Глобальні оголошення!



Природна гігієна

Модератор: Галина

Re: Природна гігієна

Повідомлення Dashko » 27 червня 2012, 00:19

Ні, приблизно такі самі по "всмоктуваємості" як звичайні. Вони в індивідуальні пакетики запаковані, можу дати спробувати :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Природна гігієна

Повідомлення Ira » 27 червня 2012, 11:34

mari написав:Згадала, моя подруга працювала в Японії танцюристкою, і от 2 рази по півроку туди їздила, і не мала там місячних зовсім. Тільки туди приїде- місячних як і не було.

Мого чоловіка сестра теж їздила в Японію танцюристкою, тричі по півроку. То в неї навпаки місячні були. Але в Україні вони були не регулярними, а там починались, як по графіку , з точністю до години.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Природна гігієна

Повідомлення loljka » 27 червня 2012, 11:43

раніше щоденними користувалася, але дійсно молочниця незрозуміло звідки бралась(((
тепер відмовилась повністю від них, частіше змінюю білизну (по кілька разів на день інколи) - і ні про ніяку молочницю навіть не згадую...
щодо прокладок під час місячних - то не впевнена, що мені було б комфортно у багаторазовій прокладці, хоча цікаво спробувати... ті целофанові, чесно кажучи, останнім часом, а точніше після вагітності, взагалі дуже нервують і від них аж мурашки по шкірі, неприємні вони мені на дотик і таке-всяке... стараюсь купувати більш схожі на паперові чи то з поверхнею такою як у серветки...
але буває як з дому йдеш на півдня, а то і цілий день зависнеш у місті по справах - то не знаю, чи витримає та багаторазова прокладка, а як змінити немає де, все ж таки одноразова може годину лишню ще врятувати ситуацію)))
вердикт такий: якщо під час місячних сидиш вдома (вихідні, робота по дому тощо) - то можні і багаторазовими користуватись
ну а як вже надовго десь вибираєшся - то для повної безпеки краще взяти одноразові :yes:

щодо прання багаторазових теж якось сумніви беруть, хіба виварювати, але як то собі уявила :scare:
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Природна гігієна

Повідомлення smailik_m » 05 лютого 2013, 15:27

я теж чула про жінок, котрі можуть обходитись без прокладок під час місячних. В них більш розвинені мязи(спеціально тренують) і вони просто стримують всі виділення, а коли потрапляють в туалет то випускають, ну то для них як попісяти...
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Природна гігієна

Повідомлення irinka » 05 лютого 2013, 15:49

smailik_m написав:я теж чула про жінок, котрі можуть обходитись без прокладок під час місячних. В них більш розвинені мязи(спеціально тренують) і вони просто стримують всі виділення, а коли потрапляють в туалет то випускають, ну то для них як попісяти...

=O =O =O як на мене то воно якось зовсім неприродньо виходить :bad: :bad: :bad: А що робити як поблизу туалету нема :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Природна гігієна

Повідомлення smailik_m » 05 лютого 2013, 16:06

irinka написав:А що робити як поблизу туалету нема :crazy:

ну, та їм це не часто треба робити, спеціально для цього вони в туалет не ходять, просто коли йдуть в туалет попысяти то вже і це діло роблять...Кажуть що з часом це сприймається просто і природньо..всі ж в туалет ходять...правда я якось собі слабо то уявляю...
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Природна гігієна

Повідомлення Shalimar » 05 лютого 2013, 21:19

гра з вогнем написав:А як ви ставитеся до природної гігієни?

шо це? просветите
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Природна гігієна

Повідомлення nelly » 24 лютого 2016, 23:19

і я себе вітаю ще десь з весни відмовилася від щоденок. Дуже було якось дивно, бо до того купу років ними користувлася, а тепер мені набагато більше подобається БЕЗ.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Природна гігієна

Повідомлення Mery_Margaret » 07 травня 2016, 20:27

У мене інколи буває, що при місячних прокладка чиста, а в туалет сходила і все в унітаз...
Зображення
Mery_Margaret Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 45
З нами з: 27 квітня 2016, 08:10
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 17 раз.
Діти: Донечка

Re: Природна гігієна

Повідомлення vit.mosom » 13 грудня 2016, 18:16

Vika написав:
mari написав:Я до вагітності теж була фанатка щоденних прокладок та й виділення були таки значні . А десь на місяці 4-5 підлікувала молочницю яка в черговий раз зявилася і після того відмовилася від щоденних .досі ними не користуюся і виділень практично немає . :dance:


Мене теж вона постійно турбувала, та й щоденними постійно користувалась. А якось вирішила перевірити, чи не від них уся зараза йде. І так воно і сталося - не користуюся щоденками - не має й проблем :aplo:
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Поперед.

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron