Глобальні оголошення!



Шукаю лікаря

Модератор: Галина

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення mariana » 08 вересня 2011, 00:09

Так, по запису,треба дзвонити попередньо і записуватися, може бути що і на кілька днів наперед
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення Оля » 10 вересня 2011, 20:13

Я ходжу тільки в Медікус, що на Живова до Світлани Володимирівної. Безподобна людина-спеціаліст, приймає тільки по суботах...
Оля Офлайн


 

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення Ір27 » 08 жовтня 2011, 21:13

Milichka написав:Давид Лілія Володимирівна, клініка професора Хміля ( не дешево, але професійно) вул.Шептицького,1Б тел.43 12 07. УЖе чотири роки з нею дружу - задоволена

Вона вже в Києві, на жаль (для пацієнтів).
Ір27 Офлайн


 

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення Olyalya :0) » 05 серпня 2012, 11:42

порадьте хорошого дієтолога. дякую!
Olyalya :0) Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 04 червня 2012, 16:23
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 4 раз.
Діти: один маленький хлопчик

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення Nymydora » 05 серпня 2012, 12:15

пишу в ПП
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення Tea » 18 грудня 2012, 18:08

Про клініку Хміля в мене залишилися лише негативні враження. Однозначно не рекомендую. Там система побудована на викачуванні грошей, вони лікують і обстежують поки в людей гроші не закінчуються. Знаю людей і себе в тому числі, що залишили у тій клініці не одну тисячу гривень. Про цю клініку можу писати багато і з емоціями. Аналізи їхні не достовірні, а потім вони лікують від неіснуючих хвороб.
Tea Офлайн


 

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення Tea » 18 грудня 2012, 18:23

Хороші лікарі гінекологи в районній поліклініці
Tea Офлайн


 

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення Sms » 18 грудня 2012, 18:31

Tea написав:Про клініку Хміля в мене залишилися лише негативні враження. Однозначно не рекомендую. Там система побудована на викачуванні грошей, вони лікують і обстежують поки в людей гроші не закінчуються. Знаю людей і себе в тому числі, що залишили у тій клініці не одну тисячу гривень. Про цю клініку можу писати багато і з емоціями. Аналізи їхні не достовірні, а потім вони лікують від неіснуючих хвороб.


В мене подружка лікувала безпліддя в клініці Хміля. Дуже задоволена. Так не дешево. Але результат бігає вже ось я рік))) Я на УЗД тільки туди ходила. Лишилась дуже задоволена.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення denamama » 19 грудня 2012, 18:28

Tea написав:Про клініку Хміля в мене залишилися лише негативні враження. Однозначно не рекомендую. Там система побудована на викачуванні грошей, вони лікують і обстежують поки в людей гроші не закінчуються. Знаю людей і себе в тому числі, що залишили у тій клініці не одну тисячу гривень. Про цю клініку можу писати багато і з емоціями. Аналізи їхні не достовірні, а потім вони лікують від неіснуючих хвороб.

Пiдтримаю на всi 100%.
Перед першою вагiтнiстю здавала там аналiзи на TORCH, при другiй вагiтностi здавала аналiзи на TORCH в iншiй лабораторii. Результати протилежнi. (тобто мали лишитись слiди вiд пролiкованих iнфекцiй, а нема -- виявляеться в мене iх не було).
Маю знайомих, якi робили там штучне заплiднення невдало (не одну тис. грн. там лишили)
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Шукаю лікаря

Повідомлення Lenysa » 19 грудня 2012, 22:27

не знаю, мені в клініці дуже сподобалось я лікувалась в Давид Л.В.дуже задоволена, я переходила пів Тернополя гінекологів і ніхто мені не поставив діагноз тільки вона, я їй завдячую своїм сімейним щастям :+++: своєю донею, так там не дешево, але це того варте.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Поперед.Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей