Глобальні оголошення!



Небезпечна їжа

Модератор: Галина

Небезпечна їжа

Повідомлення mari » 06 березня 2010, 15:22

Давайте ділитись знаннями та результатами пергляду наукових передач та власним досвідом!

Небезпечні продукти-
1. Чіпси,горішки,фісташки,картопля фрі, гамбургери! Не їсти взагалі
2.Копчена риба,шпроти, інші консерви з глютаміновою кислотою. Їсти рідко
3.Магазинні вафлі,торти,шоколадні батончики та цукерки( через великий вміст трансізомерів). Краще натур.чорний шоколоад і домашня випічка
4. Масло-спред,маргарин
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: НЕБЕЗПЕЧНА ЇДА

Повідомлення гра з вогнем » 06 березня 2010, 15:31

а що таке трансізомери?

ше кажуть сосиски та ковбаси. в мене десь був перелік не дитячої їжі, як знайду покажу
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: НЕБЕЗПЕЧНА ЇДА

Повідомлення гра з вогнем » 06 березня 2010, 15:45

Ось знайшла

до 4-х років не варто давати дітям тверді продукти, які важко прожувати.
якщо малята не в змозі пережувати їжу, вони намагаються проковтнути її непережовану, це може призвести до аспірації шматками їжі, аж до смерті дитини.

найбільш небезпечними вважаються такі продукти:
  • сосиски та сердельки
  • насіння та горішки
  • шматочки м"яса та сиру
  • цілі виноградинки
  • льодяники та тверді іриски
  • попкорн
  • горіхове масло з мілкими шматочками горіхів
  • тверді види овочів у сирому стані (наприклад морква)
  • тверді види фруктів у сирому стані (дуже обережно з яблуками! інколи яблука подаються окремою строкою такого списку)
  • жувальна гумка
звідси та звідси
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: НЕБЕЗПЕЧНА ЇДА

Повідомлення Naya » 09 березня 2010, 11:09

Це реальна проблема вважаю, але вона має вирішуватися комплексно всією сім"єю.Тобто батьки мають давати приклад.
Вважаю неприпустимою таку ситуацію, коли дитина бачить в садочку/школі, як інші діти їдять чіпси і всю ту розрекламовану бурду, приходить додому, а там тато заїдає чіпсами пиво, а їй не можна, бо то шкідливо...
Тому це питання харчування не тільки дитини, а всієї сім"ї.

На нашому столі давно немає ковбасно-мясних виробів, майонезів, соусів, консерв, не кажу вже про чіпси, сухарики і т.п.
Все це можна приготувати власноруч і корисним, без хімічних домішок. На телефоні в чоловіка таблиця з переліком всіх Е-шок, і в супермаркетіі ми зависаємо надовго, оскільки вивчаємо склад продуктів.
І вже давно мене мучить питання, як пояснити дитині, яка ходитиме в садочок і бачитиме, що їдять інші діти, що це шкідливо.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: НЕБЕЗПЕЧНА ЇДА

Повідомлення мешканка » 09 березня 2010, 11:30

ще додам: приправи, які містять глютамат натрію, вугільно чорні оливки, плавлені сирки... якщо ще щось пригадаю-напишу.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: НЕБЕЗПЕЧНА ЇДА

Повідомлення Naya » 09 березня 2010, 11:40

до речі, про глютамат натрію.
Його додають для підсилення смаку, за рахунок збільшення чутливості рецепторів язика.
Глютамат натрію в природньому вигляді міститься в листях та корені селери, яка багата ще й іншими речовинами - вітамінами та мікроелементами і є досить корисною.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: НЕБЕЗПЕЧНА ЇДА

Повідомлення мешканка » 09 березня 2010, 15:07

я в тому не є дуже сильна, але запам"ятала передачу по СТБ про різні добавки і там лікарі дієтологи розповідали, що в природі глютамат натрію не є шкідливим навпаки, але синтетичний ідентичний натуральному викликає звикання, шкодить на печінку і, навпаки, заважає всмоктуванню вітамінів з продуктів.... це мені запам"яталось. Ще хочу добавити про шкоду синтеттичних вітамінів. Вже неодноразово чула і читала, що комплекси синтетичних вітамінів розбалансовують організм і, при їх вживанні, особливо з раннього віку, організм перестає засвоювати вітаміни з продуктів і, в результаті, людина змушена все життя приймати штучні вітаміни. В штучних вітамінах вітамін С може бути "правим", або "лівим" (це я так на хлопський розум зрозуміла), яким саме він буде-ніхто не в змозі передбачити. Річ в тім, що "лівий", на відміну від "правого" є "антивітаміном" і знищує здорові клітини організму, сприяє послабленню стінок судин.... короче, робить все протилежне до "правого". В наш час, в розвинутих країнах дуже з обережністю ставляться до вітамінів і назначають їх тільки в крайньому випадку. Я, коли почула це від компетентної лікарки -дієтолога вищої категорії-викинула всі вітаміни в смітник! А раніше, була глибоко переконана, що штучні вітаміни є необхідними.. :unknown: от що робить реклама.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: НЕБЕЗПЕЧНА ЇДА

Повідомлення Melisa » 10 березня 2010, 00:36

мешканка написав:я в тому не є дуже сильна, але запам"ятала передачу по СТБ про різні добавки


Проте пояснила ти досить зрозуміло. ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: НЕБЕЗПЕЧНА ЇДА

Повідомлення мешканка » 16 березня 2010, 15:15

Не знала де розмістити, тому розміщу ось тут: Після вчорашної бесіди з лікарем -відключила мікрохвильову і запхала її глибоко в тумбочку. Я і до того знала, про негативний вплив мікрохвильових, але вчора мені стало зрозуміло, наскільки це небезпечно. Дещо основне, з того, що вона розповідала можна прочитати ось тут: http://gurman.myslo.ru/?p=1745 Тепер тільки силу волі, щоб відвикнути від того "блага цивілізації"
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Небезпечна їжа

Повідомлення IREN » 17 квітня 2010, 18:40

так багато зараз тої "гадості" нам пропонує супермаркет. Коли ми доживемо до того, що на Україні будуть писати про ГМО у продуктах, коли не будуть пхати всюку всячину в продукти необхідного щоденного харчування?... мабуть ніколи. були б хоча б спеціалізовані магазини з чистими продуктами, так як за кордоном. Страшно стає коли стикаєшся з статистикою по раку. Це все наше харчування і повітря.
Недавно дивилась по якомусь каналу про страшенно грубих людей в США- по 300-500 кг в 19-30 років- так щоденно вони з'їдали по 20 тис калорій і не просто їжі, а фаст- фуду і всього,що ми тут найгіршого перечислили.
Бабця мого чоловіка , їй 85 років і вона виросла в селі, все життя пила воду з джерела і їла виключно натуральні продукти, і зараз так само, вона не їсть солодкого магазинного, і вона навіть не знає про такі хвороби , які зараз є в молодого покоління,- яке там колись ожиріння, головні болі,гастрит, панкреатит, холецестит, чи багато всякого, що виникає при вживанні такої їжі.В неї мабуть здоров'я краще чим в мене!
Також по СТБ була передача про солодощі- і провели есперемент на ідеально здоровому спортсменові- за 2 тижні щоденного вживання солодощів протягом дня, було страшенне підвищення цукру, і печінка почала його боліти під час тренувань і втома, сонливість.І це лише солодке. :!:
Востаннє редагувалось IREN в 19 квітня 2010, 14:22, всього редагувалось 1 раз.
IREN Офлайн


 

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість