Глобальні оголошення!



Енергонапої

Модератор: Галина

Енергонапої

Повідомлення mari » 23 липня 2010, 23:17

Експерти Наукового комітету з їжі Європейського союзу зробили висновок, що, незважаючи на активну рекламу, енергетичні напої не безпечні для здоров'я, особливо при надмірному їх вживанні.

Енергетичні напої (енергетики, енерготоніки) - відносяться до групи безалкогольних напоїв. У рекламних цілях розповідається про їх стимулюючу дію на центральну нервову систему і про здатність цих напоїв підвищувати працездатність.

До складу напоїв входить кофеїн (матеін, теїн - синоніми кофеїну) як в чистому вигляді, так і в екстрактах деяких рослин, що містять кофеїн.
До них відносяться: гуарана, чай, мате. Крім кофеїну, основою енерготоніку можуть служити алкалоїди какао теобромін і теофілін. До складу напоїв, крім стимуляторів, можуть входити легкозасвоюваних вуглеводів (глюкоза, сахароза), таурин, вітаміни, адаптагени.

Є розхожа думка, що енерготоніки зовсім не так ефективні, як їх підносить реклама і що вони не надають особливого дії на організм людини, є вперті факти, що свідчать про зворотне.
Ось деякі з них:
У Франції, Данії і Норвегії енерготоніки вважаються лікарськими препаратами, їх можна купити тільки в аптеці.
У Німеччині заборонено виробництво енергетичних напоїв.

Шведська національна комісія розслідує справу про смерті трьох чоловік, спровокованих вживанням напоїв.
Одна із загиблих, танцювала на дискотеці дівчина, разом з алкоголем випила дві банки енерготоніку і раптово померла від зупинки серця.
Ірландський баскетболіст Росс Куні випив три банки енергетичного напою і через кілька годин помер прямо під час тренування. Слідство у цій справі триває.

Добова доза стимуляторів міститься у двох банках напою.

Після закінчення дії напоїв організму необхідний відпочинок.

Після занять спортом утримайтеся від енерготоніков - є ризик підвищення артеріального тиску.

До абсолютних протипоказань до вживання енерготоніков є літній та дитячий вік (до 12 років), вагітність і годування дитини груддю, захворювання серцево-судинної системи, підвищений артеріальний тиск, розлади сну, підвищена чутливість до кофеїну.

Період напіввиведення кофеїну складає 3 - 5 годин. Тому остерігайтеся протягом цього проміжку часу вживати продукти, що містять кофеїн (чай, кава) через ризик передозування кофеїну.

Не варто забувати про те, що енерготоніки містять вуглеводи, вони відносяться до висококалорійних продуктів.

У цілому, здоровий спосіб життя і часте вживання енерготоников несумісні.

Енерготоніки не можна змішувати з алкоголем, що популярно . Стимулятори, що входять до складу напоїв, сприяють підвищенню артеріального тиску і розладів серцевої діяльності ( з вікіпедії).

Словом, чи є користь? Хто з вас вживав(щоб вчитись. працювати вночі. тощо)?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Енергонапої

Повідомлення mari » 23 липня 2010, 23:21

А також недавно мені розповіли що в нас в місті продають і енергонапої і курильні суміші і сальвію і всяку іншу траву іт..і. відкрито, і не приховують цього а хваляться що так вони мінімізовують наркотики. Хто таке видумав???
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Енергонапої

Повідомлення Marta » 23 липня 2010, 23:40

Енергонапої колись пила, в основному на дискотеці, коли не хотілось вживати алкоголю, а якось хотілось піднесення, активності...але не більше банки. Я б більше не втисла в себе..))
А про курильні суміші також чула, але не в нашому місті, напевно, вже дійшло...(( сумно, треба щоб цим хтось зайнявся і не допускав цього..(((
Marta Офлайн


 

Re: Енергонапої

Повідомлення Natalinda » 24 липня 2010, 01:11

Я ніколи такого не пила...страшно...сестра-медик розповідала що це шкідливо...я вже не памятаю чого, просто знала від неї що шкідливо і ніколи так і не пила...

Взагалі сучасний шалений темп життя напевно потроху всіх присадить на щось подібне... :cry:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Енергонапої

Повідомлення mala-karta » 24 липня 2010, 12:28

ех, а мені здається, що в декреті моє життя таке спокійно-розмірене :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Енергонапої

Повідомлення Zaya » 24 липня 2010, 18:33

угу. Підтримую :scare:
Zaya Офлайн


 

Re: Енергонапої

Повідомлення Nymydora » 24 липня 2010, 22:04

А мені шалено цікаво, як я би себе почувала після, приміром, Редбулу :crazy: :crazy: :crazy: . Можливо колись наважуся спробувати один раз.
До речі, мені колись моя репетитор з англійської розповідала, що в Америці багато людей узалежнюються від енергонапоїв, особливо студенти, котрі вдень вчаться, а вночі ще працюють... Звичайно, що нічого доброго в цьому немає - дуже швидко виснажуєтсья організм.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Енергонапої

Повідомлення Zaya » 24 липня 2010, 22:05

Всьо може бути :drink:
Zaya Офлайн


 

Re: Енергонапої

Повідомлення Любов » 24 липня 2010, 22:14

редбул не раджу пити, колись спробувала, то дуже отравилася, на другий день ходила як зомбі, в очах темніло і голова крутилася :(
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Енергонапої

Повідомлення mala-karta » 24 липня 2010, 23:25

ого, жах :mrgreen:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість