Глобальні оголошення!



Білоруське згущене молоко справжнє?

Модератор: Галина

Білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 12:58

ми останнім часом купуємо його,раніше,від коли сплили передачки з чого зараз його виготовляють ніякого не купували

не знаю чесно чи чоловік десь почув чи хтось порекомендував ,чи інтуіція ,але він вірить що воно таке як було за совдепії,натурпродукт

я його навіть перепитувати не буду звідки інфа,бо скорше всього сам не памятає ,він швидко забуває те чому не надає великого значення

от трошки почитала в неті,народ смаком і виглядом загалом задоволений,але всеодно є такі що не вірять в якість білоруської молочки,в т.ч. згущьонки
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення Mary Awa » 08 жовтня 2011, 13:11

Я купляю згущене молоко з дитячим личком на баночці :) Мені здається, що воно саме справжнє :? Ще нормальне згущене молоко Ічня. А білоруське як виглядає? Може колись і пробувала, але не знаю що воно білоруське :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 13:12

Mary Awa написав:Я купляю згущене молоко з дитячим личком на баночці :) Мені здається, що воно саме справжнє


через смак так здається ,чи через дитяче личко?

а ти памятаєш смак справжнього?

ось таке

Зображення

ми купуємо цієї ж фірми ,але не в жестяних банках ,а в таких упаковках як кетчуп ,майонез торчин чи чумак просто фото в неті не знайшла
Востаннє редагувалось Перлинка в 08 жовтня 2011, 13:20, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення Mary Awa » 08 жовтня 2011, 13:17

Просто колись була передача "Знак якості" про згущене молоко і те,що з дитиною на обкладинці посіло 1 місце :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення Mary Awa » 08 жовтня 2011, 13:19

Та й в складі продукту є молоко і немає рослинних олій. Недавно купила згущонку, але аж вдома побачила, що на етикетці написано - молоковмісний продукт :(
Mary Awa Офлайн


 

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення krapk@ » 08 жовтня 2011, 13:29

а я теж завжди купували те що з личком. А потім спробувала білоруське. Смак як смак, мені смачно, тато (дуже любить згущонку) каже що нічо воно не похоже на радянське. Але зате без рослинних олій і все-таки роблять за гостом, хіба може про лейби ставлять десь під одесою. Але я купувала не таке а ось текево:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення Kskz » 08 жовтня 2011, 13:35

Я згущонку останній раз купувала ще як в школі) а от наш тато приніс ту білоруську пару днів назад і каже, що йому сказали, що вона натуральна. Хоча я не вірю, зараз натуральне тільки, те, що сам зробив. :grin: Колись пробувала варити сама, получилась смачна.
А те, що на банці пише і те що всередині, то рідко правда, переважно на банці те, що треба для перевірки, а всередині те, що вигідно виробнику.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 13:49

я наївна вірю що справжнє,але що смачне-то факт
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення happymami » 08 жовтня 2011, 13:53

Брала полтавського виробництва в пачці, як зпід кетчупа - м'якій - вода водою. Один цукор рідкий а насиченості ноль. Горло дере, а вкусити нема шо :dash: . Наразі не стрічала ще такої згущівки, як в диттинстві :( . Коли купую, то просто дивлюся, щоб писало не "Згущенка", а "Молоко згущене". Так в "Знаку якості" колись видивилася
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: білоруське згущене молоко справжнє?

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 14:08

happymami

так то ж не від пачки залежить ,а від того що в пачці ;-)

білоруси ,певно,ще не в курсі що тре писати молоко згущене
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість