Глобальні оголошення!



Жінка-начальник

Модератор: krapk@

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Ludmila » 07 лютого 2011, 10:21

Справді все залежиьть від людини, а не від статі, це з власного досвіду. Я працювала в юридичному відділі, який очолювала жінка- прекрасна людина і професіонал своєї саправи, скільки я у неї навчилася! а ще я тоді ще навчалася на останньому курсі та ще й була на індивідуальному графіку, вічно треба було їздити в університет до викладачів, здавати індивідуальні завдання, реферати, а сесії..... :help: Так от вона з розумінням ставилась до такої моєї ситуації :o А директором на тому підприємстві був чоловік, який зовсім не поважав своїх працівників, міг приміром, якщо без настрою, кинути паперами, обізвати, нахамити, залякував і т. д. Зараз мій безпосередній керівник теж жінка - і знову ж таки і людина хороша, і вчуся у неї багато чому, це чудовий досвід! керівник у нас мужчина - розумний, поважний, з почуттями гумору. До нього можна звернутися з будь-якого питання - допоможе, підкаже. Так що я за мудрих керівників, не залежно від статі! :thumbsup:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Жінка-начальник

Повідомлення TanenRom » 07 лютого 2011, 10:35

Ludmila ти 100% права.
я працювала під керівництвом чоловіка, людина прекрасна, і поспівчуває, і як потрібно відпускав з роботи, і фінансово міг допомогти, але коли злився - ХОВАЙСЯ ХТО ДЕ МОЖЕ, правда покричить - покричить і через 10 хвилин уже спокійний і сміється, але осад на душі залишався!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Жінка-начальник

Повідомлення mala-karta » 12 лютого 2011, 03:11

дівчата, а було у вас таке, що якщо жінка-начальник, то здавалося, що можна щось попустити, десь недоробити?
чи жінка-начальник сприймажться всерйоз відразу? чи чоловіки противляться :hhh: ?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Жінка-начальник

Повідомлення TanenRom » 13 лютого 2011, 01:56

це залежно яка жінка!
є така жінка, яке ще гірше чоловіка!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Руженка » 13 лютого 2011, 02:19

В мене була і жінка начальник і чоловік)))). Що я можу сказати? Жінка більше емоційна інколи буде вихваляти, сидіти теревенити, може принести чогось смачненького до чаю і посидіти з нами......Але коли зайде планета)))))), то тоді все то забувається і грузить по повній програмі!!!!!!!!! Здається більш вимоглива в роботі ніж чоловіки. А чоловіки завжди стабільні без емоцій)))))))))))
Руженка Офлайн


 

Re: Жінка-начальник

Повідомлення krapk@ » 13 лютого 2011, 14:24

ой я таким не можу похвалитися. Чогось в мене начальниками завжди були (2 їх в мене було) слабохарактерні чоловіки, причому аж занадто емоційні, та ще й підступні. Зараз я маю шефа-науково керівника-дуже кльова людина. Спокійний, врівноважений, короче капец який розуміючий. А от в знайомих керівнички-то хай їм грець. Не задрю. Лиш яких подарунків вимагають на свята всі. І таке враження що самі ніколи не були молоді. Ніяких дітей, нвяких чоловіків-НАУКА і все.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Романівна » 03 квітня 2012, 10:50

мені з чоловіком- начальником було простіше: говорить прямо, чітко формулює завдання, якщо й накричить, то небезпідставно. підстав і підлостей не робив. були проблеми - кликав в кабінет і вичитував без свідків, а потім допомагав виправити помилки.
а в декрет пішла від начальниці. я не йшла, я втікала. кобіта незаміжня і ніколи не була, дітей нема, друзів нема, особистого життя нема. коли дізналася про мою вагітність, то таке почалося... мене до 7 місяця тричі забирала швидка зі слізьми і кровотечею з носа від тиску, а коли потрібно було лягти на збереження, то вона кричала, що я симулюю і про все донесе обласному керівництву :dash: а ще всякі мутки з її боку, істерики перед колективом :scare: ой, как вспомню, так вздрогну)
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Жінка-начальник

Повідомлення malyshka1612 » 13 серпня 2012, 16:52

маю досвід роботи під керівництвом і жінки і чоловіка. з чоловіками легше 100%.
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Жінка-начальник

Повідомлення Rina88 » 02 серпня 2016, 12:44

Найгірший досвід роботи - під керівництвом жінки. Ці наші перепади настрою...
Rina88 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 20
З нами з: 02 серпня 2016, 12:04
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Ганнуся=)

Поперед.

Повернутись до До того, як я стала мамою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron