Глобальні оголошення!



Розмальовки-антистрес

Модератор: Галина

Розмальовки-антистрес

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 березня 2015, 18:58

Останнім часом розмальовки-антистрес стали дуже популярні. Найвідоміші, напевно, "Чарівний сад" та "Зачарований ліс" Джоанни Басфорд. Але є й багато інших. Ви такі маєте? Малюєте?
Серед тих, хто має та малює, цікаво, чи використовуєте їх за призначенням? Чи вони справді знімають у вас стрес? Чи ви малюєте лише для того, щоб зняти стрес, чи просто малюєте, бо подобається?

Я вперше почула про таку розмальовку у нас на форумі. Дуже зацікавилась і замовила собі в подарунок до дня народження (як раз наближався). У мене "Чарівний сад". Взагалі на саме слово в назві "антистрес" я звернула увагу вже дещо пізніше, вже як почала розмальовувати. Спочатку я сприймала її просто як розмальовку для дорослих. Мені дуже сподобалось її розмальовувати, бо я взагалі малювати люблю і інколи дуже хочеться, але насправді не вмію, і дуже злюся, коли зовсім не вдається намалювати так, як хочеш. А така розмальовка дозволяє побавитись із кольорами і відчути себе трошки художником :hi:
Щодо того, чи знімає таке заняття стрес, то однозначно, що так, але так само як будь-який інший вид творчості чи рукоділля. По-перше, це дозволяє переключити увагу, по-друге, розвиває дрібну моторику (а її треба розвивати не лише у маленьких діток, але й у дорослих тьоть - на собі переконалась). А також для мене це чудовий спосіб зайняти руки, коли я щось слухаю. А я часто люблю слухати якісь лекції, аудіокнижки чи документальні фільми, передачі, в яких дивитись в принципі нема на що, а головне слухати. І мені в таких випадках завжди сверблять руки і хочеться їх чимось зайняти. Тому тепер я поєдную це із розмальовуванням. Плюс, коли робиш щось руками і одночасно щось слухаєш, краще запам"ятовується. Ну і також таке заняття дає дуже приємні відчуття та естетичну насолоду.
Єдиний мінус, що все потребує часу, і це заняття теж. І часом так хочеться помалювати, а нема коли, або навпаки - є купа справ, а я сиджу і малюю, ще один листочок, ще одну квіточку... :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення Ориська » 06 березня 2015, 21:16

вже давно купила собі, але з малечею часу поки що не вистачає на малювання. Проте ідея класна, я таке люблю. Завжди в розмальовках (в дитинстві) любила дрібні деталі, а тут їх просто купа-купезна. Тож, сподіваюсь, що колись доберусь до цієї книжечки.
Ориська Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 05 квітня 2014, 17:07
Звідки: Дружба
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Катруся, липень 2014

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення Natalinda » 08 березня 2015, 00:03

Видавництво "Ранок" має кілька подібних видань.
Є серія
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Я купила Мандалу, але Юра в мене взагалі не любітєль розфарбовувати, а собі купила
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
з такої серії то трошки помалювала, але закинула, по-перше неотримую задоволення від підбору кольорів, то не мій коньок(((((, по-друге - шкода часу. Мені більше подобається розфарбовувати розмальовки за номерами))))) МИ маємо Глоріївські, то часом з Юрою малюємо і на одній сторінці, а він на іншій, або разом один малюнок)))) Це мені більеш подобається))))) та все одно часу шкода( для мене це безглузде заняття, хоча і приносить задоволення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення Ulkanet » 08 березня 2015, 14:10

я після реклами "Чарівного саду" присіла на "зентангл" і "дудлінг" ::Р: ::Р:
дещо сама малюю, дещо друкую з нету і розмальовую :hi:
мала тоже хоче таке розмальовувати, а недавно намалювала сама малюнок в стилі "зентангл" :В):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 березня 2015, 14:12

Ulkanet написав:"зентангл" і "дудлінг"


А що то таке? Якусь ссилку покажи чи своє :rose: Бо вперше таке чую.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення Ulkanet » 08 березня 2015, 14:27

TaniaPicaSSo кинь в гугуле. ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення erinaceus » 21 вересня 2015, 22:23

А мені подарували "Чарівний сад"! :dance: Теж прочитала тут на форумі, зацікавилась. Та й думала, треба буде колись купити. А тут раптом і дарують! Думки таки матеріалізуються! Так що буду знімати стрес :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення ЗІрка » 22 вересня 2015, 09:40

маю дві. одну собі сама подарувала на ДН - другу виграла рандомом на ВК)) не дуже часто, але іноді дозволяю собі таку розкіш - просто відключаю олову і заповняю пустоти кольором
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення Ленка » 22 вересня 2015, 12:01

Дочці подарували, то мені здається для 7 років ще зарано, хоча вона дуже любить малювати. намалювала дві сторінки і закинула.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Розмальовки-антистрес

Повідомлення ЗІрка » 22 вересня 2015, 22:12

Ленка написав:Дочці подарували, то мені здається для 7 років ще зарано, хоча вона дуже любить малювати. намалювала дві сторінки і закинула.


мій в 5 розмальовує ось таке: Зображення
чесно кажучи я боялася давати, але коли пояснила, що це розмальовка для дорослих і треба бути дуже акуратним, щоб як слід розфарбувати - то старається сильно і в деяких рідкісних моментах штрихує так, що від мого не відрізниш. :yes:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron