Глобальні оголошення!



Як кинути курити?

Модератор: Галина

Як кинути курити?

Повідомлення Русік » 11 жовтня 2011, 00:50

Мій чоловік ось вже скоро 15 років як курить.
Людина свідома, освідчена, і прекрасно розуміє, що до добра не доведе, але кидати не збирається.
Його тато курив до тих пір, поки не почув діагноз "цукровий діабет". Таке враження, що і мій вирішив дочекатись чогось такого - і це для нього стане вагомим аргументом.
Мені такий розвиток подій не підходить!
Тим більше, що в сім"ї росте хлопчик, для якого тато з цигаркою став нормою. Це неябияк мене лякає! В мене в сім"ї ніхто ніколи не курив. Відповідно ні мій старший брат, ні я навіть не пробували. І я дуже сподіваюсь на те, що чаша сія мине і мого сина.

Короче, дівчата! порадьте, як зарадити тому!
На пиляння не реагує, бо до такого його мама привчила - вона його щоразу при зустрічі шпиляє, що давно пора кидати. На таке в чоловіка йде зворотня реакція - абсолютне несприйняття.
На спокійні розмови реакція краща - ми це обговорюємо, але далі слів діло не йде.
Попросила кумів подарувати йому на ДН абонемент в спортзал. То він на тренування то ходить, але після них все одно йде курити.
Зараз розглядаю варіант електронних сигарет. Хтось з ними вже мав справу?

Слухаю вас уважно!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Marta » 11 жовтня 2011, 01:04

Багато знайомих покидало після того, як прочитали книжку Аллена Карра «Легкий способ бросить курить».
Дехто- назовсім, а дехто таки знову почав після великої перерви, але переважно кинули всі. Хай спробує.
Marta Офлайн


 

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Русік » 11 жовтня 2011, 01:06

Marta, читали)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Sawwku » 11 жовтня 2011, 13:12

в мене знайомий перейшов на електронну сигарету. додає до води якийсь спеціальний розчин, що містить нікотин, і курить. в результаті він задовольняє психологічну залежність, нікотин фізичну, але смоли та інші :mrgreen: до легень не потрапляють. до того ж немає сигаретного диму (тобто воно димить, але не смердить), на дітей він не впливає
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Русік » 11 жовтня 2011, 13:13

Sawwku, він задоволений? Бо мій чоловік каже, що то якійсь сурогат, і відчуття будуть не ті.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Sawwku » 11 жовтня 2011, 13:14

я курила 8 років, як тільки завагітніла кинула. чоловік курив 10, кинув остаточно за пару місяців. треба стимул. може якщо малий його попитає що то тато робить і навіщо, попросить перестати, бо йому неприємно... :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Sawwku » 11 жовтня 2011, 13:15

Русік написав:Sawwku, він задоволений? Бо мій чоловік каже, що то якійсь сурогат, і відчуття будуть не ті.

цілком і повністю! рекомендує всім, кого бачить з цигаркою
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Як кинути курити?

Повідомлення ЗІрка » 11 жовтня 2011, 13:19

:emphaty: мене кинути спонукала вагітність... до того пробувала якісь дорогі цигарки на травах, пробувала зменшувати кількість - безрезультатно. батько мій дуууууже довго курив аж поки не почорнів язик. він злякався шо то ознака можливої язви і кинув... язви не було, тьфу-тьфу аби ше довго здоровий був, але досі його тягне до курива. тримається бо каже шо як візьме хоч одну цигарку то знову не зможе стриматися

для заядлих курців потрібна дуже вагома причина щоб кинути. бажання закурити - в голові і ти якось підсвідомо знаходиш собі виправдання. сила волі і тверде непохитне бажання - без цього ваш чоловік не кине... або страх (це так, як у чоловікового тата)
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Alisa » 11 жовтня 2011, 14:15

Русік, а мені здається поки твого чоловіка щось не схопить - він не кине. А як тільки щось десь заболить - швиденько покине. Бо чоловіки себе дуже люблять і хворіти бояться.

В мого чоловіка так з жирною їжею - їсть-їсть-їсть. Потім підшлункова каже привіт, і він береться за розум. Потім правда забувається і знову за старе.

Ще мені здається, треба лишити чоловіка в спокої. Якщо йому ця сигарета приносить задоволення, ще й здоров*я дозволяє курити - то не треба його пиляти. Всі ми маємо звички, що псують здоров*я і приносять радість. Я, наприклад, кавоман. Хтось - ласун, хтось просто абжора тощо.
І ще коли мій чоловік часом каже, о ...знову кава... а може чайку... я злюсь. Бо він посягає на мою хвилину радості і єднання з самою собою.

А діти все спробують, як тільки вирвуться з підконтролю.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Як кинути курити?

Повідомлення Русік » 11 жовтня 2011, 14:41

Якраз в тому то й справа, що загроза здоров"ю - доволі реальна. В нього була травма голови, з тих пір його турбують деякі неврологічні моменти.
Вже роки 4 чи 5 точно не був на обстеженні, хоча вже перевірив на собі, що після курсу лікування симптоми на деякий час зникають.
Однозначно, що куріння цей стан погіршує. Так, це не є самопроблемою, і не є єдиним джерелом хвороби, але невже треба дочекатись якогось страшного діагнозу або не дай Бог серйозного приступу, щоб зрозуміти, що пора щось змінювати?!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей