Глобальні оголошення!



Прийом ОК і вагітність: чи можна її зберегти?

Модератор: Галина

Прийом ОК і вагітність: чи можна її зберегти?

Повідомлення Dribchuk » 01 червня 2012, 18:04

Ой, дівчата.... Маю таку халепу. Не знаю де правильно писати щоб почути ваших порад. Вже майже 8 міс. приймаю гормональні контрацептиви Ліндинет 20. Минулого місяця так сталося що не прийняла останні 2 таблетки з блістеру. (в передостанній день була близькість з чоловіком). Потім була перерва на місячні 7днів і на 8 день прийняла першу таблетку з нової пачки.(місячні йшли як звичайно) В той час додаткоо охоронялися. На разі маю приймати 10 таблетку. 4 день сильно болять груди, поколює в низу живота. Переживаю чи це не вагітність. Робила звичайний тест - негативний, але то лиш 2 тижні (якщо то вагітність). Переживаю чи пити ті таблетки далі - боюся нашкодити дитині якщо це В. Питання такі - в кого були подібні ситуації - як все пройшло? Чи можна зберігати вагітність якщо вона є і чи є шанс що дитина буде здорова? Хто має досвід здачі крові на хоріонічний гонадотропін? на скільки це достовірно і за який час результат? Може ще щось порадите?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Перлинка » 01 червня 2012, 23:10

а хвора дитина,яка може бути хворою з вини батьків не має права на життя?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення гра з вогнем » 01 червня 2012, 23:17

Хто має досвід здачі крові на хоріонічний гонадотропін?

це найдостовірніший тест, здають в динаміці.

а всяке таке лучче в лікаря питати він вже все по поличках розкладе залежно від ситуації.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Nymydora » 01 червня 2012, 23:33

я б на твому місці перестала пити таблетки, поки не переконалася б, що НЕ вагтіна. Або навпаки. Бо якщо Не вагітна, то і так треба починати пити по-новому, бо ж перерва 2 дні була. А якщо раптом вагітна? Краще почекай, коли можна буде зробити УЗД і точно побачити, що НЕ.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Natalinda » 01 червня 2012, 23:56

Перлинка написав:а хвора дитина,яка може бути хворою з вини батьків не має права на життя?

А до чого тут це?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Natalinda » 02 червня 2012, 00:01

Dribchuk я б теж перестала пити. Як тільки запідозрила вагітність.
Почати пити наново ніколи не пізно, можна і інші засоби використовувати.

Зараз думаю не є великою проблемою знайти хорошого лікаря який у випадку підтвердження вагітності допоможе її зберегти.
Бажаю щоб все було якнайкраще!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення mari » 02 червня 2012, 00:15

Згідна- перестань поки пити
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Milichka » 02 червня 2012, 08:46

Dribchuk написав: Хто має досвід здачі крові на хоріонічний гонадотропін?



Я з першою вагітністю здавала у Клініці Хміля, десь на 15 день після овуляції уже був 92, але тести уже показували ледь помітну полоску. Можеш ще до Давид зателефонувати, вона мене зараз по телефону часто консультує.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Dribchuk » 02 червня 2012, 11:30

Вирішила я не ризикувати і не затягувати з тим питанням. Була вранці в кл. Хміля. Не вагітна. :aplo: Мастопатія на фоні гормонального збою. :sad: ХГЛ не здавала так як по тих термінах які могли б бути вагінальний датчик уже б показав вагітність чи принаймі якісь передпосилки її.
Дякую за поради!
Milichka, Давид вже в Києві то я щось не впевнена що вона б дала консультацію. Чи консультує?
Перлинка, ваше запитання не доречне, просто є такий нюанс "прийом контрацептивів під час вагітності може викликати у плоду патології не сумсні з життям" ось чому я і переживала чи можна таку вагітність зберегти і чи є шанс що дитина буде здоровою. Кожна дитина має право на життя.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Milichka » 02 червня 2012, 19:50

Dribchuk написав:Milichka, Давид вже в Києві то я щось не впевнена що вона б дала консультацію. Чи консультує?


Мене консультує , але вона була "моїм гінікологом" протягом декількох років, і зараз допомагає порадою в телефоному режимі.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron