Глобальні оголошення!



Пророщені зерна

Модератор: Галина

Пророщені зерна

Повідомлення mari » 12 березня 2010, 12:32

Чи ви їсьте пророщені зерна? Поділіться досвідом! Хочу спробувати? Де взяти екологічно чисте зерно в Тернополі?
http://stroiniashka.ru/publ/64-1-0-1131
Приєднані файли
222.jpg
222.jpg (29.77 Кб) Переглянуто 4076 разів
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Пророщені зерна

Повідомлення happymami » 12 березня 2010, 12:56

В мене коліжанка так пробувала худнути... Протрималася недовго :lol: . Вони специфічні такі. Я не пробувала. Але для мене взагалі важко їсти те, що не є приємним на запах. До сироїдства мені ше далеко. Гидоту - легко, якшо вона сольона, приправлена, солодка, чи ше шось. А траву - шось не надто. Хоча в мандрівках їла і слимачка і жабку пробувала, але всьо має бути в соусах, чи приправлене. А от паростки... А може з них шось готують, Маріє?

Моя коліжанка років 2 тому купувала в аптеці шось там з тими паростками. На вулиці Чорновола. Якшо спиною до вокзалу, то по лівому боці вулиці
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пророщені зерна

Повідомлення мешканка » 12 березня 2010, 14:50

Я колись робила вдома, ще як вагітною ходила, а тепер планую дітям до салатів додавати. Самі вони-не дуже на смак, але, як до салату-то класно, а головне дуже корисно. Я купляла на ринку, в жіночок з села, що продавали зерно на посів. Тепер якраз збираюсь знову тим зайнятися.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пророщені зерна

Повідомлення Natalinda » 12 березня 2010, 17:53

Екологічно чистого зерна, як на мене, то взагалі зараз нема, і не те що в Тернополі. :dash: Я не пробувала і не дуже сильний хімік, але мені здається як стільки раз те зерно марганцівкою промиєш, то там ніц не лишиться. :unknown:
Знаю інший варіант їх отримання: зерна добре промимти, залити водою на 8-12 год. (щоб вода повністю покривала зерно), зливши воду розприділити зерно на тарілці шаром до 5 зерен, прикрити кришкою. Через добу-дві зявляться проростки, треба слідкувати щоб зерно не пересихало. Після того, як проростки зявляться, поставити тарілку на нижню поличку холодильника. Використати протягом тижні-півтора
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пророщені зерна

Повідомлення мешканка » 12 березня 2010, 23:11

Я робила трохи схоже: зерна замочувала на ніч, потім на велику тарілку стелила марлю, змочувала її водою, насипала тоненьким шаром зерно, зверху накривала марлею, теж мокрою. Зрошувати марлю треба кожен день. От тільки недолік, як зерна вже більше проростають, то важко їх виплутати з тої марлі. :?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Секрети жіночої краси і поради

Повідомлення lore1ei » 31 березня 2010, 12:56

mari написав:Во,нарешті, пшеницю де берете?

alenka написав:о і мені цікаво, ви пшеницю самі пророщуєте може? чи як?

купую на базарі у вже знайомої жінки.
часом буває тато привезе з якогось села, в нього просто робота позволяє таке, він с/г технікою займається.

промиваю зерна, ставлю на дно посуду марлю, сиплю промите зерно, заливаю водою, накриваю марлею і ставлю в темне тепле місце.
промиваю раза 2 протягом доби.
зимою за дні 2, літом і одного хватає, щоб зерно проросло.
найкорисніше їсти зерно з паростками до 2 мм.
ну або самі паростки, коли підростуть.

ще пророщую насіння соняшника.
технології та сама, але пророщується довше, днів 3-4.

їм пшеницю саму, або з медом.дуже смакує)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Секрети жіночої краси і поради

Повідомлення мешканка » 31 березня 2010, 14:21

Я теж так роблю, але, перший раз-то намочую зерна на ніч, потім зливаю всю воду, висипаю на марлю, накриваю марлею і скроплюю щодня марлу водою. І ставлю в темне місце (якраз порція зараз вирощується...) А діткам ще можна потовкти в ступці і додавати до їжі. Головне, щоб не проходило термічної обробки. Моїм з йогуртом та творогом смакує.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Секрети жіночої краси і поради

Повідомлення mari » 31 березня 2010, 17:14

Ну все- починаю істи. Куплю зерна і вперед.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Секрети жіночої краси і поради

Повідомлення alenka » 31 березня 2010, 17:30

дуже дякую за подробиці, теж буду пробувати, завжди знала про користь пророщеної пшениці, а щось ніколи не задумувалася про те як то її проростити
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Секрети жіночої краси і поради

Повідомлення lore1ei » 01 квітня 2010, 12:58

mari написав:Ну все- починаю істи. Куплю зерна і вперед.


Натхнення вам)))
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей