Глобальні оголошення!



Моя професія - моя мрія

Модератор: krapk@

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Shalimar » 19 жовтня 2010, 01:14

Похоже, у Нас много общего, Перлинка.
+ недавно подумалось, вот бы воспользоваться услугами персонального шоппера и стилиста, которые помогли бы мне раскрыть новые образы и усовершенствовать имеющиеся :)
Запала фраза одной из форумчанок о маманях, которые потеряли себя и стали жалким зрелищем..:(
Я была холериком, стала флегматиком (!!!). Думаю, ребенок подрастёт, и это пройдёт.
Или обратиться к mari...........?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Перлинка » 20 жовтня 2010, 12:15

Похоже, у Нас много общего, Перлинка.

:drink: :D
+ недавно подумалось, вот бы воспользоваться услугами персонального шоппера и стилиста, которые помогли бы мне раскрыть новые образы и усовершенствовать имеющиеся

Готова з радістю допомогти,тільки десь аж навесні після пологів,бо коли переїду жити в Тернопіль то будуть останні місяці,і я вже буду велика та неповоротка.Як непрофесіонал :oops: ,роблю це безкоштовно,бо отримую від цього заняття велике задоволення.Так шо дівчата з весни,якщо захочете щось собі придбати,і потрібна буде допомога зі сторни файно чи не файно,пасує чи ні можете мене з собою сміло волочити куди завгодно ,від секондів до бутіків та салонів.У мене є подруга в Тернополі ,яка ходить на секонд лиш коли я приїжджаю,бо без мене ніц там не видить.
А потім втомлені та задоволені в якесь затишне кафе на кавусю,оце професія!Головне що багато розуму не треба :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Shalimar » 20 жовтня 2010, 12:26

Спасибо!!! :good:

Слушайте, если у Вас есть хыст, на этом ведь можно бизнес сделать, а ;) Услуги стилиста, персонального шоппера, витрины вещевых магазинов оформлять, вон как популярны программы "снимите это немедленно" или "модный приговор". Мы от запада лет на 15 отстаём, так что это всё профессии будущего в Украине)) :rose:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Перлинка » 20 жовтня 2010, 20:41

Слушайте, если у Вас есть хыст, на этом ведь можно бизнес сделать, а ;) Услуги стилиста, персонального шоппера,

Може колись і зроблю ,тільки мені треба трішки від какульок дитячих розчехлитись ,та втягнутись у колію,бо якщо зараз на мене іноді подивитись,то можна подумати ,що мені самій потрібні такі послуги :lol:
витрины вещевых магазинов оформлять

Манекени я 100% гарно одіну,а от антураж фон і т.д можу,тільки не на раз плюнути,треба буде трішки попихтіти у пошуках .
вон как популярны программы "снимите это немедленно" или "модный приговор"
.
тому що на шару,якби я когось стригла фарбувала ,робила макіяж та одягала за свої гроші,то була б також дуже популярною :D
Мы от запада лет на 15 отстаём, так что это всё профессии будущего в Украине))

Мені здається що не на 15,а на 100 років відстаємо.Зараз бутіки ледь виживають,оформленням вітрин займається центральний офіс у Києві,якщо це франшиза чи представництво.А місцеві ПП ,які торгують товарами з 7-го км,не готові за це платити (хороша вітрина обходиться в кругленьку суму).Та й смислу нема,бо покупець невибагливий,лиш би подешевше.
І взагалі ,мені здається в Тернополі майже нема брендових магазинів,навіть демократичних недорогих марок ,Манго закрили кілька років тому.Звичайно,хто піде то купувати за такі гроші ,якщо в гуманітарці та в стоках можна відкопати за копійки .А такого базару з секондом як в Тернополі в неділю я ще ніде не бачила.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Shalimar » 20 жовтня 2010, 21:05

Перлинка написав: тому що на шару,якби я когось стригла фарбувала ,робила макіяж та одягала за свої гроші,то була б також дуже популярною :D
Мені здається що не на 15,а на 100 років відстаємо.Зараз бутіки ледь виживають,оформленням вітрин займається центральний офіс у Києві,якщо це франшиза чи представництво.А місцеві ПП ,які торгують товарами з 7-го км,не готові за це платити (хороша вітрина обходиться в кругленьку суму).Та й смислу нема,бо покупець невибагливий,лиш би подешевше.
І взагалі ,мені здається в Тернополі майже нема брендових магазинів,навіть демократичних недорогих марок ,Манго закрили кілька років тому.Звичайно,хто піде то купувати за такі гроші ,якщо в гуманітарці та в стоках можна відкопати за копійки .А такого базару з секондом як в Тернополі в неділю я ще ніде не бачила.

:D Надо метить на другие города, значит
можно сотрудничать с "центр офисом" и одновременно работать независимым консультантом.. Модельные агенства, колонка в журнале, ну и частные услуги...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення mari » 20 жовтня 2010, 21:11

Дівчата, не забудьте ще про мої послуги, як своє агенство відкриєте. Я хороший психотерапевт, якраз працюю 3 рік, поки ви там відкриєтесь років через 2- в мене вже буде хороша для Тернополя робота :heart: !

Я взагалі свій тренінг- Я жінка!- запускаю з кінця листопада. Приєднуйтесь! Ваші ідеї :heart:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Перлинка » 20 жовтня 2010, 21:52

Надо метить на другие города, значит
можно сотрудничать с "центр офисом" и одновременно работать независимым консультантом.. Модельные агенства, колонка в журнале, ну и частные услуги...

Для цього треба самовдосконалюватись у цьому напрямку,я поки що себе впевнено почуваю лиш на провінційному рівні.В великих містах багато дівчат у яких більше можливостей ,шоппінг за кордоном,дизайнерський одяг , які постійно в тому варяться і лиш тим і живуть,то не мої масштаби ,я поряд з ними не стою,і до їх рівня не дотягуюсь,та й мети такої не маю.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення mari » 20 жовтня 2010, 22:38

Як буде щодо тренінгу усе готове- відразу повідомлю. Хочемо зробити 2 модулі по 2 дні 5-6 год.роботи. Включити в подарунок макіяж і навчання ходи на підборах! А що б включили Ви?


Я не психолог, а лікар- психотерапевт. Не ображаюсь за порівняння, але є вагома різниця перш за все у можливості медикаментозного лікування і 10 річному включно з начанням в ТДМУ досвіді
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Перлинка » 20 жовтня 2010, 22:45

Як буде щодо тренінгу усе готове- відразу повідомлю. Хочемо зробити 2 модулі по 2 дні 5-6 год.роботи. Включити в подарунок макіяж і навчання ходи на підборах! А що б включили Ви?
mari

Можливо є вже якіь матеріали ,ідеї у письмовому вигляді,як той тренінг має виглядати і яка його мета,якби я знала більше,то можливо могла б щось порадити.


Я не психолог, а лікар- психотерапевт. Не ображаюсь за порівняння, але є вагома різниця перш за все у можливості медикаментозного лікування і 10 річному включно з начанням в ТДМУ досвіді

Зрозуміло,вибач ,але то ще краще ,можна клієнтів і на транквілізатори підсадити :girl_hospital: Звісно з жарт :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Радмила » 21 жовтня 2010, 00:04

[quote="Перлинка"][quote]Тому ця ідея просто напросто НЕРЕАЛЬНА!!!

5 років тому. була в мене ідея відкрити школу розвитку для дошкільнят у Тернополі. На той час тут не було жодної. а чоловік сказав : ти. що це нереально. хто туди піде, ніхто не буде за це платити грошей.
І я закопала ту ідею, глибоко, глибоко. А зараз подивіться, скільки тих шкіл з'явилось. І є ті кому це потрібно.
Не закопуй свою ідею, вона насправді дуже гарна, тим більше, що ти вже маєш досвід у бізнесі, Все прорахувати і все получиться. ;)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до До того, як я стала мамою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість