Глобальні оголошення!



Як кинути курити?

Модератор: Галина

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Alisa » 11 жовтня 2011, 14:54

Ех, Русік...
Як знайдеш спосіб достукатися до глузду чоловіка - дай знати.
Бо мене теж насторожує смажене в тарілці і панкреафіт в кишені.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Tajga » 11 жовтня 2011, 19:26

На жаль, тут як з будь-якою залежністю: поки людина не визнає, що залежна, поки сама не захоче "завязати", ніхто її змусити не в силі. :? Якщо читав Карра і не кинув, то, напевне, ще не готовий. Бо головна думка в Карра: хочеш кинути - кидай прямо зараз, бо кожна цигарка остання до того часу, як не взяв наступну.
А щодо тих псевдоцигарок, то 1) чоловік так само буде її "смоктати" і пускати дим, тобто для виховання в дитини здорового прикладу це не вихід; 2) там так само є нікотин і хто зна, Русік, що впливає більше на стан здоров"я чоловіка, можливо, саме нікотин, як наркотик, а не супутня йому гидота в звичайних сигаретах...
Кажу це все з досвіду курця зі стажем, чоловік ще й досі не кинув. :dash:
Чудово розумію тебе і твоє хвилювання, але як зарадити тому... :? Пиляння не вихід.. Негативна критика теж, бо є дитина, син, для якого тато має бути непохитним авторитетом, навіть якщо він курить... Щодо малого... Великий процент того, що закурить з часом, в дорослому віці, але часто буває і так, що діти йдуть проти шкідливих звичок своїх батьків і мають успіх.
Іноді мого чоловіка розбирає здоровий глузд і він видає щось на кшталт: "щось я багато курити почав"... чи "треба з цим курінням зав"язувати". Тільки в таких випадках вдається провести якусь профілактичну бесіду, запропонувати варіанти і він послухається... Ускладнить собі процес куріння (не на балконі, а на площадці, наприклад), обмежить "цигарковий бюджет" і т.п., тим самим зменшить кількість цигарок до мінімуму...
Коротше, кувати залізо треба не відходячи від каси, а весь інший час терпляче чекати на момент, імхо.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Marta » 13 жовтня 2011, 00:43

Tajga написав:На жаль, тут як з будь-якою залежністю: поки людина не визнає, що залежна, поки сама не захоче "завязати", ніхто її змусити не в силі

Золоті слова...
Хоча, мій чоловік без проблем відмовився від цигарок кожного дня, курить тепер тільки коли п"янка. І все- потім знову не курить.
| +
чесно, я теж досить довго курила до вагітності, і мені було надзвичайно важко кинути, хоча під час вагітності і після я вже не зробила жодної затяжки, для мене здоров"я дитини важливіше своїх залежностей, але це була така перестройка і психологічна і фізична, що капець...в мене пухли вуха! ніхто не вірить, але на роботі я аж кульчики знімала, реально таки пухли)))))), я виходила ніби "на перекур" з шариковою ручкою в руках, :crazy: , або щось, щоб тримати в руках, бо тіло, виявляється, теж звикає і рукам не хватає сигарети, і не хватає, щоб заспокоїтись чи подумати- затяжки, тут мені допомагало зробити "вдох-видох" глибокий, коротше, важко, а ще коли більшість оточення курящі..... :omg: проте, якщо справді хочеш, то зробиш. Зараз навіть не тягне. За той час і всі знайомі покидали, і я щаслива, що я це зробила і вважаю слабачками тих, хто вагітний курить. Та й взагалі, курити не модно.)

В чоловіків зазвичай, менша залежність, ніж в жінок, але захотіти кинути- то найперше, що має бути. Можна відслідкувати, коли саме він найбільше хоче курити, і в той час щоб він займався чимось цікавим. Але тут вже фантазія потрібна)))
Marta Офлайн


 

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Sawwku » 13 жовтня 2011, 10:24

Marta написав:В чоловіків зазвичай, менша залежність, ніж в жінок

отут я з тобою цілком згідна!!! :clapping2:
але в жінок сильніша мотивація щоб кинути чи що... навіть не знаю, може більше причин для того, щоб мотивація стала справді сильною? зате жінки швидше "присідають" на якусь звичку...
(п.с. я напевно таки мала бути чоловіком, бо швидше і легше кинула :grin: )
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Як кинути курити?

Повідомлення loljka » 13 жовтня 2011, 13:17

Marta написав:Багато знайомих покидало після того, як прочитали книжку Аллена Карра «Легкий способ бросить курить».
Дехто- назовсім, а дехто таки знову почав після великої перерви, але переважно кинули всі. Хай спробує.



це правда, велика кількість моїх близьких друзів та колег, прочитавши цю книгу кинули і от вже роки три як не курять. це при тому, що вони заядлі курильщики, які по 10 - а то і 20 років підряд пачили)
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Як кинути курити?

Повідомлення svetla » 14 жовтня 2011, 16:04

Мій чоловік читати не любить. То я скачала Карра аудіо і він слухав. Так йому було доступніше.
Кинув :clapping: Не курить вже півтора року.
Давали знайомим слухати - не помогло. Тобто НЕ захотіли.
Що спонукало мого чоловіка захотіти я не знаю.Але бажання кинути курити було.А курив він ще зі школи :omg:
Отже, якщо не буде бажання - не кине!
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Marichka » 19 червня 2017, 07:10

Що там по темі?
Я не курю,не курила,але відносилась до того спокійно.Тепер 6ільше є інформації відкритої,то часто 6ачу,що куріння дуже шкодить для організму.
Мій тато,до речі,кинув курити за один день після візиту лікаря.Ми не знаємо,що він йому сказав,але людина "злякалася".Не курить вже 6 років.До того курив 6ільше пачки,ма6уть,на день.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як кинути курити?

Повідомлення vikilandi » 19 червня 2017, 09:20

Мій тато покинув курити як мама почала підозрювати, що курить мій старший брат. А тато не міг зрозуміти чи то запах курива від дитини чи від нього самого. Тоді й кинув курити. То був 90-й рік, дефіцит на куриво, мама вперше вирішила купити татові сигарет із запасом, а він виявилось уже не курить) Зате почав їсти соняшникове насіння. Памятаю, на зиму купувавсь мішок зернят. Щовечора тато їх самостійно смажив. До речі, запах смажених зернят у мене до сих пір викликає ностальгію, але тепер не смажить, купує фасовані. Він не курив 24 роки... А в 2014 році, як завіз мене до пологового, а на зворотній дорозі зустрів колону БТР-із військовими при бойовій готовності, і потім його не випустили з міста до 6-ї ранку. За час, що я народжувала старшу донечку, Путін увів "чєловєчков" до Криму... Тоді тато викурив першу за багато років сигарету...((( Йде четвертий рік війна, і тато весь цей час курить. Тільки тепер ховається від сина, бо брат таки не почав курити завдяки татовому контролю.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Marichka » 19 червня 2017, 09:41

Нерви своє теж ро6лять.Нажаль.
Діти,до речі,з мого спостереження дуже наслідують 6атьків.
Маємо друзів-сусідів,то хлопчику 6уло 6 років,то розповідав,що 6уде курити,як тато.Дружить з моєю дівчинкою,як 6рат з сестрою,часто разом.Одного разу "запропонував нашій одружитися з ним".Наша донечка йому "відмовила",мотивуючи,що ти казав,що 6удеш курити,а "я не хочу,що6 мій чоловік курив".Ми їй про паління розповідали давніше,коли її цікавила та тема і видно,що чоловік так страшно представив їй ту тему,що так со6і запам"ятала.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Sam » 19 червня 2017, 10:05

Ой, навіть не знала, що є така тема.
Мій чоловік курить, але так, що його рідні і наші діти не знають. Мене це дуже дратує, бо я почуваюся якимось співучасником злочину. Позавчора наважився і не курив цілий день, а вчора знову одну. Як я його прошу чи пояснюю, то добре-добре і далі за своє. Він взагалі дуже легковажить своїм здоров'ям, мабуть справді людям з таким характером,вже як припече, тоді щось міняють.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron