Глобальні оголошення!



Домашня їжа чи напівфабрикати?

Модератор: Галина

Фабрикати чи домашня їжа?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашня їжа чи напівфабрикати?

Повідомлення Галина » 15 лютого 2013, 15:53

taranjka написав:німецька сімя витрачає 500 доларів на харчування і їсть багато мяса, хліба, овочів і алкоголю
а сімя біженців з Чаду витрачає на харчування 1,5 долари. В основному це крупи
Прихований текст

Оце з понеділка буду рахувати скільки продуктів кожного дня використовую і в кінці тижня підсумую. Бо щось по фотках ну дуже багато люди їдять.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Домашня їжа чи напівфабрикати?

Повідомлення Nymydora » 15 лютого 2013, 20:39

Ми за тиждень з'їдаємо десь півтора кг гречки, десь біля кілограма інших круп, разом взятих, 300-400 г сочевиці, один хліб, півтори літри сметани, десь 300 г масла, 1 кг сиру, до 10 яєць. ЦЕ не рахуючи всяких там підніжних кормів типу овочі, фрукти і приємні дрібнички. Знаю, бо ми скупляємося раз на тиждень - в неділю, плюс на тижні можемо докупити фрукти чи крупи.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Домашня їжа чи напівфабрикати?

Повідомлення flower » 15 лютого 2013, 20:51

вигідні ви)))ні риби ні м яса.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Домашня їжа чи напівфабрикати?

Повідомлення гра з вогнем » 15 лютого 2013, 21:02

а я знаю скіки ми зїдаємо за тиждень і по ціні знаю :ha:
бо ми скуповуємося раз на тиждень :yes:

можу сказати шо ми беремо кожного тижня в обов'язковому порядку (бо таке як крупи, деякі овочі, спеції, борошно, цукор - купуємо мішками по 25-50 фунтів. сир, сметану - раз на два тижні, масло, пластівці, макарони раз в мисяць, олію раз на місяць-два якось так)
ми купуємо щотижня
мясо полядовицю або рибу лосось
8 літрів молока
упаковку вершків
36 яєць
фрукти овочі (великими коробками цитрусови, полуницю чорніцю невеликими упаковками, банани, яблука и я постийно купую для себе помідори і кабачки для супів)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашня їжа чи напівфабрикати?

Повідомлення flower » 15 лютого 2013, 21:17

в нас нема такого шоб скуплялися щотижня. м ясо, риба в морозилці купляється по мірі потреби, раз в 3 місяці десь напевно. крупи, макарони, олія, масло (кидаю в морозилку) раз в місяць. яйця ми не їмо майже, лиш у випічку даю, то коли треба іду в магазин. в загальному як мені чогось треба дзвоню чоловіку шоб купив мені то то і тото. кроляче мясо і яйця нам часто свекор дає. сир, сметана і молоко раз в тиждень свекруха мені купляє в одному і тому самому місці і передає чоловіком. яблука є свої і дуже багато. інші фрукти купляємо з бажанням, мандаринки найчастіше) з Польщі привозить в основному різні види горішків по декілька пачок(дешевше там набагато) і памелу (смачніша попадається ніж в нас). ще мама мені передає тунець, сири, макарони, песто, томати в банках, чисто чорний шоколад плитка 500 грам має) а таке як мука і цукор в нас мішки цілі, то мені тато дає коли мені закінчується (в основному раз на рік напевне).
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Домашня їжа чи напівфабрикати?

Повідомлення Virchik » 15 лютого 2013, 21:24

В нас приблизно так як і у flower, немає такого щоб скуплятись раз на тиждень.
М"ясо, як правило купуємо десь раз в півроку пів свинки у людей, які знаємо що годують натур.продуктами.
Мама розбирає, сортує по кульчках і загружається морозильна камера.
Мука, цукор купується мішками і коли запас закінчується, тоді поновляємо.
Макарони теж упаковками або брат з Італії привозить.
Яйця маємо свої курочки, то несуться.Молоко, сметана, сир раз в тиждень жіночка носить.
Яблука теж свої.
Ну решта по бажанню і потребі.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Домашня їжа чи напівфабрикати?

Повідомлення burtseva » 30 листопада 2018, 19:17

не знаю чому но проголосувати не можу. но як би там не було моя відповідь --- Ми надаємо перевагу домашній їжі, але якшо мало часу - напівфабрикати --- мало часу у нас рідко буває і то добре . но бувають такі моменти і як би там не хотілось, доводиться або куповані пельмешки варити або замовляти їжу звідкість . ми вже провірили багато сервісів і зараз замовляєм тільки з
Строге попередження від Модератора !
Видалене модератором
. но також дуже часто виручає і моя мама, яка любить передати щось зїсти або прийти і зварити якщо в нас часу не має
burtseva Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 30 листопада 2018, 19:12
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей