найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Кавомани - наркомани?

16 листопада 2016, 16:10

Я теж в нас рідко купляю. Брала раз Каву зі Львова, то непогана була. Італійська смакує, але лише Lavazza.

Re: Кавомани - наркомани?

18 листопада 2016, 18:54

Я з тих,що лю6ить каву.Лю6лю посмакувати,не поспішаючи.Лю6лю її з молоком і велику.До кави мені най6ільше смакує 1-2 шоколадні цукерки чи якесь солодке.П"ю італійську-якщо хтось запрезентує,а6о в зернах на вагу,коли мелять при мені.
А запах кави-то, певно,мій найулю6леніший запах.

Re: Кавомани - наркомани?

13 грудня 2016, 14:08

Дуже люблю каву! Навіть можу сказати, що жити без неї не можу. Бо як не вип'ю її, то до обіду вже засинаю на роботі. :morning: Більш за все смакує Lavazza, особливо Crema e gusto

Re: Кавомани - наркомани?

06 лютого 2017, 16:18

Дівчата, а хтось має кавомолку вдома?
Чи смачніша свіжозмелена кава?

Re: Кавомани - наркомани?

06 лютого 2017, 16:23

Sam маю :yes: у мене м'ясорубка має насадку, каву можна різного помелу зробити, дуже круто меле! Зацінили кавомани справжні, які в тому знаються. Мені здається, що якщо каву гарно закрити, щоб не вивітрювалась, то немає значення щойно змелена чи давніше. Я мелю великими порціями і в герметичну банку засипаю. Нема часу бавитись, щоразу перед тим, як каву хочеш пити. А ще маю кавомолку таку звичайну маленьку, але мелю у ній перець чорний. То вона у мене завжди перцем пахне, кави туди вже не пхаю.

Re: Кавомани - наркомани?

06 лютого 2017, 16:53

В мене теж кава в герметичних банках, але свіжозмелена кава має такий аромат :love: потім вже так не пахне. Мені на смак трохи відрізняється, але як і Олі, щоразу молоти трохи часу займає.

Re: Кавомани - наркомани?

06 лютого 2017, 16:58

Дякую, дівчата за відповіді). Та ясно, що кожного дня молоти, то трохи занадто. Але всеодно якщо сам мелеш навіть на місяць, то по ходу буде свіжіша, ніж куплена мелена.
Бо я щось так на каву присіла і от задумалася про кавомолку.

Re: Кавомани - наркомани?

06 лютого 2017, 17:15

Раніше як Галка була, то ми на роботі по 2 рази на тиждень купляли свіжомелену, а тепер нема такої кави як їх була. Я часто маю італійську мелену. То свіжомелена в мене не часто, але так як ще не п"ю, а чоловіку головне кава, а свіжомелена чи ні не суттєво, то вживає яка є.
А я вже так хочу кави, а ще не ризикую, боюсь щоб мала мені не дуріла)))

Re: Кавомани - наркомани?

06 лютого 2017, 17:18

Я пила майже всю вагітність і після народження, не пам'ятаю коли, але може через 1-2 місяці почала пити, то мала ніяк не реагує.

Re: Кавомани - наркомани?

06 лютого 2017, 17:20

Я вагітною тоже пила, але меншими дозами. А після пологів ще не пробувала. Тільки нюхаю біля чоловіка.
Відповісти