Глобальні оголошення!



Де мамі знайти час для себе?

Модератор: Галина

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 листопада 2015, 23:20

Справа не в тому, що дитина втомлює і її хочеться позбутись, а просто є речі, які з дітьми робити нереально, з малими принаймні, як то читати, вишивати, пити каву, щоб ніхто не тягнув за рукав і т.д. Ну і є також речі, які необхідно робити, справи різні домашні й не тільки. Я вважаю, що неправильно, у випадку якщо мама з дитиною цілий день вдома наприклад, і мама бавиться цілий день з дитиною, а коли дитина засинає, мама починає прибирати і готувати їсти. Наприклад, коли моя дитина в садку, я стараюсь всі абсолютно справи зробити поки її нема, а вже весь час, коли ми разом, віддати тільки їй. Але якщо ми цілими днями вдома, то я роблю всі побутові справи разом з нею. Я їй пропоную, що можеш мені допомогти або можеш поки погратись сама, але я мушу зготувати обід. А тоді вже будемо гратись разом. Я вважаю, що роблю правильно. Це і дитину привчає до того, що мама не тільки має з нею бавитись цілодобово. І гратися самому це теж, вважаю, просто прекрасна навичка, яка необхідна кожній дитині.
І це не значить, що мені нецікаво з моєю дитиною і я постійно намагаюсь її десь сплавити, але на відпочинок і якісь свої справи для душі я теж маю право. Звичайно, головне, щоб це не було дитині в ущерб.
Ну і звісно кожен день також інакший. Якийсь день цілий присвячуєш дитині, то в якийсь інший можна і для себе час знайти.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 листопада 2015, 01:05

Ну і ще хочу додати, що я не за те, щоб цей час для себе красти від часу з дитиною, а за те, щоб старатись організувати все таким чином, щоб всі справи робилися з дитиною, а коли дитина відпочиває, тобто спить, чи то ще вранці, чи в обід чи вже вечері, тоді і мама щоб могла відпочити, а не йшла на кухню драяти баняки.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення flower » 06 листопада 2015, 13:53

nelly написав:Оля-Квіточка все в Тебе вийде бо ти супер-мама і господиня, всі труднощі тимчасові

Дякую, але до супер мами мені дуже далеко. З старшою майже часу не проводжу і мене це мучить, що вона постійно сама. Мучив постійний бардак в хаті, то з тим чоловік поміг правда, наймаєм раз в тиждень прибиральницю + новий пилесос купили і я теж тепер іноді встигаю трошки прибрати. А так то допомогти він не допомагає з малим, лиш Вероніку купає щовечора і мені ванну для малого напускає, круглосуточно тільки я з Матвійом, бо оте що він поагукає до малого поки я памперс передіваю я не вважаю допомогою. Матвій спить вдень поганенько, деколи їсти не встигаю навіть зварити, а так то стараюся поки спить то щось робити по дому, бо як запущу раз то потім ще більше часу треба буде. Для мене супер мами, це ті у кого 3є і більше діток і вони встигають всім увагу приділити, почитати їм, погратися, їсти наварити і ще й по дому все зробити :wink: А зараз "час для себе" це дійсно елементарні речі такі, як зачесатися, вмитися і зуби почистити. :yes:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 листопада 2015, 14:02

flower цей період швидко мине, потім все налагодиться. А зараз так мусить бути. Пригадую себе в той період (і то тільки з одною дитиною), то часом вечеряли хлібом з маслом, і то з ревущою дитиною на руках. В період 1-2 місяці моя мала бувало в день не спала взагалі ні разу за день, а вночі якісь годин 8. Я думала тоді, що здурію. Але все швидко минає. Головне тобі зараз себе не картати, бо від того тільки гірше буде, а сприймаьи все, що так і має зараз бути.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення flower » 06 листопада 2015, 14:21

TaniaPicaSSo написав: Пригадую себе в той період (і то тільки з одною дитиною), то часом вечеряли хлібом з маслом, і то з ревущою дитиною на руках.

Так найгірше те, що чоловік не готовий їсти хліб з маслом, він хоче щоб було наварено все як раніше, а допомогти мені окрім матеріально не дуже виявляє бажання. Я постійно бачу його невдоволення і мене це дуже напрягає. Я вчора ввечері вже взлилась, тицьнула йому насильно малого і пішла в той час одяг прасувати якого гора вже була, бо їсти встигла зварити післятобіду поки дитьо спало.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення nelly » 06 листопада 2015, 14:27

Таке є у всіх і дуже часто і в мене навіть пречасто. Літом отаке саме було все мене мучила совість що не повчили не почитали що зарядку не робимо для Марго яку її нудуууже треба, і коли Злата була мала то гори штанів і посуду і всього того. То ще певно так само Твоє самопочуття не прийшло в норму після пологів. А ти нормальна мама і дуже хороша просто з тимчасовими труднощами :rose: В мене коли отека самоїдство починається то я просто гину і з кожною годиною шукаю все більше недоліків у собі як у мами а поім і жінкою гавкаючою стаю. І саме головне коли себе їм за це все недоробство чи то з дітьмичи то по дому то і нема няікого бажання то робити. Я в кінці літа навіть до однієї багатої мами з форуму писала як їй то вдається все кругом встигати :wink: То вона мені і підказала що просто себе не їсть за то і то, що не зроблено. Я до прикладу коли Злата була мала то співала їй з Маргаритою колискові брали листок і співали по годині по дві то Марго така рада була отаким процедурам коли ми робили все разом. Попробуй не чекати з острахом вечора а з малим на руках чи га коцику читати старшій..
Якась така тема з порадами (( один виглядає мудріший іншого (((( :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення TYulia » 06 листопада 2015, 15:28

А я якась мама-фанатичка може навіть мазахістка місцями :crazy: про час для себе особливо не задумуюсь. Зараз і так вже собі частіше перукарню, манікюр дозволяю. Ніби з одного боку розумію, що то не зовсім правильно, але по іншому не вмію. То трохи і малий мене до того привчив, бо був дуже плаксивий, весь час на руках, біля грудей, потім десь в півроку всеодно зазвичай у всіх інших починав плакати, а зараз вже великий, вже місцями виглядає, що з іншими йому цікавіше (часто ревную), а я всеодно не можу отак повністю відключитись і зайнятись іншими справами, заглядаю за ним щохвилини. Якби певно була друга дитина, то теж би дуже переживала з приводу обділення увагою.
Правда мені пощастило, що чоловік то все відносно розуміє і практично ніколи не упрікав мене за безпорядки чи їжо-готовлення.
Насолоджуйтесь материнством! Але з іншого боку, так як тут вже хтось писав, треба прислухатись до того, що душа бажає, якщо капець хочеться вишивати-читати-танцювати чи ще щось, то певно треба собі це дозволити, щоб потім злість на дитя не тримати. А головне по менше заморочуватись, якби то так получалося.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення erinaceus » 06 листопада 2015, 18:19

flower Ох ті чоловіки... Ну вихід з вечерею можна знайти. Замовляти доставку додому з закладів харчування або брати на винос. Тепер ж можна замовляти купу всього, не лише піцу. І готують смачно, не гірше домашньої їжі. Думаю, пару разів на тиждень такий варіант буде оптимальний для вас обох :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення erinaceus » 30 липня 2016, 10:59

А скільки у вас в середньому виходить часу для себе в день? Півгодини, година, дві? Я розумію, що день на день не приходиться. Але так, в середньому? Коли у вас цей час? Як дитина спить, чи коли грається сама? Чим переважно займаєтеся у вільний час?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення taranjka » 30 липня 2016, 11:54

erinaceus я два-три рази ходжу на каву з подругою - це 2-3 години. Протягом дня я можу виділити 2-3 години на свою роботу за компом. Ну і нічний час і ранній ранок
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей