Глобальні оголошення!



Ерозія

Модератор: Галина

Re: Ерозія

Повідомлення Natalinda » 27 червня 2012, 02:06

Ну а ти казала шо тебе не турбує?
От я від багатьох чула шо виявляли на огляді, а до того розпрекрасно жили. Аж на огляд не хочеться іти(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ерозія

Повідомлення Shalimar » 27 червня 2012, 02:14

не, мене не турбувало..
ну, сказали "надо лечить"
мне еще узи какое-то делали.... внутреннее, может, какое-то грамотное название ему есть..

что значит "не хочу на прием"?! каждый год надо проверяться у гинеколога
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ерозія

Повідомлення Natalinda » 27 червня 2012, 02:16

То шо надо то я знаю і сама всім повторюю)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ерозія

Повідомлення Lesya » 27 червня 2012, 08:37

З ерозією можна жити кілька років, але вона може прогресувати і зруйнувати матку. В мене виявили 5 років тому, лікувала Солковагіном. Після других родів знову є, але оскільки лікуюся гормонами, то поки чекаємо що від таблеток заживе сама.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Ерозія

Повідомлення Dribchuk » 27 червня 2012, 08:43

Дівчата, ерозія то складне питання. Вона має різне походження - механічна (після розривів і тріщин під час пологів), гормональна (на фоні порушення гормональних змін) і спричинена запальними процесами та інфекціями. В мене наприклад механічна ерозія, доволі велика. Тому лікарі радять кожні 6 міс здавати мазок (не знаю як він точно називається) - типу на наявність злоякісних клітин. Якщо тих клітин менше 4% то все в нормі, можна не нприпікати, лиш слідкувати щоб не було ніяких інфекцій, молочниць і т.д. Раз на 3 міс. проходжу курс лікування свічками з обліпиховим маслом. Тому перше що має зробити ваш лікар - виявити причину ерозії, тоді якщо це гормональна чи на фоні запальних процесів - усунути ці причини, виявити на скільки небезпечна ця ерозія (інколи навіть треба здавати на онкомаркери) і тоді по ходу вже вирішувати яким буде лікування. Але якщо таки плануєте ще народжувати то краще ерозію не припікати, не "морозити" бо потім дійсно можуть виникнути проблеми під час пологів.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ерозія

Повідомлення loljka » 27 червня 2012, 11:53

в моєї знайомої ерозія після обох пологів була, і всі рази просто припікали без ніяких там додаткових обстежень, узі, аналізів тощо. не думаю, що це правильно
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Ерозія

Повідомлення Shalimar » 27 червня 2012, 12:41

мне прижигали, на родах никак не отобразилось вроде бы
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ерозія

Повідомлення Перлинка » 27 червня 2012, 13:40

В мене ерозію виявили ще 12 років тому,сказали що треба заморозити,але краще після родів.І так як мене практично роди за родами,а між ними якось не встигала,то досі не заморозила.Не знала,бо насправді не цікавилась що якщо збираєшся ще народжувати краще цього не робити.Я кажись здавала ці аналізи
Тому лікарі радять кожні 6 міс здавати мазок (не знаю як він точно називається) - типу на наявність злоякісних клітин. Якщо тих клітин менше 4% то все в нормі, можна не нприпікати, лиш слідкувати щоб не було ніяких інфекцій, молочниць і т.д.


але десь з рік тому ,мене також нічьо не турбує ,але,звісно тре піти ,ще й не знаю в Тернополі до кого
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ерозія

Повідомлення Dribchuk » 27 червня 2012, 16:52

Перлинка я все роблю в кл. Хміля. В першу чергу тому що все роблять там (тобто не треба бігати по поверхах і різних лабораторіях) + записуєшся на певну годину і не треба чекати в кілометровій черзі. Ще можна здавати в Синево, але там вроді треба мати направлення від лікаря.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ерозія

Повідомлення гра з вогнем » 27 червня 2012, 16:57

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!



Эрозия шейки матки

У нас почему-то с этим безобидным состоянием слизистой, которая перешла с внутренней части шейки на внешнюю, принято бороться самыми радикальными способами: прижиганиями, вымораживаниями, отрезаниями и прочими хирургическими манипуляциями.

Хотя весь гинекологический мир относится к эрозии (правильно — шеечной эктопии) вполне миролюбиво.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron