Глобальні оголошення!



Червоний диплом має значення?

Модератор: krapk@

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення taranjka » 27 січня 2011, 16:16

о, Natalinda, в мене аналогічна сітуейшн з школою - сказали підійти поговорити, а я їх невиховано післала :oops: :oops: з універом в остатні роки розлінилася :zybu: :zybu:
а диплома ніхт ніколи не питав
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення Nymydora » 27 січня 2011, 16:39

червоний диплом - то хіба для батьків радість, якщо їм то радість приносить. У мене теж червоний диплом. Чи поміг він мені при влаштування на роботу - важко сказати, бо я влаштовувалася туди, де мене і так всі знали, як облуплену. Тут роль грав, мабуть, не диплом, а репутація (бо червоних дипломів в нас півгрупи мало заслужених, а не куплених)
Але думаю, що сьогоднішній ринок праці на колір диплому не дивиться: питають або стаж роботи, або перевіряють, чи людина щось вміє, знає і чи готова навчитися, якщо не знає. А досвідчені роботодавці і без диплома зразу бачать, хто скільки коштує.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення oksana.tesliuk » 11 березня 2011, 02:56

happymami написав:Вважаю, що диплом зараз потрібен лише мабуть на державних роботах. Приватники вопше ніякий диплом не перевіряють

Ми з чоловіком обоє "краснодіпломщікі" :hhh: В мене їх аж два. Для роботи в органах держвлади дійсно необхідно мати повну вищу освіту (кваліфікацію спеціаліста або магістра), але вимог щодо його кольору - жодних. Між іншим, окрім диплому та його копії, необхідно також подати письмове підтвердження з вузу, який видав цей диплом, про те, що ти дійсно там навчався, з посиланням на відповідний наказ вузу.
Колір має значення лише тоді, коли хочеш вступити на денну та ще й безкоштовну форму навчання в аспірантуру. Хоча сьогодні можливо й тут є варіанти :hz:
А щодо роботи на приватних фірмах, то маємо досвід теж. Зразу після закінчення вузу чоловік влаштувався на приватну фірму в Тернополі продавцем (з червоним дипломом!!! а шо дєлать?!). Зрозуміло, що тоді в нього взагалі про диплом ніхто нічого не питав. За два чи три роки йому запропонували очолити відділ збуту, бо вирішили, що толковий він в мене (а воно так і є :hhh: :oops: ) От тоді й попросили показати диплом. Так що виходить, що і в приватників не все зводиться лише до розуму і здібностей.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення gsv » 11 березня 2011, 07:29

В Тернополі диплом перевіряють лише (напівжарт) коли беруть продавцем, бо без вищої освіти елементарну арифметику знають далеко не всі.
В державних канторах хочуть диплома, але якщо немає Іван Іванича, то з червоним дипломом можна за все життя не доробитись навіть до начальника відділу.

Я коли в ТАНГу працював студентом, а потім магістром, зарплата була аналогічна :-)
Свої дипломи ніколи не доводилось нікому показувати.
gsv Офлайн


Програміст
 
Повідомлень: 58
З нами з: 09 лютого 2011, 15:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 94 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення flower » 11 березня 2011, 08:59

На мою думку якого кольру той диплом неважливо, зараз важливі знання які маєш і скільки грошей заплатив за місце. Ось така вона реальність.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення gsv » 11 березня 2011, 09:10

згадався анекдот:

- Кажуть що [впишіть_любу_престижну_професію] добре заробляють?!
- Так, в залежності ким працюють :-)
gsv Офлайн


Програміст
 
Повідомлень: 58
З нами з: 09 лютого 2011, 15:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 94 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 березня 2011, 00:21

gsv написав:Я коли в ТАНГу працював студентом, а потім магістром, зарплата була аналогічна

А що означає "працював студентом, магістром"? Це як, вчився, чи що? Тоді яка може бути зарплата?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 березня 2011, 00:23

flower написав:На мою думку якого кольру той диплом неважливо, зараз важливі знання які маєш і скільки грошей заплатив за місце. Ось така вона реальність.

Якщо диплом не куплений, то знання таки вже є ;-)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення gsv » 12 березня 2011, 00:27

oksana.tesliuk написав:
gsv написав:Я коли в ТАНГу працював студентом, а потім магістром, зарплата була аналогічна

А що означає "працював студентом, магістром"? Це як, вчився, чи що? Тоді яка може бути зарплата?

Почав працювати на третьому курсі на пів ставки, коли закінчив навчання з дипломом магістра, почав працювати на повну ставку. Так от, ставка що у студента, що у магістра абсолютно рівна була. Не знаю як зараз, підозрюю що так само.
gsv Офлайн


Програміст
 
Повідомлень: 58
З нами з: 09 лютого 2011, 15:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 94 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Червоний диплом має значення?

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 березня 2011, 00:30

gsv написав:В державних канторах хочуть диплома, але якщо немає Іван Іванича, то з червоним дипломом можна за все життя не доробитись навіть до начальника відділу.

Зазвичай так воно і є, але за 10 років роботи на держслужбі бачила й винятки :P
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Поперед.Далі

Повернутись до До того, як я стала мамою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron