Глобальні оголошення!



Ерозія

Модератор: Галина

Re: Ерозія

Повідомлення Mary Awa » 04 вересня 2012, 14:24

Nata.V написав:Ці тампони дуже небезпечні, двоє коліжанок ними користувалися, отримали опіки!!!потім та спалена шкірка слизової виходить, а ''лікарі'', які на них заробляють, кажуть, що це все поганевиходить!!!

я навіть хотіла їх купити і попробувати. Їх багато хто на кідстафі продає. Тепер задумалась...
Mary Awa Офлайн


 

Re: Ерозія

Повідомлення Mary Awa » 04 вересня 2012, 14:27

Була вчора в гінеколога. Ерозія, як була на всю шийку, так і залишилась:( Взяла лікар мазки, в середу буду робити біопсію. Говорила з нею про солковагін, вона рекомендує ультразвукове випалювання ерозії. Або дійсно воно ефективне, або просто вибрала для мене що дорожче. 1600грн коштує та процедура. Каже що заживає до 30днів і шийка як нова. Може хтось таке робив?
Mary Awa Офлайн


 

Re: Ерозія

Повідомлення Kskz » 04 вересня 2012, 14:50

Стаття для роздумів, чи варто лікувати ерозію:

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Ерозія

Повідомлення Mary Awa » 04 вересня 2012, 14:57

Прочитала статтю...незгідна з автором...ерозія відноситься до передракових станів, для чого чекати, якщо можна полікувати і жити спокійно. Крім того наявність ерозії створює сприятливе середовище для розмноження бактерій, тому ерозію часто супроводжують бактеріальні вагініти, молочниці і т.д.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Ерозія

Повідомлення okcana » 20 січня 2013, 00:10

В мене також після родів появилася ерозія, місяць тому лікарка порадила радіохвильовий етод. Можливо хтось вже це приходив, поділіться де саме ви робили, скільки коштує ця процедура, чи дуже полюча (бо я дуже боюся). Буду щиро вдячна!!!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Ерозія

Повідомлення Dribchuk » 20 січня 2013, 00:48

я збираюся йти в кл. Хміля на початку лютого, і робити процедуру там, якщо скажуть що потрібно. Рік назад здавала там аналіз (не знаю як точно називається - брали трошки тканини з ерозії і досліджували на злоякісні клітини) - виявили менше 4% тому сказали що можна поки нічого не робити, але пройшов рік і йду знову бо теж дуже переживаю.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ерозія

Повідомлення мама » 20 січня 2013, 11:59

ДІвчата, ерозія - то передраковий стан і орієнтуватися на її розмір - неправильно. Звичайно, що сама ерозія в рак переростає рідко, потрібні якісь причини, в основному - папіломавірус онкогенного 16 та 18 типу. Але і куріння, часта зміна партнерів, рак в анамнезі жінок-родичок, а особливо стреси, переживання зачасту стають тими "западлянками", на які ми можемо і не звертати увагу, але вони доведуть нашу ерозію до діагнозу "рак".
Говорю це, як пацієнт онкодиспансеру, після 2 курсів хімії, складної операції та 5 тижнів опромінення післа поставленого діагнозу Рак шийки матки T2bN0M0 :sad: :impossible: :sad:
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Ерозія

Повідомлення Лігумінка » 10 вересня 2013, 11:18

Після пологів виявили в мене велику ерозію, лікар порадила радіохвильовий метод. Може хтось робив цю процедуру, чи дуже болюча, і де робили? Поділіться досвідом, буду вдячна.
Лігумінка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 березня 2013, 20:18
Звідки: Місто Тернопіль
Дякував (ла): 42 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Дівчинка Веронічка

Re: Ерозія

Повідомлення Julialedi » 21 вересня 2013, 14:56

Не знаю, про такий метод навіть не чула.
В мене під час вагітності виявили ерозія, після родів я навіть забула що вона в мене є.
От коли дитині виповнився 1 рік, я вже зайнялася собою. Моя лікарка порадила мені Захарків чи Захаркевич, точно не знаю, вона приймає в ЖК на бамі, а ще вона має свій кабінет (орендує) в центрі. На огляді вона виявила в мене запущену ерозію. Потім, за тиждень випалила, я пролікувалася. І зараз треба піти на провірку, хай подивиться як там в мене.
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Ерозія

Повідомлення Sms » 14 травня 2014, 17:50

Лігумінка написав:Після пологів виявили в мене велику ерозію, лікар порадила радіохвильовий метод. Може хтось робив цю процедуру, чи дуже болюча, і де робили? Поділіться досвідом, буду вдячна.


Я планую в червні припалювати свою цим методом в Хміля. Процедура займає до 20 хв. Робиться апаратом спеціальним. Якщо будуть неприємні відчуття - знеболюють. Загалом процедура не болюча, як казала лікар. Вартує 400 грн. Час загоєння до наступних М. В цей час не можна підіймати тяжкого, вести інтимне життя, займатися спортом. На місці ерозії після процедури утворюється струпчик , як на ранці і за 30 днів відпадає. Рубців цей метод не лишає, тому радять його навіть не родившим. Зроблю - відпишусь. Зараз готуюся.
Якщо цікаво,
Прийом 100 грн
Всі мазки (флора, цитологія) 150 грн
Готують свічками.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron