Глобальні оголошення!



Жінка-начальник

Модератор: krapk@

Жінка-начальник

Повідомлення Melisa » 02 квітня 2010, 22:43

А хто був (чи є) директором того закладу, в якому Ви працювали (працюєте): чоловік чи жінка?

Я працювала під керівництвом жінки (останній раз), і щось мені здається, що з чоловіком легше працювати. :dash: А як Вам?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Oksana » 02 квітня 2010, 23:01

як на мене, то чоловічий колектив взагалі трохи приємніший... Ну от, Нелічка сама знаєш, як було на сервісі, коли ми всі разом працювали... А потім університет...Оооо, 60 чоловік і майже все жінки, то чесно кажучи не зовсім моє.. Ну не годна я цілий день сидіти перемивати кістки одна одній, і не хочу. А в такому колективі в більшості так є... Хоча керівником безпосередньо у нас є жінка, і тут нічо поганого сказати не можу. Хороший керівник :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Melisa » 02 квітня 2010, 23:04

Ну да, дякую, що нагадала. То справді приємні дні були: приходиш на роботу, а тобі як не з одного району хлопці привезуть букет польових квітів :rose: , то з другого. Обсиплять компліментами з ніг до голови... А якщо щось не так зробила, то "іздалєка" спокійно так підійдуть, пояснять... Як гарно було! :) :clapping:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Oksana » 02 квітня 2010, 23:09

от і я з ностальгією то згадую... От туди я дійсно ходила з задоволенням!!! Хоча начальник то слабоватенький був :lol: НУ...ту просто вся справа в колективі була ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Рижуля » 03 квітня 2010, 09:25

Не можу погодитися. Я взагалі не розумію поділу за статевою ознакою ( в таких питаннях). Начальник, це не чоловік чи жінка, начальник - ЦЕ ЛЮДИНА. Хороша чи погана, це вже інша справа.
Погодьтеся, що чоловіки також бувають не менш підступні і заздрісні, хамовиті і безпринципні.
На своэму досвіді (мала можливість працювати під керівництвом як одних, так і інших) можу впевнено сказати, що голоне не стать,а "чтобы человек был хороший", бо пілся того як пішов мій останній начальник-мужчина і його змінила жінка, весь робочий колектив зітхнув з полегшенням.
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Liza » 03 квітня 2010, 20:46

в мене на працях керівниками були переважно чоловіки. спільку мову знаходили файно.
(звільнилася я якось з однієї роботи, потім 1,5 роки безробіття, потім повернулася в ту ж фірму, але на іншу посаду в деякій степені завдяки колишньому шефу. зараз я у декретній відпустці, ми з ним підтримуємо спілкування).
а останній раз в мене було подвійне начальство - чоловік безпосередній керівник, а над цим керівництвом - жінка. обидвоє - класні малі. шеф - Володінька, шефиня - Олінька :D
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Natalinda » 07 квітня 2010, 00:30

Я з одного боку повністю згідна з Рижулею
А з іншого...приналежність до статі є не лише фізичною, а й психологічною
І як не крути а жінки в переважній більшості завжди будуть більш емоційні, а чоловіки - більш холоднокровні...
Як для моєї спеціальності, то керівником тре тільки чоловіка, і то такого щоб міг посеред "бабєго царства" кулаком по столі гримнути :D
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жінка-начальник

Повідомлення mala-karta » 07 квітня 2010, 21:59

в мене начальниками були і жінка, і чоловік.
Це зовсім різні начальники :)

Не можу сказати, що хтось кращий, але що зовсім різні - це однозначно.
Жінка більш емоційна, ну дуже це помітно. Але начальниця в мене була адекватна і не було такого, що якщо дома з кимсь посварилася, то на підлеглих віддуватися. Просто всі розмови емоційніші, пристрасніші, кольоровіші?
Чоловіки якось спокійно говорили, сухо навіть :)

Мені було б все-одно, хто був би начальником. Головне, щоб людина толкова.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Жінка-начальник

Повідомлення happymami » 07 лютого 2011, 03:24

Угу. і я працювала з різними чоловіками та жінками, котрі були начальниками. Раз не раз не приходиться. Залежить від самої людини. Чоловіки мені здалися більш конкретними. Але жінки більш наполегливі. Чоловіки більше робили. А жінки - більше говорили... ХЗ. Кожен випадок абсолютно окремий і унікальний. Однакових начальників в мене не було
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Marta » 07 лютого 2011, 04:01

Не знаю....Дійсно, від людини залежить.
Люблю працювати з чоловіками, проте й вони бувають надто емоційними, близько сприймають до серця....

В мене на останній роботі були начальниками і жінка і чоловік (сім"я), то як шось не ладилось, то чоловік йшов в запої, приходив в чорних окулярах, ледве дихав, не говорив ні з ким, а потім взагалі сидів вдома в дипресії, а в той час його жінка брала все в свої руки і не падала духом, міняла щось, робила....
Потім все налагоджувалось, він повертався до роботи в гарному настрої, прекрасний начальник, робота кипіла, а жінка відходила на задній план.
Так що для мене важлива риса начальника- як він поводить себе в стресових ситуаціях, в форс-мажорних обставинах.
В повсякденній роботі це не так важливо, але коли щось треба вирішувати, то начальник має бути активним і холоднокровним, і вміти приймати рішення.
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до До того, як я стала мамою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron