Глобальні оголошення!



Прийом ОК і вагітність: чи можна її зберегти?

Модератор: Галина

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Dribchuk » 04 червня 2012, 08:31

Перлинка, не можу сказати на 100% - бо на щастя в таких ситуаціях я не була. Але маю одну знайому якій ті ж лікарі говорили про такі патології. (не через контрацептиви - причини не знайшли) На кордоцентез вона не погодилася бо з самого початку була налаштована народжувати що б там не сталося. Нажаль, все сталося так як і говорили лікарі. Дитина не прожила і 5 хв. Я думаю не варто робити з лікарів звірів. І казати що вони нічого не знають і не бачать. З одного боку гуманніше народити таку дитину - а з іншого хто його знає як та дитина почувається в ті останні хвилини життя якщо частина її органів розташована поза шкірою а частина взагалі відсутня? Може вона терпить нестримний біль? Вибачте що може жорсткувато пишу, але і для тої мами якій ту дитину показали було би простіше її не народжувати і для дитини можливо також. Ця тема важка і спірна, так само як питання евтаназії і т.д. Це є вибір тої окремої людини яка проходить через дану ситуацію. Не нам судити як краще чи гуманніше. Ми не знаємо що відчуває дитина і дай нам Бог не знати що відчувають такі жінки перед якими постає такий важкий вибір.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Перлинка » 04 червня 2012, 12:50

А ЯК ВОНА ПОЧУВАЄТЬСЯ КОЛИ ВНУТРІУТРОБНО НАЖИВО ЇЇ РВУТЬ НА КУСКИ НІКОЛИ НЕ ЦІКАВИЛО?

АБО КОЛИ ТРАВЛЯТЬ І ОБПІКАЮТЬ СОЛЯНИМ РОЗЧИНОМ,ДОКИ НЕ СКОНАЄ?

може й лікарі не звірі ,або не всі звірі ,але ніхто ,жодна людина не має права вирішувати жити іншій людині чи ні.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Dribchuk » 04 червня 2012, 18:30

Перлинка, я думаю цікавить багатьох. Тому і проводиться стільки розмов і досліджень на цю тему. Я не агітую нікого на аборти і т.д. , зовсім навпаки, хочеться щоб цього в нашому світі стало менше. Але і заступаюся за лікарів. Так, є в нас серед медиків "бізнесмени" які готові все продати-купити, сама знаю бо маючи 3 кровотечі на ранніх термінах вагітності мені радили її позбутися бо "невідомо яка там дитина родиться", але серед тої "сірості" були і такі які робили все аби зберегти життя мої дитині і таки зберегли його.
Так само бувають різні життєві ситуації. І я з розумінням ставлюся до жінок які переривають вагітність через нежиттєздатність дитини. Нам добре сидіти і осуджувати чи говорити "а я б ніколи так не зробила" коли це не торкається особисто нас. Неможливо залізти в голову жінки перед якою стоїть такий вибір, неможливо знати яким боком повернеться життя до нас і як ми в тій чи іншій ситуації поступатимемо. Я не знаю як я б вчинила і що б було в моїй голові.
Наше життя це великий бізнес - фармацевтичний, політичний, навіть релігійний. І все залежить від нас під чию "дудочку" ми танцюємо, в що ми хочемо вірити і т.д. Хтось вірить лікарям, хтось вірить в чудо, а хтось хоче все купити за гроші. І таки нам вирішувати - і краще якщо всі вирішуватимуть "жити". Бо від наших рішень залежить ой як багато.)))
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Перлинка » 04 червня 2012, 19:18

Dribchuk написав: І я з розумінням ставлюся до жінок які переривають вагітність через нежиттєздатність дитини.


Хто визначає і наскільки точно цю нежиттєздатність?Бог дає життя,будь-яке і калікам і ймовірно в майбутньому нежиттєздатним,і тільки Він має його забирати,більше ніхто!!!Нікому не дається більше того що він може знести,як батькам так і хворим дітям.

За таким розумінням та толерантністтю,щоденно,щосекунди за медичними показами губиться безліч здорових дітей.Тільки тому що насправді батьки проявляють не гуманність до ймовірно хворої дитини,а приховане небажання нести такий тягар,як хвора дитина,ломати собі життя.Ніхто насправді не знає наскільки сумісні чи несумісні з життям вади допоки дитина не народиться.
я вже показувала в іншій темі це фото
Зображення

напевно якби мама англійської художниці Alison Lapper вчасно зробила узд,то всі ,вирішили б що гуманніше зробити аборт.

але життя показує інше ,що такі люди також хочуть жити,радіють життю,і часто роблять значно більше користі для суспільства ніж інші,фізичноздорові.

Якщо вади дійсно несумісні,то дитинка сама помре,якщо ж ні ,роблячи аборт шансу їй вже ніхто не залишає.

Коли я щось пишу ,то не просто для ля-ля,або щоб смакуючи когось засуджувати ,а для того щоб донести що будь -який аборт це вбивство,в якому не може бути винятків.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Прийом ОК і вагітність: чи можна її зберегти?

Повідомлення Дзвінка » 31 грудня 2014, 11:55

Dribchuk написав:... гормональні контрацептиви Ліндинет 20.

ОК - ранньоабортативні препарати. Зокрема, Ліндинет 20:

Препарат .... впливає на ендометрій, тим самим зменшуючи можливість імплантації.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дзвінка Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 31 грудня 2014, 11:21
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Прийом ОК і вагітність: чи можна її зберегти?

Повідомлення Дзвінка » 10 квітня 2015, 23:27

Список засобів з тим чи іншим степенем абортативної дії (крім всіх видів спіралей, які є власне абортатианими засобами): Белара, Беллуне 35, Гинепристон, Джес, Депо-провера, Дианэ-35, Евра, Жанин, Женале, Женеттен, Импланон, Клайра, Лактинет, Ландинет 30, Логест, Марвелон, Мерсилон, Медиана, Микрогинон, Минизистон 20 ФЕМ, Мифепристон, Мирена, НоваРинг, Новинет, Норплант, Пенкрофтон, Постинор, Регулон, Ригевидон, Силест, Триквилар, Три-Мерси, Три-регол, Фемоден, Хлое, Чарозетта, Эксклютон, Эскапел, Эскинор-Ф, Ярина.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Можливо, список не повний...

Серед звичайних більшу аборт. дію мають т. зв. міні-таблетки з низьким вмістом гормонів - типу Чарозетти для матерів-годувальниць і таблетки "наступного дня"
Дзвінка Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 31 грудня 2014, 11:21
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron