Глобальні оголошення!



Болюча овуляція

Модератор: Галина

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Nymydora » 22 травня 2012, 07:20

mari написав:
Nymydora написав:Я зробила собі негормональне лікування



а це як?

Хвалюся.
Ходила на УЗД. Все в нормі!!!
Розказую, як лікувалася: сеанс п'явок на копчик і 1 процедура МРТ (магнітно-резонансна терапія). І ніяких гормонів.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Dribchuk » 22 травня 2012, 08:40

Lusik написав:Але ще інший лікар казав, що болі і будуть, бо я після КР, то там утворюються спайки, які створюють болючі відчуття!!!

Не можна пояснювати ці болі минулим КР. От в мене наприклад теж дуже болючі місячні завжди були. Настільки болючі що деколи з ліжка не могла встати - боліло все - і поясниця, і живіт і груди і голова. А ще інколи блювота. :bad: Як згадаю - мурашки по шкірі. Покищо єдиний метод який мені допоміг - гормональні контрацептиви. Поки я їх приймаю в мене немає ніяких негативних відчуттів. І тепер хоч після КР я нічого не відчуваю. Трохи ниють груди перед місячними і це все. Спайки можуть боліти при різких рухах, кашлі, чханні, а при місячних їх не повинно бути відчутно. Тим більше що не факт що вони у вас є.
Щодо пиявок - то так, я теж багато разів чула що вони дуже допоміжні при різних "жіночих" болях.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Lesya » 22 травня 2012, 11:42

Болі це патологія, як і збої циклу.
Я вже тиждень лікуюся Мастодиноном (на траві) і гормонами. Але не знаю чи витримаю ті протизаплідні гормони 3 місяці, в мене від першої таблетки такий токсикоз почався, що 4 год з унітазом обнімалася. А тепер просто щоранку тошнить, коли сильніше, коли слабше... Вже тест 2 рази робила. Може дотерплю до кінця місяця і лишуся з Мастодиноном, бо зовсім мене не пре такий токсикоз без вагітності.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Nymydora » 22 травня 2012, 14:21

Леся, а може просто ліки не підходять? не можуть же бути такі побічні ефекти...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Lusik » 22 травня 2012, 15:34

жуть, у мене до пологів був постійний полікістоз на обидвох яєчниках, і жодного разу я антибіотиків не пила... Ярину пила, ще щось подібне протизаплідне, від чого поправлялася. Але антибіотики


Антибіотики пила, бо в придачу до всього ще якесь запалення було.:(

Dribchuk
Не можна пояснювати ці болі минулим КР. От в мене наприклад теж дуже болючі місячні завжди були.


В мене теж місячні болючі, а спайки спричинюють больові відчуття під час овуляції. Це одна із багатьох причин, відносного мого особистого випадку + полікістоз.:)))
Невдовзі маю іти ще раз на обстеження до гінеколога і можливо щось ще призначать:)))
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Dribchuk » 22 травня 2012, 18:00

Lesya, певно вам ті гормони не підходять, є ж багато варіантів. Нащо мучитеся і терпите - звертайтеся до лікаря він вам якісь інші призначить - вибір величезний. Мене підтошнювало перші 3 дні з початку курсу (але то можливо) - лікарка порадила приймати таблетку перед сном. Дійсно, засинала і нічого не відчувала. Але як є побічні ефекти то їх терпіти не варта.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення happymami » 22 травня 2012, 18:17

А хтось порадить, куди найкраще звертатися зі всякими такими болями, чи й не такими? У мене перед місячними страшно ниє поперек. І крім того зовсім цикл почав стрибати. Я би хотіла його якось внормувтаи, підкоригувати, чи оздоровити, хз як воно називається. То мені теж треба йти на УЗД? То може в Медікус? Чи можна й до свого дільничного з таким іти? Бо гормонів я шось не хочу шоб мені призначали, а хочу шоб дійсно гарно перевірили.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Nymydora » 22 травня 2012, 19:14

Хепімамі - руку навідріз даю, що КОЖЕН лікао тобі призначить гормональне - були, знаємо...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Dribchuk » 23 травня 2012, 08:53

happymami, максимум що призначань з негормонального то Ременс. Я його пила але ефекту 0%. Впринципі можна просто знайти хорошого гінеколога, який підійде саме вам. Я особисто вже не перший рік звертаюся в кл. Хміля. Раніше там працювала Давид Л.В. - дуже мені та лікарка подобалася, тепер її немає, але є Кулик І.І. (знаю її особисто, теж хороша лікар)Там в плані обстеження - все на вищому рівні - і апарутура і швидкість і ставлення лікарів. Так, дорогувато, але якщо врахувати економію часу і відсутність хамства і тріпання нервів то воно того варте. На форумах ходять легенди що там приписують неіснуючі діагнози і розводять на гроші. Скажу свою думку - можливо трохи забагато аналізів призначають, але в плані лікування - я задоволена на всі 100%. Молочницю лікувала певно 3 роки, там вилікувала за місяць часу (комплексно- ліки+дієта). Говорили в ЖК що довго не зможу завагітніти - треба мінімум 4-5 років гормонального лікування, там лікувалась 2 місяці і через 4 міс вже була вагітна. Так що я задоволена.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ой, дівчата.....

Повідомлення Nymydora » 23 травня 2012, 15:51

Дрібчук, я молочницю на МРТ за тиждень вилікувала БЕЗ медпрепаратів. А завагітніла після п'явок і того ж МРТ. Знову ж, без медпрепаратів. Хоча мені вже починали говорити про безпліддя.
Я не проти Хміля - я там тільки раз на УЗД була, все було ОК. Я проти гормонального лікування.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей