Глобальні оголошення!



як дитині звикнути до працюючої мами?

Модератор: krapk@

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення krapk@ » 18 грудня 2010, 16:24

ой я свого планувала в садок на вересень, але йому лиш 1,9 буде. Спочатку зісно на півдня. Але от знайомі віддали в садок восени синочка, якому було 1,10, він звикав майже місяць. А походивши ще місяць почав хворіти, оск в сім 'ї народилося немовля тепер тримають дома. А з весни знов звикати прийдеться. Думаю я теж перегляну своє бажання давати так рано в садок. Підем певно в 2,3 -на березень. Але я вже десь писала, що до 17:00 години з бабусею синок лишається спокійно. Починай вже залишати з кимось, але з 3-4 годин. Пояснюй куда йдеш, прощайся з ним. Не запізнюйся.....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення mala-karta » 18 грудня 2010, 16:31

крапка, а як твій звикав?
ну, не тоді, коли залишати спати, а коли вже розумів, що мама кудись йде?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення mala-karta » 18 грудня 2010, 16:38

хепімамі, а давай-но ти калісь.

Десь читала про Софійку твою. Ще би раз почитала.
І про Юрика.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення krapk@ » 18 грудня 2010, 18:08

mala-karta написав:крапка, а як твій звикав?
ну, не тоді, коли залишати спати, а коли вже розумів, що мама кудись йде?



як пише mala-karta все було набагато простіше ніж ми собі уявляємо. Якось само собою пішла і все. Сказла, прийду як ти проспиш, хоч він явно ще не розумів того шо я казала. Але я виконала обіцянку. Дала папа, закрили за мною двері. Дійсно, проблеми не було.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення happymami » 18 грудня 2010, 18:40

Іруська, я працювала з 8-ии місяців, але йшла на роботу аж на 15.00. тобто клала малу з цицьою вдома, а тоді бігла. Тому мені було в цьому плані легше. Але мозги перший місяць на роботі вопше не працювали, бо була мозгами вдома((( Тому тут тобі буде тяжче, так. А потім мала пішла в садік і всьо стало гуд. А Юрчик шо? А Юрчик лишається вдома лише на 2-3 годинки. І то, переважно коли він спить. І то тіко пару раз в тиждень. Тому тут нічим не пораджу... Але в мене Софія не хотіла мене відпускати нікуда. Ше й по нині. Такшо, тут інша ситуація. Якшо твій Ромик тебе вже відряджає, то не парся. Готуй себе, а не дитину ;-) . йому й дійсно з татом-бабусьою буде простіше. Тим паче в нього такий вік, коли він вже потроху шарить, шо на роботу людям ходити треба ;-) . Ой, Ірко, не знаю, так переживаю за тебе. Ви ж такі нерозлучні, а тут аж на 8 годин... А на пів ставки ніяк ніззя??? Знаючи тебе не уявляю, як ти так зможеш довго без синусика :gore:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення Alisa » 18 грудня 2010, 20:00

Я теж підтримую перлинку, що вдома дитині буде краще. віддаш в садок - то будеш більше на лікарняних ніж на роботі.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення mala-karta » 20 грудня 2010, 16:43

не буду на лікарняних так часто - не пустять.



Дівчата, котрі працюють, а вас не гризе те, що, фактично, вже не ви воховуєте свою дитину? Ну, не так як раніше - практично 24 год на добу, а бачите тепер по кілька годин і вихідні?
Ну, котрі не працюють - теж з задоволенням вислухаю вашу думку.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення happymami » 20 грудня 2010, 16:50

mala-karta написав:а вас не гризе те, що, фактично, вже не ви воховуєте свою дитину? Ну, не так як раніше - практично 24 год на добу, а бачите тепер по кілька годин і вихідні?

ну от власне, про шо я й кажу тобі - важче буде тобі. Гризтиме тебе. Ше й як гризтиме
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення Naya » 20 грудня 2010, 17:43

Ір, я не знаю обставин, які тебе штовхають на роботу..
Але я б мабуть шукала якусь роботу поки шо на півдня. Не на цілий.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: як дитині звикнути до працюючої мами?

Повідомлення Радмила » 20 грудня 2010, 18:18

Якщо є можливість посидіти до 3-х років, краще посидіти з дитиною. Дитина від 2-х стає такааа цікава. Стільки кожний день нового.
Я вийшла на роботу як старшенькій було 3. До другого декрету треба було 2,5 місяці пропрацювати. В садочок вона ходила теж десь 3 місяці. То поки ми ходили на півдня, то ще було нормально. Пішла на цілий день. То такі істерики були в дитини. Ще й одна вихователька була така ... кричала на тих дітей несамовито. Її діти боялись. Мала хворіти почала. Я на тій роботі пеклась, не могла зрозуміти, що я роблю ТУТ, коли моя дитина плаче ТАМ. І забирали ввечері заплакану дитину з садочку.
Якщо можливість краще вдома з татом-бабою. Бо як підете в садок зараз, то слабувати будете стопроцентово.
Якщо на роботу , то обов'язково щоб хтось вмыв вкладати на дений сон, а також годувати. А також ввести в курс тата, де які штанята-кофтинки (бо чогось для них то складно).
Я як приходила з роботи, то мала мені на руки і ми так обнімались з півгодини, а потім починали щось їсти, прибирати і т. д. Мабуть дитині треба було фізично відчути маму.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Діти і робота



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron