Глобальні оголошення!



Чи є життя без стресу?

Модератор: Галина

Re: Чи є життя без стресу?

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 19:45

Перлинка написав:Я думаю,що ти під стресом маєш на увазі екстрім,після якого,як все минулось стає кльово-кльово.
Ну і твоє оптимістичне відношення до життя відчутне навіть через монітор екрану,від цього теж молодіють.
А я таки стрес розумію буквально,після якого кльово не завжди настає :cry: .І я не така легка у відношенні до проблем.

Дякую ;)
Ну особисто я кажу, що я пережила стрес тоді, коли йде якесь переживання внутрішнє, напруга (бо якшо переживання не внутрішнє, а виходить назовні у вигляді крику чи сліз чи сміху, то я називаю це вже істерикою :lol: ). Стрес для мене, то коли "горять" терміни чогось-там, а я не встигаю. Коли є якийсь страх, припустімо шось сталося з кимось з близьких. Стрес, то коли шось таке, після чого або дуже хочеться жити, або дуже не хочеться. Ну але якийсь екстрім я теж відношу до стресів. Залежно, на скільки я в тому чи іншому випадку лякалася, переживала.
Але мабуть так, кожна людина по своєму сприймає ті чи інші ситуації. То і називається СТРЕСОСТІЙКІСТЬ. В моєї коліжанки, котра працює на атомній станції навіть проводять спеціальні тести по стресостійкості персоналу, бо це впливає на їх роботу :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей