Глобальні оголошення!



Моя професія - моя мрія

Модератор: krapk@

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення бережаночка » 21 жовтня 2010, 00:23

я тоже тіпа педахох
в декреті пока,але найшла себе у викладанні англійської малюкам в садках
позитивнї енергії ці дітлахи віддають стільки,що огого
а плацдарм для творчості який...
у нас же оффіційно затверджених програм нема-того я сама собі педегог -новатор 8-)
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення mari » 21 жовтня 2010, 01:01

Бережаночка, рули!!!! Молодець. не втрачай своєї ініціативи в дитсадку!!!

Наведу тобі приклад:одна з моїх пацієнток за останні 2 роки заробляє гроші утримуюючи бар, навчаючи дочку в інституті і не отримуючи при цьому ні задоволення , ні радості окрім грошей і хронічного недосипання. А сама- скрипачка!!
Тому роби- те, що любиш і мрієш. А усе що потрібно, прийде саме собою :kiss:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення бережаночка » 21 жовтня 2010, 01:02

що і роблю))))
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення Apolloniya » 21 жовтня 2010, 14:03

[quote="mari"]Як буде щодо тренінгу усе готове- відразу повідомлю. Хочемо зробити 2 модулі по 2 дні 5-6 год.роботи. Включити в подарунок макіяж і навчання ходи на підборах! А що б включили Ви?


Мені здається, Тернопіль - місто жінок на підборах. :kiss: Тільки ще в Миколаєві таке бачила. :)
А я б хотіла навчитись риторики! :congratulate: А в подарунок отримати корекцію брів і манікюр (доглянуті руки і брови, те, що кидається в очі і не вимагає щоранкового сидіння перед дзеркалом і кількох тонів основи під макіяж, але завжди забезпечує акуратний вигляд). :beauty:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення krapk@ » 17 березня 2011, 20:12

mari написав:Дівчата, не забудьте ще про мої послуги, як своє агенство відкриєте. Я хороший психотерапевт, якраз працюю 3 рік, поки ви там відкриєтесь років через 2- в мене вже буде хороша для Тернополя робота :heart: !

Я взагалі свій тренінг- Я жінка!- запускаю з кінця листопада. Приєднуйтесь! Ваші ідеї :heart:


я б хотіла навчитися правильно, повільно і гарно говорити (на мою мову впплинуло 10 років прожитих в Кам'янці-Подільському і характер холерика-ну не можу говорити повільно)
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення krapk@ » 17 березня 2011, 20:12

+публічні виступи
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Моя професія-моя мрія

Повідомлення rusia » 05 квітня 2011, 13:32

mala-karta написав:оув..
а в мене в приватника і лікарняне оплачували, і відпустку 2 тижні давали... Оплачувану.
А ми все казилися, що треба більше відпустки.


Класне в тебе ПП було!!
rusia Офлайн


 

Re: Моя професія - моя мрія

Повідомлення song81 » 23 квітня 2014, 11:24

Я з дитинства мріяла стати артистом, всюди співала, починаючи з дитячого садочка.Навчалася в інституті культури за спеціальністю артист-вокаліст, викладач фахових дисциплін. Зараз за своєю спеціальністю не працюю, важко було влаштуватися, не було вільного місця, бо все заполонили знайомства і родинні клани. Про те щоб співати по барах чоловік навіть слухати не хотів) Працюю в музичному училищі бібліотекарем.
song81 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 07 квітня 2013, 23:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Моя професія - моя мрія

Повідомлення Marta28 » 09 липня 2014, 11:22

а я мріяла стати вчителькою, моя мама не змогла втілити свою мрію, а мені вдалося. але зараз я виховую діточок. вважаю це найкраща робота
Marta28 Офлайн


 

Re: Моя професія - моя мрія

Повідомлення Marta28 » 09 липня 2014, 11:24

song81 написав:Я з дитинства мріяла стати артистом, всюди співала, починаючи з дитячого садочка.Навчалася в інституті культури за спеціальністю артист-вокаліст, викладач фахових дисциплін. Зараз за своєю спеціальністю не працюю, важко було влаштуватися, не було вільного місця, бо все заполонили знайомства і родинні клани. Про те щоб співати по барах чоловік навіть слухати не хотів) Працюю в музичному училищі бібліотекарем.

у мене взагалі немає слуху, тому навіть у караоке не співаю, не хочу дратувати оточуючих. але люблю слухати інших, концерти полюбляю
Marta28 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до До того, як я стала мамою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей