найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

01 грудня 2012, 20:16

вот і в мене тих родимок купа :cry:
шей на лиці три таких здоровених шо капець, шей на двох волося росте :scare: .
весною одна з них збільшилася і кровила. я вже думала шо вмираю :cray: ревіла день і ніч. :cray: аж поки одна жінка з моєї декретної роботи, не сказала шо то певно волосинка "вросла". і дійсно... :crazy: навіть передати не можу як я втішилася, як та родімка зразу стала така як все. до лікарів так і не пішла.

думала піти вирізати і мати спокій, а то постійно страшать тими родимками, але ситуація схожа до Русік. Сусід алкоголік, закодувавася, вже 2 роки не пив, і мав родімку на шиї. поки пив то не мішала, а тут перестав і почала мішати. вирізав. і за пів року йому на пів шиї виросла якась біда. сказали рак. помер бідачка. :sad:

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

15 січня 2013, 14:43

я читала, що папіломи-признак забруднення організму

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

25 січня 2013, 22:44

Дівчатка, стосовно родимок-у мене їх теж багато, і я помітила, що деякі з них появилися в тих місцях, де я видавила колись прищик... :sad: тепер боюся щось чіпати просто так...
Щодо папіломок: влітку здавала аналіз на папіломавірус-негативний, але була одна папіломка на сідниці десь півроку... потім їх почало більшати-я нарила в неті про чистотіл, замастила папіломки, а вони почали сочитися і пекти саме в момент оброблення... тоді пішла до дерматолога: вона заборонила мені чистотіл використовувати, а дала направлення на аналіз по сифілісу-я аж перелякалася... але, дякувати Богу, негативний, хоча не мала звідки набратися. Лікарка призначила на 10 днів мастити папіломи 3-4 рази на день оксоліновою маззю. Довга ця процедура була, але вони почали зникати :yes: Зараз я пошкрябалась станком-і певно інфекція попала, на іншомі місці повилазили... Призначила мені через день оксолінова/тетрациклінова мазь 4-5 разів на день, 10 днів... маю показатися їй після лікування... буду бачити, надіюся на краще :wink: Щодо причин виникнення папілом-каже, що може бути знижений імунітет (перед цим я перехворіла аднекситом, як наслідок молочниця :cray: )
бережіться і будьте здорові!!! :wink:

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

02 травня 2013, 12:15

Зображення

можна пройти в Тернополі, Львові, Києві, т.і.

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

31 травня 2013, 14:28

Дівчата,порадьте хорошого лікаря.В мене в малої на попі є.Спочатку була одна потім ще маленьки повиростали.Що робити незнаю.Були колись на Гоголя в дерматолога,то там сказали що то не папілома,недавно ходили в диспансер той шо на Островського,сказали папілома і бігом видаляти.Але я дуже боюсь.бо то всетаки таке місце.Хотілось би ще з якимось лікарем порадитись

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

05 вересня 2013, 14:02

родимки, хоч штука і неприємна, но зразу бігти, видаляти їх не треба. Я мало біди не наробила собі такою панікою.... :scare:

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

08 вересня 2013, 22:12

В мене теж є великі родимки на спині і у тому місці де лівчик заді застібається...(( і у зоні бікіні.... була у хорошого лікаря (у мене мама медик вона і порадила спеціаліста) казав, якщо не кровить, не лущиться і не темніє то не варто чіпати, ато тільки для себе гірше можна зробити але раз в рік обстежуватися треба... ато знаєте як то кажуть... видалити завжди можна))

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

10 вересня 2013, 00:34

wrisee написав:родимки, хоч штука і неприємна, но зразу бігти, видаляти їх не треба. Я мало біди не наробила собі такою панікою.... :scare:
дівчата ви граєтесь с вогнем. В мене була родимка на груді. Якраз на стику, завжди терлась. Видалила, горя не знаю. Видаляв Галайчук в онко. Якщо то невус, і правильно видалити біди не буде. Біда може бути коли видалити запізно.

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

15 травня 2014, 23:34

Я собі сьогодні родимку зірвала :sad: . Назгадувала собі купу історій, як через родимку дітей сиротами лишали - реву уже пів дня.:cray: :cray: :cray:

Підкажіть куди з тим іти? Лікаря хорошого...

Re: Родимки, папіломи, лишаї і всякі інші речі на шкірі

15 травня 2014, 23:49

Не панікуй наперед!Я колись "розбила" велику родимку на хребті (вилазила з підвалу і зарано розпрямилась). Була кров, трошки боліло, але дякувати Богу, обійшлось. Змін після того не було.
На рахунок лікаря, то треба, мабуть, до хірурга, а він вже скерує. А може до дерматолога... Буду тримати кулаки, щоб все було добре!
Відповісти