Глобальні оголошення!



Менструальна чаша

Модератор: Галина

Re: Менструальна чаша

Повідомлення krapk@ » 23 березня 2011, 12:02

а от моя сестра в Німечині живе і каже що в їх аптеках є саме ці капи, так що не знаю. А в наших аптеках навіть закваски для йогуртів важко знайти :cry: .
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Менструальна чаша

Повідомлення krapk@ » 23 березня 2011, 12:04

happymami написав: Воно нормально не сертифіковано і не ясно з яких воно матеріалів

От саме більше таке подобається-я не чула що це таке але ним не можна користуватися. Звичайно кожному вибирати чим користуватися, але мені здається, що я не повернуся до прокладок і німцям довіряю. А чого не знати з яких матеріалів і звідки вона знає що не сертифіковано???
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Менструальна чаша

Повідомлення happymami » 23 березня 2011, 12:15

krapk@ написав:
happymami написав: Воно нормально не сертифіковано і не ясно з яких воно матеріалів

От саме більше таке подобається-я не чула що це таке але ним не можна користуватися. Звичайно кожному вибирати чим користуватися, але мені здається, що я не повернуся до прокладок і німцям довіряю. А чого не знати з яких матеріалів і звідки вона знає що не сертифіковано???
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

ну вона читала ту інфу шо я їй скинула. Це в спільноті ЖЖ і на якомусь з сайтів виробників кап.
Але якшо в Німеччині вони поширені, то чо ж ми таке село, шо того всього не маємо? ну шо за держава така? Нічого не розумію. Може в нас якісь стандарти інші?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Менструальна чаша

Повідомлення krapk@ » 23 березня 2011, 14:15

ану кинь їй ще ці сертифікати. Хоча там все на нім мові.....
Ще Оксана моя каже, що крім того продаються ліки у вигляді мазюк, якими змащують краї капи і таким чином лікують всякі різні місцеві болячки там.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Менструальна чаша

Повідомлення Вілена » 09 квітня 2011, 21:00

krapk@, ще є твоя капа? Та, що для тих хто народжував... Бо от як раз третій день вже вдома сиджу, бо від туалету далеко відійти не можна. І це ще не літо. :( От і задумуюсь тепер. Тільки трохи сумніви беруть: мені і з тампонами не легко доводилось(як вставляти, так і витягати боляче було). Ти ж вже не один раз користувалась, правда?
Вілена Офлайн


 

Re: Менструальна чаша

Повідомлення mala-karta » 28 квітня 2011, 09:19

дівчата, спробувала я тут на днях капу.
Та ви що!!! Це пісня!!!!!!!!!!
Всьо кльово, все сподобалося, все вийшло з першого разу.
Я довольна як слон :)


Взяла собі мелуну. Взяла мелуну, тому що крапка написала, що саме її продають в німецьких аптеках. В крапки і взяла :)

Взяла середній розмір (це виходить сама маленька для тих, хто народжував). Так як потому в мене ніколи не було, то все прекрасно підходить. Єдине, що якщо би на 2 день червоних днів мені би захотілося на цілий день вирватися кудись, де нема води і туалетів, то здалося б більшу :oops: .
А так - все чудово, нічого не відчувається :dance:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Менструальна чаша

Повідомлення krapk@ » 28 квітня 2011, 09:47

Вілена вже продала обидві. Всі задоволені. Так що можеш сміливо замовляти собі на кідстафі
Я вже 2 цикли свою ношу. З тампонами теж було як ти пишеш. Та і мелуну вийняти чогось не могло без болі спочатку. тепер все гуд. Але в мене найменша. Жалію що собі середню не лишила а Ірі не продала ту більшу. Малою кльово, але міняти частіше.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Менструальна чаша

Повідомлення rusia » 02 травня 2011, 15:37

Я вже собі теж купила мелуну середнього розміру.Симпатична така рожева з блискітками :dance: .Брала софт.Чекаю місячних щоб випробувати.Думаю що буде комфортно.Потім напишу відгуки як в користуванні
rusia Офлайн


 

Re: Менструальна чаша

Повідомлення mala-karta » 02 травня 2011, 16:06

rusia, а ти де купувала? і по скільки?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Менструальна чаша

Повідомлення rusia » 02 травня 2011, 17:04

замовляла на офіційному сайті meluna.com.ua В подарок мішечок для зберігання.Софт вийшла 200 грн.Думаю що досить вигідно.Особливо на літо.Так шо шкодую що стільки прокладок набрала наперед.Знала б я раніше про капи....Ну краще пізно ніж ніколи.Тепер я задоволена тим що докладаю зусилля(мінімальні) для збереження чистоти нашої планети)) :-|
rusia Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість