Глобальні оголошення!



Біжутерія. Золото і інші дорогоцінності. Ваше ставлення?

Модератор: Yummy mummy

Re: Біжутерія. Золото і інше дорогоцінне. Ваше ставлення?

Повідомлення Natalinda » 11 грудня 2010, 02:15

mari написав:А де ви золото в Тернополі паяєте?


Яка то там вулиця як йти від універмагу до ринку, Шептицького вроді. Так от там по правій стороні зразу за секондом є довга хатка, а в ній магазинчики,і в одному з маазинчиків золото і майстер в додачу :) Я там останім часом ремонтувала, бо на Валовій мені не сподобалося зовісм.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Біжутерія. Золото і інше дорогоцінне. Ваше ставлення?

Повідомлення Lusik » 21 лютого 2011, 20:52

Хочу додати , що ремонт ювелірних виробів є у центрі в Роксолані третій поверх. Я особисто там ремонтую.
А що до біжутерії і прикрас, то я просто кохаюся як клептоманка-хотіла би все , але дорого. Особливо подобається срібло та біжутерія bobiju в Орнаві, Універмазі повно :aaaaa: Я покищо не не дуже багато її маю, але ще багато хочу :D :D :D Багато!!!!!!!!!!Майже все що маю подарував чоловік. :)
Востаннє редагувалось Lusik в 21 лютого 2011, 23:25, всього редагувалось 1 раз.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Біжутерія. Золото і інше дорогоцінне. Ваше ставлення?

Повідомлення eney » 21 лютого 2011, 22:47

ААААААААА, біжутерія, ужас, вдів а через дві гобини мочки вух як буряки :ugeek: неа, не надіну я такого.
Про золото згідна з марі, це прикраси для старших пані, коли покупка такої цяцьки не приносить поневірянь гаманцю.
Сама ношу срібло, але нашого українського виробника боюсь, воно нічим не краще по якості від біжутерії :( а ще вважаю що прикраси треба берегти, знімати коли вареники ліпиш, переш.... підбирати ювелірку під наряд. ненавиджу паняночок обвішаних "всім шо дома є".
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Біжутерія. Золото і інші дорогоцінності. Ваше ставлення?

Повідомлення Marichka » 07 березня 2011, 18:31

Люблю і біжутерію,і срібло,і золото-різні прикраси.На метал маю алергію,тому обираю для себе з обережністю.Подобаються різні камені,в кольорі,щоб було до різного одягу комбінувати.Погоджуюсь,що носити потрібно до випадку.Бісер,правда,не дуже подобається.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Біжутерія. Золото і інші дорогоцінності. Ваше ставлення?

Повідомлення Ірyшка » 07 березня 2011, 18:49

а я люблю і ношу золото.Біжутерії взагалі немаю.
Ірyшка Офлайн


 

Re: Біжутерія. Золото і інше дорогоцінне. Ваше ставлення?

Повідомлення Shalimar » 08 березня 2011, 00:22

mari написав: майстер каже, немає чого їх вже 3 раз паяти , вони ще порвуться, ідіть на Островського і там є магазин, вам поміняють. Де той магазин, чи треба ще доплачувати , не знаю? Хто знає. Але мені так жаль за ними...

если менять, то принимают как лом. Смотря на что менять! на какой вес. Доплачивать за ювелир. работу изделия.
не знаю, понятно объяснила, нет? ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Біжутерія. Золото і інші дорогоцінності. Ваше ставлення?

Повідомлення eney » 08 березня 2011, 13:34

порахують вагу вашого виробу, поміняють на такої самої ваги віріб + доплата типу за роботу, точно який процент не помню.
магазин ювелірний за ломбартом, або в любому іншому ювелірному де пише обмін золота.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Біжутерія. Золото і інші дорогоцінності. Ваше ставлення?

Повідомлення Mary Awa » 15 липня 2011, 17:21

Natalinda написав:Ой, я біжутерію абажаю!!!

І я, і я :clapping: Різну - і куплену, і самороблену (бісер, пластик і т.д. :гуд: ) Золото подобається, але ношу лише золоті сережки і все. З перснів - лише обручка. Щось мені не подобається, коли на кожному пальці перстень.
kamisia написав: Мрію про намисто з перлів

О, це також моя мрія :гуд: Вони так елегантно виглядають. Бачила дуже красивий набір із чорних перлів - просто супер :clapping:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Біжутерія. Золото і інші дорогоцінності. Ваше ставлення?

Повідомлення malyshka1612 » 13 серпня 2012, 20:17

біжутерію не люблю, на комусь подобається, на мені ні. не знаю чому так. раніше носила срібло. зараз вилючно золото. але не обвішують ним як ялинка, а в міру. сережки. колечко, тоненька цепочка. а коли вихожу в люди на якусь супер подію, то можу браслет вдіти і на цепочку колончик якийсь. але все В МІРУ!!!!!
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Біжутерія. Золото і інші дорогоцінності. Ваше ставлення?

Повідомлення Ysmishka » 31 січня 2014, 23:30

Ось правила для тих , хто хоче носити біжутерію правильно:
1 . Якщо у тебе є комплект біжутерії ( сережки , браслет , перстень та намисто ) , то носити їх всі разом , вважається поганим тоном і несмаком . Носи сережки з браслетиком , а кільце з намистом .
2 . Вибір біжутерії залежить від вашого стилю одягу. Якщо ви любите обтягуючий і відкритий одяг , то вам підійдуть східні прикраси. Якщо любите скромність і лаконічність , то і біжутерія повинна бути не помітною, але витонченою і легкою. Якщо ви любите молодіжний стиль то віддайте перевагу дутим і повітряним браслетам , великим і яскравим кільцям , яскравим бусам .
3 . Не варто носити великі камені і прикраси худеньким дівчаткам , в теж час як на дівчині з формами можуть загубитися маленькі прикраси.
4 . Не можна носити біжутерію на проблемних місцях. Наприклад , на коротких пальцях великі кільця , або на короткій шиї кольє.
Ysmishka Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron