Глобальні оголошення!



Біжутерія. Золото і інші дорогоцінності. Ваше ставлення?

Модератор: Yummy mummy

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення Melisa » 18 березня 2010, 23:18

А мені подобається. Золота не дуже люблю. Але й біжутерії не ношу, бо причині того, що не маю так багато. Але в біжутерії який "плюс" - доступно кожному та ще й досить гарні речі. Є в ній і "мінус": коли мені було 10 р. мені прокололи вуха, а так як можливості купити золоті сережки не було, то я носила якісь металічні, в результаті чого в одному вусі у мене був нарив. Тому деколи все-таки варто зважати та те, з якого металу зроблено ваші сережки.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення mari » 19 березня 2010, 09:52

Можна замовити по Інтернету, є стільки вибору. Післяоплата. Я так свої маки замовляла в контактах.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення pepi » 11 квітня 2010, 21:10

Я люблю біжутерію , особливо із кристалами Сваровськи, або з натуральних мінералів.
Колись більше носила золото,тепер перейшла на срібло ....
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення LeeLoo » 12 квітня 2010, 12:17

А я дуже люблю прикраси-а особливо золоті :heart:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення IREN » 14 травня 2010, 15:51

Люблю і золоті і сріні прикраси- під настрій , і БІЖУТЕРІЮ. Купила недавно в тц" Старий Гранд" на 2 пов кульчики за 75 грн і дуже задоволена. Не містять нікелю- тому не викликають алергію. А так то завжди особливо обережно відносилась до біжу! А тепер думаю ще щось так прикупляти.
IREN Офлайн


 

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення Chocolat » 14 травня 2010, 16:38

Я біжутерію люблю на комусь, а сама носити не дуже... Щось вона мені заважає... А от золото люблю, особливо біле. Особливо прикраси із самого білого золота. Шкода, що у нас таке важко знайти.
Chocolat Офлайн


 

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення Радмила » 15 травня 2010, 00:17

А я люблю камінчики сині. Топази. сапфіри. Красааааа. А ще рожеві. Мене від вітрини з ними не відтянеш. А ще перли.
А до біжутерії особливої любові не маю. А взагалі рідко щось ношу. Навіть обручку раз в тиждень як згадаю... Мені прикраси заважають. з дітьми весь час, то їсти варити, то попрати. Руки часто мити. Мило залазить під каблучки. Биррр. А сережки, ланцюжки,то така цяця щоб малеча потягла подивитись. може як малі підростуть. почну носити.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення бережаночка » 15 травня 2010, 09:34

я біжутерію ношу і купляю під щось.Тільки для доповнення ансамблю.Зазвичай шошу срібло-колечка на лівій руці,а обручалку на правій.Хотіла і обручку срібну-чоловік проти

Золото люблю,але вважаю що воно-для шикарних жінок в дорогих костюмах.НЕ люблю-джинси,майка і 3 цепочки золоті на шиї :mrgreen:
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення Marta » 27 червня 2010, 00:40

А в мене на всю біжутерію алергія...((((хоча подобається дуже! вуха пухнуть, все чешеться....тому ношу золото, срібло вищої проби,або шкіряні браслети всякі.
Marta Офлайн


 

Re: Біжутерія. Ваше ставлення?

Повідомлення krapk@ » 27 червня 2010, 19:28

біжутерію теж купую, якщо реально бачу що блузону чогось не вистарчає. Дуже люблю білі метали. Якби платина була доступною, купувала б лише її.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron