Глобальні оголошення!



Пам'ять, згадування

Модератор: Галина

Пам'ять, згадування

Повідомлення mari » 29 квітня 2010, 11:37

Як навчитись запам'ятовувати цифри, дати, імена? Ваш досвід..
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: память

Повідомлення мешканка » 29 квітня 2010, 13:43

Я не запам"ятовую, завжди записую...але потім не можу пригадати де що записала...але пам"ятаю, що саме написала.... :crazy:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: память

Повідомлення alenka » 29 квітня 2010, 14:35

я теж не довіряю своїй пам'яті, тому почала записувати, потім я почала забувати куди записую :lol: , а тепер вирішила цю проблему тим, що маю лиш 2 місця куди складаю записочки з нагадуванням. І все таки практикую для того щоб запам'ятати щось важливе повторити інформацію декілька раз, а потім через 10-15 хв. повторити ще декілька раз.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: память

Повідомлення Melisa » 29 квітня 2010, 23:16

і я записую на листочок. інколи записую в нотатник на мобілці (це якраз тоді, коли лежу-сиджу і годую малу, а відійти не можу і поряд ручки нема). Так я записую питання, які маю обговорити з однією людиною. зустрічаюсь я з нею рідко, а питань-багато, всіх при зустрічі і не пригадаю. а тому на допомогу приходить мобільний, який завжди під рукою. :yahoo:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: память

Повідомлення happymami » 08 січня 2011, 12:56

Спеціально купила діловий щоденник невеликого формату. шоб всі писюльки були в одному місці))) Тепер вночі лежить під ліжком, бо часто як лягаю спати звечора. то ще купа ідей роїться в башці. Записала а зранку навіть не памятаю, шо писала шось. Відкриваю - опа, а непогана ідея ж була. або навпаки - ого, яка чумова ідея прибандурилася звечора))))
Кажуть горіхи добре помагають на память... Не пробувала
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: пам*ять

Повідомлення Любов » 08 січня 2011, 14:56

номера чомусь мені запам'ятовуються погано. Колись читала Фрейда :crazy: , то він пише, що найлегше запам'ятати комбінацію цифр, асоціюючи їх з предметами, наприклад, одиничку порівнювати з вежею, вісімку з пишною жіночкою :lol: і т.д. , кому як фантазія підкаже. Справді допомагає.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Пам'ять

Повідомлення krapk@ » 13 квітня 2011, 20:44

я теж колись читала мнемоніку або техніку запам'ятовування. Там чим з чудернацькішим заосоціюєш, тим вищий шанс згадати. Але я потім самі асоціації забуваю. Короче пенсія. Наприкла, ви пишете список що маєте купити в магазині. Уявляєте:
Рано я прокидаюся, а в ліжку біля мене лежить велика біла булка батону. Далі одягаю тапки і йду у ванну, а там плаває філе сьомги. На кухні випиваю каву, а все що не жопила виливаю на гарну білу прокладочку Роблю макіяж, а в мене в косметичці лежить капустина. Виходячи в коридор, шукаю туфлі, а взуваю 2 пачечки масла. Виходячи на сходову, повз мене пробігає окорочок і т.п, чим дурніше тим краще.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пам'ять

Повідомлення mavpusya » 13 квітня 2011, 20:56

krapk@ С ума сойти! :scare: Я схожим методом запамятовую іноземні слова.
А щодо цифр, запамятовую візуально, як набираю на телефоні.
По списках, запамятовую кількість чого тре купити. Потім кількість по відділах, харчі, промтовари. Часом можу забути, але 1 із 10.

От на рахунок справ, що потрібно зробити, без користі записувати. Зроблю тільки, якщо матиму бажання. Можу півроку в записничку перекидати із дня на день. :oops:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Пам'ять, згадування

Повідомлення mari » 25 червня 2011, 21:26

Як на рахунок згадки про 1-шу згадку? Тобто якщо згадати коли ви були малюсінькі, що саме ви пам"ятаєте найперше? Чи вірите що люди можуть пам"ятати внутрішньоутробне життя?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Пам'ять, згадування

Повідомлення Melisa » 25 червня 2011, 23:08

mari написав:Як на рахунок згадки про 1-шу згадку? Тобто якщо згадати коли ви були малюсінькі, що саме ви пам"ятаєте найперше? Чи вірите що люди можуть пам"ятати внутрішньоутробне життя?

я не можу згадати, чи моя згадка була найпершою чи третьою.... я пам"ятаю себе в років 3-4.
mari написав:Чи вірите що люди можуть пам"ятати внутрішньоутробне життя?

вірю. більше того, перевірила. воно сильно впливає на майбутнє. Я не можу отак сказати, що людина пам"ятає, як припустим плавала у водах навколоплідних і т.п. Я говорю про емоційний стан дитини, про духовний.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron