Глобальні оголошення!



Тьотя на червоному мерседесі

Модератор: Галина

Я мучуся в середньому ...

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Тьотя на червоному мерседесі

Повідомлення loljka » 10 лютого 2012, 13:19

ой, не знаю, в мене завжди безболісні, як би не виділення - то навіть би не знав , що місячні є...
але після родів вже рік минув - і ще немає досі...

в мої знайомої місячні дуже болючі - по стінах ходить і пє всякі знеболюючі, гінеколог казала всі аналізи здати, каже народиш - всьо пройде і нормалізується
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Тьотя на червоному мерседесі

Повідомлення happymami » 10 лютого 2012, 13:21

loljka написав:в мої знайомої місячні дуже болючі - по стінах ходить і пє всякі знеболюючі, гінеколог казала всі аналізи здати, каже народиш - всьо пройде і нормалізується

ну в мене після пологів так і сталося. болів в животі нема зовсім. Але от мігрень - це шось новеньке і кумарне. А цьго місяця ще й на очі сильно всьо давить. Думаю, може є якесь наукове пояснення цьому всьому
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тьотя на червоному мерседесі

Повідомлення КлубНіка » 10 лютого 2012, 13:55

Nymydora мені перше теж так казали, що затримки у мене то типу така фізіологія. А от якраз на цьому тижні проходила обстеження, здавала аналізи на гормони, робила узд. І показало мені, що маю проблеми по жіночому і кісту 3см. Сказала лікарка, що або вагітніти зараз, або лікуватись, але вона тоді недає гарантій, що потім у мене не буде проблем щоб завагітніти.
КлубНіка Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron