Глобальні оголошення!



Морський кальцій

Модератор: Галина

Морський кальцій

Повідомлення Melisa » 01 квітня 2010, 01:12

Хтось щось чув про морський кальцій? Хто приймав? Чи відчули різницю?

Сьогодні мені порадили купити такий в аптеці, мовляв, кращий, ніж звичайний. Я приймала від фірми "тянь-ші", проте особливої різниці не відчула, тому хочу купити цей, спробувати. Тим більше, що по ціні вони дуууууже відрізняються. :shock:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Морський кальцій

Повідомлення гра з вогнем » 01 квітня 2010, 21:08

А що входить до складу того препарату?
Я колись цікавилася особливостями приймання кальцію.
Не має різниці який кальцій пити, головне, щоб він приймався одночасно з перпаратами, які сприяють його засвоєнню.
Наприклад глюконат кальцію засвоюється значно гірше ніж цитрат кальцію, тому доречніше купувати цитрат.
також засвоєнню кальцію допомагає вітамін Д.

Одночасно з перпаратами заліза кальцій приймати не можна (а інколи зустрічаються мультивітаміни одночасно з кальцієм і залізом).

Приблизно так. Тому що кальцій він і в африці кальцій :) Ціна напевно залежить від інших вітамінів та мікроелементів, які входять до складу препарату.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Морський кальцій

Повідомлення pepi » 01 квітня 2010, 21:37

Я щось чула за кальций від "Коралдового клуба " але щось він у мене довіри невикликає. Невірю я тим всіляким біодобовкам. Наскільки мені відомо вони не є в нас на Україні офіційно зареєстрованні і непройшли перевірку МОЗу. Чи приносять вони користь ,також треба ще розузнати , а може цк просто звичайний ефект плацебо. :unknown: :?:
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Морський кальцій

Повідомлення mari » 03 квітня 2010, 14:46

Колись давно. ..я дала 2 рази своїй малій той кораловий кальцій тяньші- вона від нього не спала довгий час вночі. і я перестала давати. І добавкам слабо вірю. Хоч пробувала потім і вітаміни ньювейс, і щось там від глистів. Не знаю, не вірЮ- і може тому не має результату. Користуюсь або фіто або гомео або офіц.медициною. Даю кальцемін зимою 1 місяць- мені подобається.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Морський кальцій

Повідомлення Marichka » 07 березня 2011, 13:18

І я вагаюсь,який краще попити.Подружка радить теж емвей.Вже була один купила,теж кальцій цетрат(в комплексі з магнієм,фосфором і вітаміном Д),але там протипоказання вагітність і годування грудьми.Теж американський.Кума відкупила.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Морський кальцій

Повідомлення mala-karta » 08 березня 2011, 01:57

Marichka, а вам для чого?
Просто для профілактики?
Може краще тоді звичайний сир?

І творог звичайний, і всякі моцарели/маскарпоне - я особисто щодня б їла :) Вони різні і не приїдаються.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Морський кальцій

Повідомлення mavpusya » 08 березня 2011, 10:35

Дівчата, а Ви знаєте, що у пармезані і сезамі найбільше кальцію? Я от для себе зробила такий вибір. У творогу його дуже мало виявляється...
Сезам(кунжут) сиплю у все, що готую:салат, тушу м"ясо і т.п. Так само і пармезан на зміну. Затираю його в суп, вже коли налито в миску. Чудово смакує із макароном, чи кашею. Може це збочення так їсти король сирів, але... :) Ніколи не мала проблем із нігтями. І падіння, а я дуже аварійна, дякувати Богу обходились без переломів...

І ще хочу сказати любителям зеленого борщу. Якщо їсти квасок, то свійжий, у ньому тоді багато кальцію. Тому краще додавати до салатів. А борщ вимиває із організму кальцій. Компот із ревеню робить те саме.... Якщо їсти, то свіжим....

Компот із ревеню в жодному разі не можна давати дітям, він ще має якусь шкідливу дію на нирки. Запам"ятала, бо в дитинстві дуже його любила, але не памятаю, що саме за дія...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка


Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron