Глобальні оголошення!



Як виглядає самоаборт?

Модератор: Галина

Як виглядає самоаборт?

Повідомлення Chocolat » 14 травня 2010, 16:45

Liza написав:наприкінці лікування мого безпліддя я мала кілька дууууже болючих місяшних, і, відповідно, лило, як з відра. думала, що вмираю. одного разу рятувала мене по телефону моя приватна лікар, порадивши свічки "Вібуркол".
скажіть, будь-ласка, чи можна підозрювати, що це були ці жахливі самоаборти?


Я думаю, що такі рясні місячні були пов*язані радше із гормональними змінами, викликаними лікуванням. Не накручуйте себе.
Хоча колись читала, що дуже багато самоабортів стається у багатьох жінок, коли вони не здогадуються про вагітність і це виглядає,як звичайні місячні, які приходять вчасно або з незначним запізненням.
Chocolat Офлайн


 

Re: Як виглядає самоаборт?

Повідомлення гра з вогнем » 28 червня 2010, 17:55

зараз уже сказати важко.
можна було б говорити про самоаборт, якби були аналізи на ХГЛ до кроводілення і після. Або під час і на наступний день.
а так - навряд чи хтось скаже.

хоча, може форумні лікарі знають?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Як виглядає самоаборт?

Повідомлення mari » 16 липня 2010, 06:54

Ліза, щодо вібурколу, то його дія при самовикиднях теж однозначно на мою думку нічого не варта. Тому що протизапально- обезболюючі властивості має і траумель і парацетамол і нурофен і кетанов іт.і.сотні препаратів. Вони допомагають і при болях в вусі і при болях в животі. Але ж це не є лікування. Радше так собі- порада по телефону. Для лікування і профілактики потрібна кваліфікована допомога лише працюючого лікаря.

Щодо того як виглядає, то дізнатись і побачити і зрозуміти це через "Унітаз"може жінка в якої є вже хоч тижнів 8 вагітності. А до того, навіть важко описати. Все що природа не рахує потрібним зберігати- вона природнім шляхом відкидає. І ніхто не знає докінця- добре це чи ні.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як виглядає самоаборт?

Повідомлення Lenysa » 10 лютого 2012, 13:51

Chocolat написав:
Liza написав:наприкінці лікування мого безпліддя я мала кілька дууууже болючих місяшних, і, відповідно, лило, як з відра. думала, що вмираю. одного разу рятувала мене по телефону моя приватна лікар, порадивши свічки "Вібуркол".
скажіть, будь-ласка, чи можна підозрювати, що це були ці жахливі самоаборти?


та ні що ви вібурколові свічки я використовувала під час вагітності вони просто проти спазмів, щоб не так боліло
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Як виглядає самоаборт?

Повідомлення mari » 10 лютого 2012, 16:39

Я не гінеколог, та припускаю що ще можна обстежити- ендометрій матки(УЗД( в різних фазах циклу) і згортання крові. В тебе є такі обстеження? Бо якщо лило як з відра- то це не схоже на самоаборт, там більше багато згустків,
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як виглядає самоаборт?

Повідомлення Lesya » 10 лютого 2012, 17:31

Самоаборт якесь таке страшне слово. Я більше за викидень. А то виглядає що це навмисно жінка провокує.
В мене був викидень на 8 тижні. Перша вагітність. Все починається як місячні, за кілька годин сильні болі. За пів доби вже не можеш рівно стати, хочеться скрутитися у вузлик, тільки б не боліло. І но-шпа в уколає не допомагає. Сильно тече. До доби виходить плід.
Якщо обільні місячні під час чи після лікування - це часто пов"язано з змінами гормонального фону. Таке явище лікується, є навіть негормональні препарати.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Як виглядає самоаборт?

Повідомлення Lenysa » 10 лютого 2012, 17:47

Lesya написав:Самоаборт якесь таке страшне слово. Я більше за викидень. А то виглядає що це навмисно жінка провокує.
В мене був викидень на 8 тижні. Перша вагітність. Все починається як місячні, за кілька годин сильні болі. За пів доби вже не можеш рівно стати, хочеться скрутитися у вузлик, тільки б не боліло. І но-шпа в уколає не допомагає. Сильно тече. До доби виходить плід.
Якщо обільні місячні під час чи після лікування - це часто пов"язано з змінами гормонального фону. Таке явище лікується, є навіть негормональні препарати.

я лікувала гормональний збій не гормонами, завдяки цьому зараз маю донечку
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Як виглядає самоаборт?

Повідомлення orna » 26 липня 2014, 23:00

Lenysa написав:я лікувала гормональний збій не гормонами, завдяки цьому зараз маю донечку

А можете написати як саме і в якого лікаря, бо гормонами я лікувалась довгі роки і нічого це не допомогло, а правильніше було б сказати - навіть нашкодило. Дівчата, вживайте гормони лише у крайніх випадках!
orna Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 липня 2014, 18:21
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як виглядає самоаборт?

Повідомлення ІРЦЯ » 28 липня 2014, 10:43

В мене теж перша вагітність - миовільний викидень :sad: на 8 тижні Біль страшенна.....Хочапо сутіце пі самі пологи але наранньому терміні Потім чистка а далі прийшлось трохи підлікуватись і як результат два козаки 4,100 і 4,400 :wink:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.


Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron