Глобальні оголошення!



Коли Ви вийшли на роботу?

Модератор: krapk@

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення nelly » 16 липня 2013, 21:05

я вже місяць як вийшла на роботу, дуже і дуже не легко поєднувати все. з роботи приходжу я вижатий лимон, а ще треба зварити їсти :working: , погратися з дитиною і буди радісною і веселою, бо засмученою і замученою бачити мене ніхто не хоче. Надіюся що я ще в адаптаційному періоді і далі буде легше, хоча хто зна.. Треба думати про другий декрет :dreams:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення Virchik » 16 липня 2013, 21:16

Я вже півроку як на роботі. але все ще ніяк не адаптуюсь.
Найбільше - це те що катастрофічно не висипаюсь.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення irinka » 16 липня 2013, 21:20

nelly а що твоя малеча вже в садок ходить? Чи лишаєш на дідусів-бабусь?
nelly написав:я вже місяць як вийшла на роботу, дуже і дуже не легко поєднувати все.

так, я тебе розумію, коли виходиш на роботу то дуже мало часу на все... :cleaning: :working: :***:
Я вже 4 місяці ходжу на роботу, починаю помаленько привикати до режиму, але всеодно дуже важко... особливо вставати в 6:00 :crazy: то для мене каторга)) Незнаю коли я до того привикну...
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення nelly » 16 липня 2013, 21:49

довга історія в мене... вихід на роботу не плановий, подзвонили сказали, що є місце не далеко від мого дому і чисто з того, щоб потім дитину з садочку легко було забирати вийшла на роботу та і гроші треба..
зараз чоловік у відпустці, потім ще бабця або дідусь приїде, а на осінь надіюся на садок, але як буде життя покаже..
Я встаю в 7-7,30 то в принципі висипаюся, але на роботі з 9 до 18:00, але майже завжди виходжу додому як не 19 год то ще пізніше, надіюся що то все через те що вчуся, поті буду рівно у 18 виходити :arrow:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення Оксана Л » 23 листопада 2013, 19:21

Вийшла на роботу, коли дитині було 1 рік і 1 міс. На моєму місці дівчина також у декрет пішла і мене покликали вертатись.. ми ще на ГВ були, то ж на обід "гамали цицю", мені близько було. Дитина через день позмінно з бабусями була. У 3.5 років пішов у садок. Взагалі, якщо є така можливість, то справді не варто поспішати з виходом на роботу, у другому декреті я б вже так не поспішала..
Оксана Л Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 23 листопада 2013, 12:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення Лігумінка » 13 вересня 2014, 00:14

Вийшла на роботу з 1 вересня, донечці 19 вересня буде два роки). Працюю в школі 3 дні на тиждень, близько 14.00 я йду додому))). Графік чудовий, легко поєднувати роботу і дім, але є суттєвий мінус - зарплата, яка залежить від годинного навантаження(. Донечка наразі в садочок не ходить, а лишається з татом, коли він вихідний або з бабусею. Записані в садочок на другий рік, бо до того не планувала швидше виходити на роботу :yes: .
Лігумінка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 березня 2013, 20:18
Звідки: Місто Тернопіль
Дякував (ла): 42 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Дівчинка Веронічка

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення Vanilochka » 13 вересня 2014, 19:03

Привіт. я фотографую і мене цікавить питання з якого віку дитинку можна залишати на цілий день з 9,00 до 22,00 наприклад? чи кілька годин... якось можна зціджувати молоко,чи то вже коли прикорми вводити? порадьте щось, бо хочеться знати, оскільки справа така якою подобається займатись :=): .
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення Танічка » 08 листопада 2014, 23:12

Привіт всім! Дівчата, а скажіть хтось брав на допомогу няньок чи прибиральниць, просто по годинам? Малому рочок, я би не виходила на роботу, але грошей таки не хватає ... Щось мені підказує, та й почитала коменти, що оооой буде важкоооо... :impossible:
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення ІРЦЯ » 02 лютого 2015, 13:00

Сьогодні мені запропонували роботу. Самоі роботи як такоі я не шукала, але колись ще за царя гороха :hi: закинула резюме на rabota.ua і тут мені сьогодні дзвонять і пропонують досить непогану посаду , більш менш нормальною зарплатою на нашому Тернофармі.
От тепер в мене спокуса,а може рискнути і таки вийти бо такий шанс не завжди трапляється.
А з другого ( морального) боку не впевнена що зможу лишити( лишити є на кого) дітей,особливо меншого :cray: ...
Якісь змішані відчуття. І нащо я ту трубку підняла :cry:
Я на роздоріжжі...
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Коли Ви вийшли на роботу?

Повідомлення Marichka » 02 лютого 2015, 13:10

Нашому 1,6 міс,грудний,але лишався з старшою сестричкою і моїм татом минулого тижня на весь день.І за цицьою не вмирав.Для мене то дивно,бо з старшою було не так.
Треба дивитися по графіку,по психологічному стані дитини і реально прикинути різні варіанти.
У вересні я теж хотіла іти на роботу,запалилась.Але добре,що не пішла.тепер ту ставку скоротила держава і умови роботи для мене були б заважкі
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Діти і робота



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість