Глобальні оголошення!



Солене чи несолене

Модератор: Галина

Солене чи несолене

Повідомлення Alisa » 05 вересня 2011, 21:08

Смажені яйця, шашлик, квашений огірок - це сумнівно здорова їжа для дорослої людини.
Трансжири, поганий холестерин, надмірна кількість солі ...бляшки на судинах, напряки ...
Дорослі можуть це їсти, бо розуміють наслідки.
Але ставити досліди над немовлятами...
Якщо хтось так хибно розуміє "дорослий стіл" і педрикорм, то краще діяти за стандартними педіатричними схемами.

Мало народити здорову дитину - здоров*я треба ще зберегти :roses:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення tetyana » 05 вересня 2011, 21:11

Alisa
ніхто не каже що така їжа складає основу дитячого раціону
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення гра з вогнем » 05 вересня 2011, 22:00

останні дослідження вказують, що нестача солі одна з важливих причин постійних та сильних головних болей, до прикладу.

я вважаю поміркованість повинна бути у всьому, а особливо в дит харчуванні. поміркованість, а не фанатизм.
говорить та, котра не давала дитині солі, поки дитя не перейшло за дорослий стіл :grin: :grin: :grin: а кашу і досі варить без цукру соліта ін наповнювачів :grin:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення Nymydora » 05 вересня 2011, 22:04

ми взагалі не їмо солі вдома - хіба десь в гостях чи в місті, де нема можливості не солити. відповідно, і дитина не їсть. не скажу, що мене часто стала боліти голова. Навпаки, знаю, що відмова від солі допомагала позбутися від мігреней. І каші в мене не на молоці. І дитина не знає, що таке цукор.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення Перлинка » 05 вересня 2011, 22:15

Nymydora написав:ми взагалі не їмо солі вдома - хіба десь в гостях чи в місті, де нема можливості не солити.

наперд скажу ,я не сперечаюсь що ти все вірно робиш і в кінцевому результаті будеш у виграші ,але скажи чесно ,оте все що ви їсьте взагалі хочеться їсти ,є апетити ,буває таке що слюньки течуть бо хочеться тої смакоти без солі чи тої пісної каші ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення гра з вогнем » 05 вересня 2011, 22:22

я вважаю. що харчування повинно бути збалансованим, м'ясо так само потрібно організму, особливо підростаючому як і овочі з фруктами та кашами. сіль - це життя. недаремно в народній творчості є стільки казок про сіль.
є продукти, точніше спосіб їх приготування. без якого можна обійтися. але виключати з раціону певні продукти не добре в плані здорового та збалансованого харчування.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення Nymydora » 05 вересня 2011, 22:22

Стосовно допису Перлинки: Так, буває, залежить, як приготувати. Не вважаю, наприклад, кукурудзянку на сироватці чи маслянці зі сметаною і цибулькою або затертою моцарелкою пісною. Так само не вважаю пісною пшоняну з грибами, тушеними у сметанці з часничком. Або ячмінку з імбирем, цибулькою та маслом. Прекрасно без солі їсться квасоля в сметані чи макарони з помідорно-базиліково-часниковим соусом.
Востаннє редагувалось Nymydora в 05 вересня 2011, 22:25, всього редагувалось 3 разів.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення Nymydora » 05 вересня 2011, 22:24

гра з вогнем написав:я вважаю. що харчування повинно бути збалансованим, м'ясо так само потрібно організму, особливо підростаючому як і овочі з фруктами та кашами. сіль - це життя. недаремно в народній творчості є стільки казок про сіль.
є продукти, точніше спосіб їх приготування. без якого можна обійтися. але виключати з раціону певні продукти не добре в плані здорового та збалансованого харчування.

За м'ясо сперечатися не буду - не компетентна. Моя дитина його не їсть і навряд чи буде. Сіль - то найперше добрий консервант, а потім вже приправа.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення гра з вогнем » 05 вересня 2011, 22:25

мала дитина отримує сіль та інші важливі мікроелементи у потрібній кількості з материнським молоком та тим прикормом. який вводиться.
зростання організму йде одночасно із зростанням потреби в мікроелементах та вітамінах, грудного молока вже нема. а харчування збіднена на певні елементи не зможе забезпечити потрібної кількості. тому це все палка з двома кінцями.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Яйця в дитячому раціоні

Повідомлення гра з вогнем » 05 вересня 2011, 22:26

Nymydoraти посипаєш свідою цибулькою і не вважаєш моцарелку соленим сиром?

мед це добрий консервант, а потім вже приправа :)
так багато про що сказати можна про цитрусові у т.ч.
Востаннє редагувалось гра з вогнем в 05 вересня 2011, 22:29, всього редагувалось 1 раз.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron