швидше за все, йому не цікаво вас слухати. Коли він тримається за підборіддя, то вас напевно вислухали з увагою, але ось остаточно ніякого рішення для себе ще не прийняли. Бачите, як співрозмовник руками підпирає щоки, не виключено, що даний розмова йому набридла.

У тих випадках, коли людина сумнівається у сказаному співрозмовником, то найчастіше інтуїтивно тягне свою руку до шиї. Якщо ваш співрозмовник схрестив руки на грудях, швидше за все, ви не доб'єтеся від нього необхідної вам щирості. Бачите як співрозмовник тримає палець біля скроні, можливо, в даний момент в його душі панує лише негативне ставлення до теми обговорення.

Звертайте увагу і на положення ніг у момент розмови. Якщо співрозмовник стоїть, схрестивши ноги або його ступні дивляться один на одного, то перед вам знаходиться вельми невпевнена в своїх силах особистість. Широко розставлені ноги при бесіді означають, що перед вами надто самовпевнена в собі людина, яка знає, що абсолютно права.

«Прочитати» людини можна не тільки по жестах, але і за наявністю у неї «шкідливих» звичок. Наприклад, якщо ви бачите людину, яка стукає по столу або дригає ногою, то можете сміливо вважати, що перед вам справжній непосида. Для нього маже неможливі зосередженість і терплячість. Співрозмовник, який гризе нігті, видає в собі дуже вразливу особу, що боїться бути не зрозумілою навколишнім людям. А ось накручування на пальці кінчики волосся, означає, що перед вами людина, яка зайнята у цей момент тільки своїми думками.

Звернули увагу, що коли співрозмовник чеше або погладжує живіт, то, швидше за все, перед вами дуже нахабна і занадто самовпевна особа. А ось колупання в носі означає, що перед вами замислена людина, яка, щоправда, не навчена гарним манерам.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: фізіогномія,жести

Повідомлення mari » 22 травня 2010, 00:30

Які жести ви аналізуєте? Яке обличчя запам"ятовуєте?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: фізіогномія,жести

Повідомлення Melisa » 22 травня 2010, 09:40

Коли людина починає позіхати під час розмови зі мною-їй нудно.
Коли робить руки навхрест (чи ноги) - позиція захисту. розмова не клеїться.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: фізіогномія,жести

Повідомлення happymami » 25 січня 2011, 19:42

Моя коліжанка якийсь час була помішана на серіалі, здається "Теорія брехні". Там чоловік аналізував міміку людини, жести, на основі цього робив висновки, чи людина правду каже чи ні, тощо. Так от, коліжанка аж зупиняла серіал в тих місцях, де були самі цікаві моменти. І навчилася теж багато чого цікавого.
Так от, там було сказано, наприклад, шо якшо людина говорячи більше піднімає один кутик губ, або коли посміхається на один кутик вище. то це значить, шо вона себе високо ставить... Ось так. Захотілося і собі колись цей серіал подивитися
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: фізіогномія,жести

Повідомлення TanenRom » 25 січня 2011, 21:47

раджу почитати Алана Пиза - Язык телодвижений, дуже корисна книга, багато я з неї почерпнула цікавого!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: фізіогномія,жести

Повідомлення mari » 26 лютого 2011, 15:59

А пробували колись слідкувати за вашим обличчям? Тренуватись як телеведучі? Успіхи є? Не морщити лоб, наприклад
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість