Глобальні оголошення!



Кораловий клуб

Модератор: Галина

Кораловий клуб

Повідомлення TYulia » 05 березня 2017, 19:18

Хто що знає про Кораловий клуб, точніше про їхні продукти? ЧИ хтось користувався ними? який ефект? Ціни не малі, цікавить результат. Дивно, що в інтернеті находжу купу різних сайтів коралового клубу. І більшість з них цін не афішують.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Кораловий клуб

Повідомлення nelly » 05 березня 2017, 19:45

я пю омeга 3.6.9 зараз. Купила бо був дорожчтй від аптeчного і пишe що з Канади то надіюся на кращу якість. Рeзультат від омeга нe знаю як визначити. :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Кораловий клуб

Повідомлення TYulia » 05 березня 2017, 19:50

ви тут на Острозького купували?
Мені Колоїдне срібло радили від всяких простуд-болячок.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Кораловий клуб

Повідомлення vikilandi » 06 березня 2017, 10:50

мені колись подарували в стіках такий порошок, який воду очищує. Але я скептично відношусь до різних добавок, які треба додавати до їжі або пиття. Тому не зацінила. До того ж, для мене це легенда про користь, оскільки жодних сертифікатів не мають, лише гарні буклетики. І ще, на мою думку, такі організації як кораловий клуб, мері кей, амвей і т.п - на зразок ммм. Можливо, продукція і гарна, але чому такий спосіб продаж? (хоча сама використовує дещо із МК і амвей).
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Кораловий клуб

Повідомлення Marichka » 06 березня 2017, 11:19

В мене схоже враження,як Віка пише.Хоч сама підписана в Мері кей.Але ці всі піраміди і різні ціни для різних осі6?!
Ось Галя купує хороші вітаміни,то різне таке я 6 купила привозне з Німеччини чи Америки швидше,як по каталозі
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кораловий клуб

Повідомлення TYulia » 06 березня 2017, 15:58

vikilandi написав:Можливо, продукція і гарна, але чому такий спосіб продаж?


ось мене це теж насторожує. Препарати рослинні, то чого не продаються так відкрито типу як фітоаптеки чи щось таке?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Кораловий клуб

Повідомлення erinaceus » 06 березня 2017, 18:04

Ну взагалі, історія прямих продаж починалася з того, що продукція продавалася саме по домах. Не потрібно було ходити в магазин, а представник приходив до тебе додому, пропонував товари і люди могли зразу придбати. Тобто зручно і швидко. Плюс відсутність продукції на прилавках магазинах зменшувала можливість підробок. А ще така потітика компанії давала змогу своїм констультантам заробити гроші, не будучи прив'язаним до робочого графіку і місця. В теперішній час, такі фірми неабияк економлять на оренді торгової площі, логістиці, менеджерах і т.д.
Ну а пірамідність тепер вийшла на вищий рівень. Кількість проданого товару тепер не так цікавить, як кількість нових консультантів, досягнення нового рівня, премії, бонуси і т.д.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Кораловий клуб

Повідомлення TYulia » 06 березня 2017, 19:10

erinaceus написав:Не потрібно було ходити в магазин, а представник приходив до тебе додому, пропонував товари і люди могли зразу придбати. Тобто зручно і швидко. Плюс відсутність продукції на прилавках магазинах зменшувала можливість підробок.


То це в підтримку саме Коралового Клубу чи взагалом про всі подібні пірамідні компанії?

Я ніби намірена спробувати Листя чорного горіха для малого від глистів. Ще Папаю для шлунку. Ще Часник казали, для підвищення апетиту, але в нас з апетитом ніби все гаразд, то не буду брати. Одним словом треба піти до них попитати. З інтернету собі виписала ціни на ці препарати, цікаво чи будуть відрізнятись.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Кораловий клуб

Повідомлення erinaceus » 06 березня 2017, 19:14

TYulia Взагалі, про всі компанії такого типу.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Кораловий клуб

Повідомлення nelly » 06 березня 2017, 23:07

так на Острозького.
Я чeсно кадучи нe дужe вірю в ліки для здоровя чи імунітeту, чи щось подібнe, трe будe почитати про тe срібло.
Так само як і для шлунку, воно можe поможe короткостроково, алe трeба шукати причину болю шлунку:стрeс, харчування і т.д.
Алe цe моя думка :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко


Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron