Глобальні оголошення!



Захист від електронного опромінювання

Модератор: Галина

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення gsv » 02 березня 2011, 06:50

Nymydora написав:мої 5 коп: у нас теж у всіх спінори на телефонах і форпости перед компами...

:extesi: :extesi: :extesi: :extesi: ааааааааа!!!!!!!!!!!!

Якщо від спінорів не погіршилась якість зв"язку - викиньте всі ці захисти
gsv Офлайн


Програміст
 
Повідомлень: 58
З нами з: 09 лютого 2011, 15:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 94 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Захист від електронного опромінювання

Повідомлення krapk@ » 02 березня 2011, 10:22

теж не вірю в цю всю лабуду-напевно мені 4 роки фізику втирали в універі забагато :D
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Захист від електронного опромінювання

Повідомлення мешканка » 02 березня 2011, 10:40

а я вірю- тому мені спокійніше.
ПС. Принаймні, коли дзвонить мобілка з захистом-рація в таксі не фонить.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Захист від електронного опромінювання

Повідомлення gsv » 02 березня 2011, 11:40

мешканка написав:а я вірю- тому мені спокійніше.
ПС. Принаймні, коли дзвонить мобілка з захистом-рація в таксі не фонить.


Цікава методика :D
Рація рації рознь. Одна має хороший екран, інша ні.
Спробуйте піднести мобільний до звичайного FM радіо і поексперементуйте з вашим "захистом", результатом будете здивовані.

Тепер трошки про принцип дії радіохвиль.
Для того щоб телефону зв"язатись з базовою станцією, необхідно щоб мобільний випромінював сигнал певної частоти, амплітуди та потужності. Якщо пробувати "захищатись", то логічно, що цей сигнал мав би якось спотворюватись і проблеми з зв"язком неминучі.
Другий момент.
Якщо би ці цяцьки були ефективні, їх би вшивали в мобільні телефони по замовчуванні. Виробники би піарились і мірялись піськами в кого кращий захист і в кого менше смажить мозок, але цього не робиться, бо виробників просто напросто би засміяли.

Перевірити ефективність ваших "захистів" дуже просто. Мало не в кожного радіолюбителя є хвилемір, яким можна виміряти напругу поля. Результатом будете здивовані, бо результату не буде.

Щоб не потерпати від дії мобільного, є простий рецепт - проводовий хендс-фрі і не лялякати по телефону більше 15-20 хвилин в день.
gsv Офлайн


Програміст
 
Повідомлень: 58
З нами з: 09 лютого 2011, 15:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 94 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Захист від електронного опромінювання

Повідомлення Tajga » 02 березня 2011, 12:10

gsv, :roses:
Накінець з*явилась розумна людина, яка все змогла доступно пояснити, а то я, наприклад, як та собака, розумію, а сказати не можу. :hhh:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Захист від електронного опромінювання

Повідомлення gsv » 02 березня 2011, 12:24

Згадався кумедний випадок, який трапився з бабцею моєї дружини, в якої катаракта.
Приїжджаємо якось до неї, вона тішиться, каже катаракта почала зникати, бо сусідка їй продала чудо-засіб, який вартує лише 5 грн. на один раз, а помічне просто казка. І розказує, є така типу паперова смужка, її треба прикладати на очі і спокійно лежати 15-20 хвилин, і коштує лише 5 грн. Ну ми ж теж тішимось, бабуля живчик, повірила у видужання...
Кажемо - "бабцю, а покажіть но ту смужку".

УВАГА! ПРИСЯДЬТЕ НА ЩОСЬ ТВЕРДЕ!!!!!

Це була звичайна жіноча щоденна прокладка, пачка яких вартує тих самих 5 грн. Ми ще довго бабцю переконували що її намахали подружки.

Ефект Плацебо робить дива :)
Може і комусь якась пипка на мобільнику помагає, але не через чудові технічні властивості пристрою, а через віру в себе завдяки фетишу.
Аналогічна ситуація з синтетичними вітамінами. В світі ніхто не довів чи вони мають ефект, але стереотип настільки в"ївся в суспільство, що дехто без цих вітамінів і дня прожити не може :)
gsv Офлайн


Програміст
 
Повідомлень: 58
З нами з: 09 лютого 2011, 15:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 94 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Захист від електронного опромінювання

Повідомлення Oksana » 02 березня 2011, 14:51

ну, хто ще не в курсі, то чоловік в мене з дипломом радіоелектроніка, і в тому таки досить непогано розуміється. Так от, він також сміється зі всіх таких пристроїв. Але так як на форумі не сидить, а я в фізиці ні бум-бум, щоб передати його слова, то так само як Tajga можу лише сказати, що добре що є на форумі тепер людина, яка змогла все описати :) Він мені все каже, що то всьо фізика за 8 клас (коли я намагаюсь вияснити, а може все таки воно помічне), і треба було вчити її в школі :D
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Поперед.

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron