Глобальні оголошення!



ГМО-продукти

Модератор: Галина

Re: ГМО-продукти

Повідомлення гра з вогнем » 09 квітня 2013, 22:10

та не гмо вони
проїхали )
просто гібриди. але типу натуральні протягом віків сорт формувався)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ГМО-продукти

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 квітня 2013, 22:16

Так от власне. Щось таке як яблуко з грушкою схрещене, сливка з персиком чи ще щось таке, то нормально, їсти можна. То нічо, що воно штучно виведене.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: ГМО-продукти

Повідомлення taranjka » 09 квітня 2013, 22:19

ну бач, я в тому дика, хз як вони його там "виводили". я не кажу, що взагалі не їм, але стараюся уникати, принаймні те, що знаю
ще я схильна вірити в "світову змову" ::Р: :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: ГМО-продукти

Повідомлення Nymydora » 10 квітня 2013, 05:18

дівчата, та не плутайте святе з грішним. Схрещені сорти - це не ГМО, Мічурін яблука схрещував, ще коли про ГМО нічого не чули. Але ж ніхто яблук з козами не схрещував, правда? А ГМО, наскільки я розумію, це введення чужорідного гена, наприклад, тваринного до рослин. Схрещення сортів відбувається природнми методом - рослини перезапилюються, надщеплюються. А технологія ГМО - це втручання безпосередньо у те, куди втручатися не варто. Хай це виглядає і старомодно.
Підтримую Тараньку
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: ГМО-продукти

Повідомлення гра з вогнем » 10 квітня 2013, 15:25

гмо, це те саме схрещування ) безвідносно до тварин чи рослин )
так само певно колись не варто було яблуньки схрещувати між собою
надщеплденням теж не дуже природно, як то так саме по собі не запилюється. а тут прийшли втрутилися, прищепили-примотали - ше й новий сорт вивели. }-]

Бач. Нимидора як дивно. надщеплення для тебе - то уже природній метод, хоча самі по собі рослини цим методом не можуть розмножуватися. лише людина може допомгти
А от шоб це саме зробити швидше та в лабораторії - то вже не природньо та грішно.

Тому й говориться про неприйняття нових речей. до яких відносить й гмо
Це нормально, це інстинкт :yes:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ГМО-продукти

Повідомлення Nymydora » 10 квітня 2013, 18:58

якби надщеплення були неприродні, вони б не приживалися. Це раз. А по друге - рослини часто самі перехресно запилюються - і інколи виходить новий сорт, з якостями кращими, ніж материнські. На цьому і грунтуєтсья метод виведення сортів. Але, знову ж, ніхто не прив'язує до яблуні хвіст скорпіона, щоб жучки не чіплялися. Селекція - довгий і природній процес. ГМО - штучний. ІМХО
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: ГМО-продукти

Повідомлення Malavka » 12 квітня 2013, 15:26

От що, як на мене, брєд в страшилках про ГМО - це про горизонтальний перенос генів. Наш шлунок переварить все і розкладе на амінокислоти до того, як якийсь днк встигне потрапити в кров. Ну тобто я не уявляю, як хвіст скорпіона може вбудуватись в мій генотип з моєї травної системи, яка збудована для того, щоб розщепити всіх і вся. Але от щодо непередбачуваних алергічних реакцій на такі неприродні гібриди, то я не була б такою опимістичною. Люди ж звіку не їли тих самих скорпіонів (ото вже гикається бідним тварюкам).
А живуть тепер довше не тому, що краща екологія-харчі і т.д. Медицина просто прогресує. Та половини з нас тут могло б не бути, бо банально не народились би за умов кам"яного віку. Або не дожили б до року. А так - живемо, і кесарські, і астматики, і діабетики, і всі, кого медицина на даний момент здатна врятувати в критичний момент і підтримувати в терпимому стані роками.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Поперед.

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron