Глобальні оголошення!



Як не "зриватись" на дитині?

Модератор: Галина

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2011, 09:38

Shalimar написав:
Перлинка написав:А дитина не заважає вам займатись якоюсь улюбленою справою,грати в комп.гру,чи читати ?

ma_de написав:Заважає, коли не спить.

я думаю, это был сарказм от Перлинки!
какие нах игры или книжки?!
что значит "ребенок мешает"?! Ребенок номер один!!! а остальное - по возможностям

ні ,не сарказм, я серйозно запитувала ,і стверджувальна відповідь ,здається також не була жартом.

просто знаю випадки,коли мама 10 місячну дівчинку товкла об стінку ,щоб та замовкла ,бо заважала їй читати улюблені книжки
в результаті покалічену дитинку з чисельними травмами та переломами на виховання забрала бабуся

син забив маму молотком,бо та заважала йому бавитись в комп.

ще одна молода мама річного хлопчика придавила подушкою і тримала доки він не задихнувся,хотіла так втихомирити,бо зібралась на дискотеку.

Ясно що коли афект минув ,вони отямились і шкодували за свої вчинки,але було вже пізно.

Дівчата майте совість ,ви мені нагадуєте людей які заспокоювали та роздавали поради мамі тієї тримісячної дівчинки що померла від пневмонії.

Говорите те що хочуть від почути,а не правду.

Гість шукає розуміння підтримки та виправдання своїм вчинкам і ви пишете мало не в один голос
-та нічого страшного,ми всі такі ,всі дратівливі та зриваємось на своїх дітях
вона послухала,подякувала і буде далі робити те ж саме

Але уявіть допустимо,що ваша рідна дитинка потрапила на виховання до такої жінки ,як няні чи виховательки,думаю реакцію не варто описувати.

Гість,ніхто тебе не засуджує,я також допускаю,що така біда може статись з кожним.Але необхідно визнати що то ненормально,незалежно від того як часто таке відбувається,ти скалічиш собі дитину,як не фізично так психологічно і потім буде ще гірше нести такий хрест все життя,він набагато важчий ніж материнський.Тому ще раз повторюю ,терміново потрібно лікувати нервову систему.

а ваші рідні ,чоловік,знають про ваші стосунки з дитиною ,і проблему загалом ?

Скажу чесно,я б на місці Вашого чоловіка боялась з Вами залишати маля.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Nin4ik » 03 червня 2011, 10:04

Дівчатка, тримайтесь! :emphaty: :emphaty:

Перлинка, оце жесть!!! А я щось подібне бачила. І таки-так, лікуватись треба, буває, що самими розмовами справа не вирішується. Ота моя знайома, що вийшла на роботу попри те ще й приймає постійно препарати. Але помітне полегшення (в тому числі і зменшення кількості препаратів) настало, коли додався сенс у її життя, а сенс - потрібна людям (не дітям). Є люди для яких важлива думка оточуючих: "Що скажуть люди?", "Вам треба завести другу дитину, щоб чоловік не гуляв!" (а чоловік не гуляв, то були нав"язливі фантазії. А ще б той, хто радив про другу дитину поміг у її вихованні, а то у 2 тижні дитина з татком, а мама по лікарнях). То я до того, що треба спочатку знайти звідки ноги ростуть, чому таке відбувається.

А тепер жаліюсь я:
мої сусіди геть здуріли: почали щось дрелллиттти у стіні з самого ранку (наче у мене в голові) :o :istereka: , малий заснув з цицьою в роті, а від того шуму аж підскочив , добре, що не розплакався! Якби не циця була б істерика! (О який позитив, сама себе підбадьорила :crazy: )
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення georginochka » 03 червня 2011, 11:17

Щодо ситуації, яка склалась в ma_de, я повністю погоджуюсь з Shalimar і Перлинка. Хоча , по суті, маю деякі проблеми з контролем нервів (проблеми зі щитовидкою, через що трусяться руки, дратує практично все). Але, коли хочеться накричати на дітей, чи вдарити, зціплюю зуби(буквально і аж до срежету) і стримуюсь, тому що це беззахисні, залежні від мене, мої найкращі у світі діти. Думки йдуть саме в такій послідовності :) Допомогає. Я себе вже "видрисирувала" так, що навіть коли Марко бє Златку, від чого раніше скаженіла, максимум кажу з "притиском" в голосі, що не можна, а то й ігнорую. Це дає позитивний результат не тільки для збереження моїх нервів, а й для дітей.
Так що для ma_de можу порадити, що поки вирішаться глобальні проблеми, щоб не скалічити дитину, розробити для себе якийсь механізм самоконтролю, якусь "кнопку", що "вимикає" нерви.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення georginochka » 03 червня 2011, 11:20

Nin4ik, о-о-о!!! І наші сусіди з низу міняють опалення, так що болгарка - наш "друг" з 8 і досі. Донечка аж підскакує, а синочок бігає і каже, що дуже боїться :(
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення ma_de » 03 червня 2011, 16:53

Shalimar написав:А я Вам никакого клейма не ставила.
Было сложно что-то говорить конкретное, исходя из Вашего первого сообщения, так как много вопросов непроясненных
поэтому я спрашивала - Вы готовы расстаться с ребенком, или Вы понимаете, что это только сложный период, который закончится, и Вы хотите его преодолеть и наконец наслаждаться материнством, и перестать устраивать тортуры ребенку

Щось схоже на клеймо вбачалося у ваших словах. Я, правда, над цим одразу не задумалася конкретно, як про клеймо, але ваше ставлення до мене через мою поведінку досить помітне.
З дитиною розлучатися не бажаю ні за що в світі. І я давно бажаю цей період "преодолеть и наконец наслаждаться материнством". Я про це, здається, майже весь час думаю. Тортурів своїй дитині я не влаштовую. НЕ ВЛАШТОВУЮ!


Shalimar написав:какие нах игры или книжки?!
что значит "ребенок мешает"?! Ребенок номер один!!! а остальное - по возможностям

Правильно. Шо нах - то нах, тому і наповнене помешкання хаосом та недоробками, на які в звязку з активністю та допитливістю дитини не вистачає часу.
Shalimar написав:Вы тоже без трусов ходите? потому как знаете об унитазе?

Крім знання про унітаз в мене є ще й вміння знімати труси.
Тепер зрозуміліша різниця між мною і моєю дитиною в цьому плані???
Перлинка написав:Говорите те що хочуть від почути,а не правду.

То ви вважаєте, що мені брешуть ті, хто висловлюють мені підтримку? Дуже прикро! А між тим я маю абсолютно різний ефект від слів тих, хто мене підтримує, і від слів ваших, Shalimar та georginochka.
Перлинка написав:Гість шукає розуміння підтримки та виправдання своїм вчинкам і ви пишете мало не в один голос
-та нічого страшного,ми всі такі ,всі дратівливі та зриваємось на своїх дітях
вона послухала,подякувала і буде далі робити те ж саме

Виправдання не шукаю. Не зрозуміло, з чого ви то взяли.
Прикро, що вважаєте мене такою безперспективною і слова підтримки на мою адресу від інших мамусь - неправильними.
Перлинка написав:необхідно визнати що то ненормально,незалежно від того як часто таке відбувається,

Та я взагалі того не заперечую! Мені здається, що то ясно видно з мого першого допису в цій темі.
Перлинка написав:а ваші рідні ,чоловік,знають про ваші стосунки з дитиною ,і проблему загалом ?

Дехто знає, а декому пофіг - з ними я просто не говорю на такі теми і вони не цікавляться тим, що робиться в моїй душі. Мені не хочеться вам особисто виливати свою душу в цьому напрямку.
Перлинка написав:Скажу чесно,я б на місці Вашого чоловіка боялась з Вами залишати маля.

Дякую, дуже дякую за неймовірно цінні слова, яких мені так бракувало, що ні клавішами описати, ні нічим ще.
ma_de Офлайн


 

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення ma_de » 03 червня 2011, 17:00

Я дякую за слова підтримки тим, хто їх, відповідно, висловив. Ви мені дуже допомогли, надихнули для терпіння до дитини і дали позтивні відчуття (важко описати їх конкретніше, бо напевне кульгає мій лексикон).
ma_de Офлайн


 

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення ma_de » 03 червня 2011, 17:02

Shalimar написав:НО!!! Я почему-то понимаю, что кричать, шарпать - это неправильно, и не делаю этого! Да, мне трудно понять, почему человек не всегда может себя сдержать. Потому что я ЧЕТКО понимаю для себя слова "долг", "обязанности", "надо (быть терпеливой)", "нельзя (свои нервы срывать на ребенке)" - понимаю, и не делаю этого. Что мешает запретить себе срываться на ребенке и при ребенке? Не расшатанные нервы, а лень. Потому что легче дать выход эмоциям, чем их сдержать.

Почему просто не прикусить себе язык и не связать руки - чтоб неповадно было?? посчитать до 3-5-10, выдохнуть и успокоиться?

Окрім розуміння є ще й таке поняття, як темперамент і ще купа всяких різних деталей, котрі впливають на психоемоційний стан людини.
ma_de Офлайн


 

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення lore1ei » 03 червня 2011, 17:02

ma_de, вибачте якщо пропустила, а скільки дитині?
Можливо розгляньте тоді варіант садочку, а ви займіться чимось для себе, хоббі, ну або робота.
І не буде часу на депресію, на всякі погані думки і т.д.
Я не маю на увазі що ви нічого не робите, і лиш вбиваєте собі дурню у голову.
Так, ви доглядаєте дитя, це найважливіша робота у світі, але якщо вона вам не до душі, то може варто тоді подумати про іншу?
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення ma_de » 03 червня 2011, 17:04

lore1ei, моя дитина ще любить цицю.
ma_de Офлайн


 

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення lore1ei » 03 червня 2011, 17:09

ma_de, ну моя майже в 2 теж її любить, і в 1 місяць любила, і в рік.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість