Глобальні оголошення!



Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Модератор: Галина

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Любов » 11 липня 2010, 20:36

Давно чула про ті шаріки, тому добре, що Неля створила таку тему, а то б так і не наважилася їх придбати :) . Так от, ціни на них різні від 57 грн. і до 200 грн. це в магазині Полуничка, що на вул.Острозького, напевно залежить від якості і виробника, бо був і Китай, але я взяла німецькі (вибирали разом з чоловіком) :oops: .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Marta » 11 липня 2010, 22:54

Любов, дякую за інформацію!!! Також потягну свого вибирати...)))
Marta Офлайн


 

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення happymami » 11 липня 2010, 23:42

от сижу, читаю, читаю і думаю, а нашо воно вам всім, дівчонки? А чо мені не тре? шо я якась не така? А шо, без шаріків і не туди і не сюди? :oops: А шо, всі так масово ними користуються? Може то я старію? :???: Як би то ше в мене комплекс неповноцінності не розвинувся :lol: Бо всім тре, а мені чось не тре :???: . Якось після других пологів дуже насторожено відношуся до іносторонніх тіл в моєму тілі :lol: :lol: :lol:
Народ, вам шо, кайфу бракує? :shock: Ну розкажіть в чому секрет, шо всі так тими кульками зацікавилися, а мені хоть би хни :unknown:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Melisa » 11 липня 2010, 23:51

Люба, тут не тільки про шаріки. Тут мова йде ще й про вправи Кегеля. Якби я на собі не відчула ефекту, то сиділа б і мовчала. А так, захотілось з вами поділитись, бо ТАКИ ДІЄ, та ще й як! :good:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Marta » 11 липня 2010, 23:56

Я хотіла б трохи "підкачатися" там..)))))) :lol: Хотіла б управляти своїми м"язами, щоб отримувати більше задоволення і щоб чоловік так само літав у хмарах зі мною... ;) Нам нічого не бракує, просто якось хочеться вдосконалюватись, пробувати щось нове...=)
Marta Офлайн


 

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Melisa » 12 липня 2010, 00:10

happymami написав: Бо всім тре, а мені чось не тре :???: .

Ну не всім, тільки декільком. Але думаю, нас скоро побільшає. ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Галина » 29 липня 2010, 19:17

Дівчата їх можна і в неті заказати, ми так з чоловіком і зробили, від них ніякого задоволення нема (щоб хтось не подумав, що з їх допомогою можна було отримати покайфувати), але м"язи трошки підкачуються, правда я не так давно почала ними користуватися, м"язами керувати ще не вмію, але незначний ефект вже відчула. Заради власного здоров"я, думаю, що можна користуватися.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Marta » 29 липня 2010, 23:46

ну, то ж не їхнє пряме призначення-доставити задоволення. А підкачати м"язи там для подальшого більшого вашого відчуття і задоволення чоловікового...=)ну, і ,звичайно, для здоров"я....) ми так поки і не купили...
Хоча, там написано в інструкції, що при ходьбі з ними жінка може отримувати певне сексуальне задоволення....
Marta Офлайн


 

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Nymydora » 29 липня 2010, 23:49

я, за порадою Нелі, щось трошки почала робити вправи ті і- таке враженя - що мої рубці не такі вже болючі. Правда, про неземне задоволення говорити не доводиться, але принаймні не так боляче. І якось лібідо посилилось чи що... Я ще не так довго їх роблю, а останннмі часом взагалі забуваю регулярно, але - буду, буду
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Вагінальні шаріки та вправи Кегеля

Повідомлення Melisa » 30 липня 2010, 13:39

Дуже рада за тебе. Я ж казала, що результат не забариться ;) :heart: :rose:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей