найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Ерозія

19 серпня 2014, 21:09

Пройшла я цю процедуру. Враження приємні!!! Лікарі уважні. Все розповідають, нікуди не поспішають. Ціни трошки кусючі, однак в державну я б з цим не пішла, адже за студенства мені припалювали ерозію , лишився рубчик на шийці. В родах були проблеми.
На сьогодні шийка загоїлась,бачила особисто. Показують на моніторі і фотки до і після. Стала чистенька, без червоних кровопідтьоків. Однак щоб повністю відновився "чешуйчасний" епітелій і флора зараз 2 рази на тиждень використовую гель - пробіотик. Ще 2 тюбікі лишились і тоді на огляд до лікаря знову піду.

Сама процедура не болюча як на мене. Хоча мені пропонували знеболіти. Однак, я відмовилась. Відчуття стягнення усередині під час. Після родової болі - це як комарик кусає. В день процедури трошки була слабкість до кінця дня. Потім рівно 2 тиждні мазало. Але щоденні прокладки рятували.

Якось так.

Одним словом, дівчатка, не зволікайте з лікуванням, тим більше методів зараз мільон! :rose:

Re: Ерозія

19 серпня 2014, 23:52

Sms сама "операція" 400, а аналізи і мазки - то окремо треба платити???

Re: Ерозія

20 серпня 2014, 07:21

Ulkanet написав:Sms сама "операція" 400, а аналізи і мазки - то окремо треба платити???



Так,в день прижигання я щаплатила 400,а кожен раз 100 прийом,150 мазки

Re: Ерозія

03 січня 2017, 21:07

Дівчата, може хтось недавно лікував ерозію? Куди краще звернутися? Ходила на огляд в Хміля, виявили ерозію. Не знаю чи довірити їм лікування чи йти в іншу клініку? Може у Віасан? Чи краще в державну? Я в трохи розгублена, ніколи не робила ніяких таких процедур і не знаю як краще.

Re: Ерозія

03 січня 2017, 21:11

Катруся погугліть доктор Березовская (на сайті комаровського) і почитайте її думку про ерозію і цей "діагноз" за кордоном

Re: Ерозія

03 січня 2017, 22:10

Таранька напишіть в кількох словах про то.

Мені для процедури кольпоскопіі Хміля не радили, порекомендували Тетяну Валеріівну Благуляк. В неї є приватний кабінет. Але я толком в неї не лікувалася то особистих вражень не маю.

Re: Ерозія

03 січня 2017, 22:40

TYulia я кольпоскопію робила і в Яросевич в "Біосан", і в жіночій консультації, різниці не побачила, це просто процедура. типу під мікроскоп дивляться стан тканин, я не знаю чому в одного спеціаліста радять в іншого ні.

Re: Ерозія

03 січня 2017, 23:16

в кількох словах
такого діагнозу як Ерозія, ніде в розвинутих країнах нема - суто наше - радянське. саме слово ерозія означає подряпина. те, що на шийці матки можуть бути різного роду почервоніння - нормальне явище і в принципі не лікується. так, тільки в нас різного роду прижигання і інші знущання. Небезпечною є дисплазія шийки матки, яка може перерости в рак. Її треба боятися. Діагностується вона комплексом аналізів і оглядів, а не чимось одним.

Re: Ерозія

04 січня 2017, 12:57

Катруся моїй сестрі теж лікарі говорили ерозія, лікувати і всі діла. Вона сходила на БАМі в жк до гінеолога і нашої трошки родички), а вона каже що ніякого лікування не треба.

Re: Ерозія

04 січня 2017, 15:08

taranjka,
taranjka написав:дисплазія шийки матки
та
taranjka написав:ерозія

а яка між ними різниця?
Відповісти