Глобальні оголошення!



Кавомани - наркомани?

Модератор: Галина

Кавомани - наркомани?

Повідомлення Natalinda » 05 листопада 2016, 00:55

Ви пєте каву? Можете без неї жити? Залежні від неї?
Хочеться почути кілька думок, бо от сиджу і думаю чи стаю наркоманкою :impossible:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення yultsya » 05 листопада 2016, 04:28

Уявити собі, що колись навіть запаху кави не переносила, а тепер щоранку п'ю і думала так я ти, що карну мені-залежність)))
Але от переїхали до себе назад,( бо в батьків 4 місяці вимушено гостювали) а каву не купили і все не було часу піти, то от вже 2 тижні без кави і навіть можу ще не пити, отак. Так що я не наркоман)))
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Новенька » 05 листопада 2016, 15:14

Думаю кава викликає залежність :hi:
От лише прочитала тему, і пішла готувати каву. Правда в дома п'ю розчинну, на роботі запарюю.
А от приїжджаю до куми, то вона мені заварює по-людськи. Додому боюсь купляти собі якийсь заварник :dreams: :dreams: :dreams: .
дуже люблю гущу із запареної кави :=):
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Русік » 05 листопада 2016, 15:54

Не п"ю каву вже років 12, і раніше теж не отримувала якось неймовірної насолоди. Дуже рідко можу випити каву з молоком вдома за компанію з чоловіком, бо в нас кавовий апарат робить 2 порції, але додаю багато молока і цукру, так що це й не кава)
Аромат часом подобається, смак - ні, ні розчинної, ні заварної. Я по чаях)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення flower » 05 листопада 2016, 18:34

Я без кави жити можу лиш тоді коли висипаюсь. Ніколи особливо її не пила, запах кави любила, а пити не дуже той гіркий напій. Але тепер кожен ранок у мене починається з кави, бо я страшно не висипаюсь через Матвія і його нічні грудні годування. Недавно були на дні народженні в диттячій кімнаті в Тернополі і мене так підмовляли дівчата випити лате. Я послухала їх дурна, випила те лате в 20 вечора, а не спала до 4ї ранку. Що тільки не робила, і воду з медом, і ванна розслабляюча. В 3ї ночі з того всього пішла і налила собі стакан італійського суничного лікеру, але далі в ліжку крутилась. Потім почала фотографувати чоловіка, як він спить :hi: і розбудила його звуками камери. Зате він зробив мені масаж і я після цього відключилась миттєво.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Natalinda » 05 листопада 2016, 20:59

Я от кави теж не пю і не пила раніше. Вона мені гірка. Ще аромат - так-сяк. В нас і вдома її немає можна сказати ніколи. Памятаю в нас вчителька була, то розказувала що пачку кави випиває за тиждень. По кілька раз на день пила.
Я теж більше по чаях, особливо з травок різних. А це от у вересні мали багато гостей, то нарешті купили каву)))) Гостям звісно) І ще чоловік капучіно купив. І щось так я присіла на те капучіно, що взагалі. От хочеться і все! Раніше не пила, то й не хотілося. Прочитала що це кавовмісний продукт і задумалася, невже кава настільки сильний наркотик, і так швидко викликає залежність.....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення taranjka » 05 листопада 2016, 21:08

Natalinda кави в тих капучіно як кіт наплакав, а от добавок - дофіга. я коли працювала і ходила в офіс, то ми пачками його пили. потім пройшло. зараз в мене одна кава зранку, інколи ввечері одна. і в мене це не для просинання, просто смак подобається. можу випити кружку і спокійно вснути :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Natalinda » 05 листопада 2016, 21:40

Ну хочеться страшне! Я вчора допила. Сьогодні чоловік був в місті. Дзвонить, що купти. Я назвала, перше, друге, третє, і капучіно мені обовязково.
Все купив - капучіно забув(((( А мені досі його хочеться. Випила вже три кружки чаю за день, три стакани соку, а хочу капучіно!!! :dash:
Страшна сила ті ароматизатори і проча фігня :scare:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення pan_kotskyy » 05 листопада 2016, 22:08

Natalinda написав: Прочитала що це кавовмісний продукт і задумалася, невже кава настільки сильний наркотик, і так швидко викликає залежність.....

солодкого тобі хочеться, про залежність від солодкого не задумувалась ?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Natalinda » 05 листопада 2016, 22:21

так я хочу не цукерки чи шоколадки)))) Я хочу саме того капучіно :love: ванільного :love: пахучого :love:
Залежність від солодкого була і нікуди не дівалася))))) ::Р:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей