Глобальні оголошення!



Про гриби

Модератор: Галина

Re: Про гриби

Повідомлення Гість » 06 серпня 2013, 23:02

dr.tagabat написав:Цього року в лісі я знайшла дуже цікавий гриб, який називається ВЕСЕЛКА. Як виявилося настойка з нього дуже лікувальна. Він виявляється протираковий! Моя родичка хворіє і якраз вирішила попробувати на собі його лікувальні властивості. Про результати лікування напишу пізніше.
Щось можете сказати про подальший розвиток згаданої вами ситуації? Якраз зараз зацікавив мене гриб веселка. Інформації в інтернеті багато, але хотілося б дізнатися наскільки вона правдива, чи дійсно цей гриб можете лікувати онкологію. Дякую за відповідь.
Гість Офлайн


 

Re: Про гриби

Повідомлення Marta28 » 08 серпня 2014, 16:23

знайома пробувала лікуватися грибами, але якими точно не знаю, то нічого не допомогло. тільки традиційне лікування лікарськими засобами
Marta28 Офлайн


 

Re: Про гриби

Повідомлення Alalan » 08 серпня 2014, 23:28

споживаємо гриьби лише куповані, в лісі не збираємо бо не розуміємося на них. Дітям до 14 років не можна їх їсти
Alalan Офлайн


 

Re: Про гриби

Повідомлення Alalan » 08 серпня 2014, 23:29

Marta28 написав:знайома пробувала лікуватися грибами, але якими точно не знаю, то нічого не допомогло. тільки традиційне лікування лікарськими засобами

не чула щоб грибами лікували онкозахворювання
Alalan Офлайн


 

Re: Про гриби

Повідомлення flower » 09 серпня 2014, 00:03

Я не вірю ні в які лікувння грибами. Але їсти гриби люблю. Ми кожного року їздимо а Карпати на гриби. Кожного разу буває порізному, то грибний рік то ні. Під грибний я маю на увазі тільки білі грибми. Бо груздів, сироїжок, рижиків, а тим більше опеньок тут є завжди. Цього року ніби грибний сезон, бо подорозі в Закарпаття бачили дуже багато продавали грибів. В вересні як буде здоровя і мирно поїдемо збирати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість