Глобальні оголошення!



Болюча овуляція

Модератор: Галина

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 травня 2012, 10:36

TanenRom
а в тебе вже відновилися місячні?
я питаю, бо в мене ще їх не було, але вчора з"явилася ота ниюча біль, то я теж чомусь відразу подумала на овуляцію...
хоча раніше ніколи таким не страждала ні під час місячних, ні під час овуляції :confused:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення mari » 12 травня 2012, 11:04

ОГО, скільки таких як я. в мене завжди болючі місячні, але такі болючі овуляторні болі розпочались десь 1 рік назад. Були вже 3 рази(на щастя рідко)
Перший раз- Якраз всередині циклу, раптово, після прогулянки на каблуках мала такий приступ, ні баралгін ні ношпалгін, мені нічого не помагало, я була бліда як місяць, чолові так налякався що серед неділі зазвонив, викликав гінеколога в Медікус і лікаря УЗД(добре бо всі знайомі), нічого патологічного не знайшли.

Але казали так, якщо б попала по швидкій- робили б пункцію заднього склепіння(чи не поазматкова)
що в ці дні(12-16) уникати фізичних і сексуальних! навантажень
і дбати про себе красіву.

тепер як тільки щось не так- я п"ю протизапальні нестероїдні,- імет.

щодо протизаплідних-це серйозна річ дівчата, це ж гормональні ліки, так ними лікують але по серйозних показах.
Лікують не 1 тиждень а декілька місяців! І є багато побічних дій.

Мені лікар призначала,я відмовилась.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення TanenRom » 13 травня 2012, 15:13

oksana.tesliuk написав:TanenRom
а в тебе вже відновилися місячні?
я питаю, бо в мене ще їх не було, але вчора з"явилася ота ниюча біль, то я теж чомусь відразу подумала на овуляцію...
хоча раніше ніколи таким не страждала ні під час місячних, ні під час овуляції :confused:


так відновились, як малій було 1,10.
перше відчула овуляцію (два дні живіт був здутим, багато виділень), відрахувала 13-15 днів - і з точністю до моїх підрахунків прийшли перші місячні.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Lusik » 13 травня 2012, 16:26

І я до вас, в мене теж тіж болі і плюс в січні і і лютому в мене ще були і кровянисті виділення 1-2 дні під час овуляції. А овуляція завжди з болем, напруженням внизу живота,біль в ділянках яєчників.

Ходила я до лікарки і як результат в мене на УЗД по 5-6 фолікулів рівномірно розміщених по поверхні яєчників, що сказали характерно для полікітозу:))Ну і ще якесь запалення.:(
Призначали антибіотик пити, і анальні свічки Біострепта та вагінальні таблетки Тержинан:)
Але зникли лише виділення кровянисті, а болі залишились.
Але ще інший лікар казав, що болі і будуть, бо я після КР, то там утворюються спайки, які створюють болючі відчуття!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Nymydora » 13 травня 2012, 16:39

Lusik написав:Ходила я до лікарки і як результат в мене на УЗД по 5-6 фолікулів рівномірно розміщених по поверхні яєчників, що сказали характерно для полікітозу:))Ну і ще якесь запалення.:(
Призначали антибіотик пити, і анальні свічки Біострепта та вагінальні таблетки Тержинан:)

жуть, у мене до пологів був постійний полікістоз на обидвох яєчниках, і жодного разу я антибіотиків не пила... Ярину пила, ще щось подібне протизаплідне, від чого поправлялася. Але антибіотики :confused:
була недавно на УЗД -знайшли мені також фолікули на яєчнику, та ще й такий, що от-от в кісту перейде - так дядя-уздист сказав. І слизова матки набрякла. Ще й затримка була. Я зробила собі негормональне лікування. На другий день почалися місячні (після 4 місяців затримки!). Як закінчаться, піду знов на УЗД. Впевнена, що того всього вже нема. Правда, другий десь місячних був такий, що я ходила зігнута і підвивала. Але то таке, пережила :hi:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення mari » 13 травня 2012, 21:34

Nymydora написав:Я зробила собі негормональне лікування



а це як?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення krapk@ » 13 травня 2012, 21:49

mari написав:уникати фізичних і сексуальних! навантажень

так моя подруга і завагітніти не годна, бо в ці дні на чоловіка дивитися не годна. Зато тим хто не планує добре відомі небезпечні дні....
виявляється таких як я дуже багато. Лиш почала тему із подругами і посипалися скарги. Я раніше навіть не знала такого. Бідні ми жінки. А на узі то треба мабуть йти якраз в день овуляці так???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Nymydora » 13 травня 2012, 23:59

Марі, розкажу, коли побачу результати УЗД
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення oksana.tesliuk » 18 травня 2012, 13:20

TanenRom написав:
oksana.tesliuk написав:TanenRom
а в тебе вже відновилися місячні?
я питаю, бо в мене ще їх не було, але вчора з"явилася ота ниюча біль, то я теж чомусь відразу подумала на овуляцію...
хоча раніше ніколи таким не страждала ні під час місячних, ні під час овуляції :confused:


так відновились, як малій було 1,10.
перше відчула овуляцію (два дні живіт був здутим, багато виділень), відрахувала 13-15 днів - і з точністю до моїх підрахунків прийшли перші місячні.


певно то таки в мене була не овуляція, бо вже є місячні :pardon:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення TanenRom » 18 травня 2012, 13:24

oksana.tesliuk написав:
певно то таки в мене була не овуляція, бо вже є місячні :pardon:


то були передвісники місячних :wink:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей