Глобальні оголошення!



Козяче молоко

Модератор: Галина

Re: Козяче молоко

Повідомлення Sms » 27 вересня 2013, 00:20

Читала, що козяче молоко майже не відрізняється від коров'ячого по складу. Хіба % жирності більший. Не думаю, що лікування бронхітів і алергій якось пов'язано з вживанням козячого молока... :pardon: Алергії, особливо харчові з часом переростаються! ЖКТ краще працювати починає, вони й зникають. Та й при бронхітах молоко не є панацеєю. Хіба дитина до того мало пила, а почали вливати їй молоко, розбавлене водою то мокрота й почала рідшати й легше виводитись...ІМХО :rose:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Козяче молоко

Повідомлення Ulkanet » 27 вересня 2013, 00:44

на смак козяче і коров'яче дуже різне :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Козяче молоко

Повідомлення mavpusya » 27 вересня 2013, 01:19

SmsБабуся мого чоловіка тримала кози 20 років, продавала молочко. То в неї було море високопосадовців і лікарів в клієнтах, привозили пити молочко на літо в Тернопіль внуків, невісток, які не могли завагітніти, чи виносити. В підсумку у алергиків результати були дуже хороші через 3 місяці канікул, в астматиків у тому числі. Якщо доросла жінка ще може собі внушити, що пє і виносить і виношували діток, то маленьким не особо внушиш.

Ну і свій досвід я описала вище :)

Зловила від доці грип два тижні тому, легені моє слабке місце, як наслідок бронхіт, поки вичухала малу. Антибіотики і медикаментозні відхаркуючі не особо помогли, вночі кашель просто душив. Лікар сказала пити тепле молоко на ніч в ліжко малими ковтками, класно якби козяче, із медом, содою і маслом, масло топила окремо. Не повірите через три дні все окей, перестало душити, відкашлювалось, як по маслу, дихання чисте :help:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Козяче молоко

Повідомлення Мілочка » 27 вересня 2013, 18:17

Sms написав:Читала, що козяче молоко майже не відрізняється від коров'ячого по складу. Хіба % жирності більший. Не думаю, що лікування бронхітів і алергій якось пов'язано з вживанням козячого молока... :pardon: Алергії, особливо харчові з часом переростаються! ЖКТ краще працювати починає, вони й зникають. Та й при бронхітах молоко не є панацеєю. Хіба дитина до того мало пила, а почали вливати їй молоко, розбавлене водою то мокрота й почала рідшати й легше виводитись...ІМХО :rose:

Чиста правда! :yes: На власному досвіді переконалася. Від коли пє мала молоко ніяких запалень, бронхітів. :dance: А до того по два рази на рік в лікарню лягали, з тими запаленнями :scare:
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Козяче молоко

Повідомлення Ulkanet » 27 вересня 2013, 22:15

а ми ото вже десь 1-1,5 р. їмо козяче молоко з кашами. не щодня. по 3-4 дні на тиждень.
від квітня 2013 року, ми постійно хворіємо, постійні соплі, кашлі і т.д. так що казати що якщо пєш молоко то не будеш хворіти - це хибна думка. я не спорю що молоко помічне, але то не панацея від усіх хвороб. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Козяче молоко

Повідомлення mavpusya » 27 вересня 2013, 23:08

Найпомічніше молоко - парне. 90% клієнтів пили склянку одразу від кізки і решту забирали із собою :help:

Уль, вам терміново потрібно шукати нову квартиру, при такій сирості і грибку..... щастя, що немає астми! :impossible:
Бажано не далеко від нас, дуже за вами скучаємо!!!
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Козяче молоко

Повідомлення mavpusya » 27 вересня 2013, 23:25

12 аргументів на користь козячого молока | +
1 . Смак козячого молока схожий на коров'яче , але козяче молоко має більш м'який смак, часто солодше .
2 . Козяче молоко цінне в якості альтернативного харчування для дітей і хворих людей , тому що воно легше засвоюється. Давньогрецький міф свідчить , що громовержець Зевс був вигодуваний молоком кози.
3 . Козяче молоко має природну гомогенізацію , що набагато корисніше для людського здоров'я , ніж механічно гомогенізоване коров'яче молоко. Жирові кульки в козячому молоці в 5-8 разів менше , ніж у коров'ячому . Більш однорідна суміш жиру в молоці забезпечує практично повну його засвоюваність .
4 . Козяче молоко не утворює слизу , тому краще переноситься астматиками і алергиками. На відміну від коров'ячого , козяче молоко не містить складних білків , які є головними стимуляторами алергічних реакцій .
5 . Козяче молоко містить більше хлору , фтору і кремнію , ніж молоко будь-якої іншого домашнього худоби. Хлор і фтор є природними герміцидами , фтор також сприяє профілактиці діабету.
6 . Під впливом кислоти коров'яче молоко в шлунку людини має тенденцію до утворення великих сирних грудок і більш повільними темпами. Козяче молоко утворює тонкі сирні пластівці , тому воно легше і швидше засвоюється. Коров'яче молоко містить 10% сиру , козяче - всього 2 %.
7 . Основними антацидними ( знижувальними кислотність шлункового соку) компонентами молока є білки і фосфати . Хороші антацидні та обволікаючі властивості козячого молока роблять його ідеальним для профілактики і лікування виразкової хвороби шлунка.
8 . Кози володіють природним імунітетом до туберкульозу , тому козяче молоко використовується в країнах третього світу для лікування туберкульозу завдяки присутнім в ньому антитілам .
9 . У козячому молоці міститься більше бета - каротину ( провітаміну А). Вважається , що бета- каротин відіграє важливу роль у профілактиці онкологічних захворювань.
10 . Парне(свіжовидоєне) козяче молоко має бактерицидні властивості , завдяки чому довго зберігається свіжим. При кімнатній температурі вона не прокисає протягом 48 годин , а в холодильнику може зберігатися більше тижня.
11 . Козяче молоко не створює додаткового навантаження на хвору печінку через меншого розміру природно гомогенізованих жирів.
12 . Козяче молоко має здатність " підсолодити " шлунково -кишковий тракт і допомагає при запорах.

взято
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Козяче молоко

Повідомлення mavpusya » 27 вересня 2013, 23:31

Фізико-хімічні властивості козячого молока
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Звідси
При визначенні в лічильній камері Горяєва кількості жирових кульок в різних видах молока, виявилося, що жирові кульки козячого та материнського молока приблизно однакові за розмірами і кількістю. Так як засвоюваність жирів молока залежить від розмірів жирових частинок, то невеликий жир молока кози добре засвоюється в організмі людини.

Зображення
Кількість жирових кульок в молоці.

Як видно в козячому молоці кількість жирових кульок менша, ніж в жіночому. Якщо жіноче молоко не перевантажує дитячу підшлункову, то і кози не повинно :wink: Також зазвичай на продаж молочка кізок тримають молочних із високими видоями, а в них жирність молока найменша. :help:
Востаннє редагувалось mavpusya в 27 вересня 2013, 23:35, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Козяче молоко

Повідомлення Ulkanet » 27 вересня 2013, 23:34

mavpusya наша коза живе від нас за 80 км. :crazy:
квартира своє тоже дає, але то насліки збоїв в харчуванні - то вже мої гріхи і Флаймами :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Козяче молоко

Повідомлення mavpusya » 27 вересня 2013, 23:50

Так тепер мінуси
Разом з тим слід підкреслити, що козяче молоко містить істотно менше фолієвої кислоти, ніж коров'яче і жіноче. У коров'ячому (але не в жіночому молоці) також значно вище, ніж в козячому молоці, вміст вітаміну В12 (0,35 проти 0,04 мкг/100 мл відповідно). Саме цим пояснюються, очевидно, наявні в літературі дані про розвиток у дітей раннього віку, які отримали козяче молоко, мегалобластична анемії, в основі якої лежить, як відомо, дефіцит вітаміну В12 і фолієвої кислоти. У козячому молоці нижче, ніж у коров'ячому молоці, і суттєво нижче, ніж у жіночому, вміст вітаміну Е, а також, меншою мірою, вітаміну С, тобто двох вітамінів, які є найбільш важливими харчовими антиоксидантами. Що стосується вітамінів В1, В2, В6 і РР, то їх вміст у козячому і коров'ячому молоці близький, але відмінний від рівня в жіночому молоці.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron