Глобальні оголошення!



Єврошоп

Модератор: Yummy mummy

Re: Єврошоп

Повідомлення Shalimar » 11 жовтня 2013, 20:23

Ну так знающие люди говорят, что там нахальство - завышенные цены. Вот, надеюсь, подскажут, где купить такие вещи, которые продаются в Еврошопе, по нееврошоповским адекватным ценам. Не хочется переплачивать за зря! и чувствовать себя ошуканим (извините, не подобрала перевод)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Єврошоп

Повідомлення Ameli » 11 жовтня 2013, 20:26

Може і знають, але не кажуть :ha: Тут не все так просто я бачу ви серйозно вивчили всі цінові аспекти так що думаю ви вже тут профі.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Єврошоп

Повідомлення lenor » 12 жовтня 2013, 00:13

Shalimar написав:эта куртка Прихований текст в Еврошопе стоит до 1000 грн - почти в два раза дешевле, чем в интернет-магазине. + расходы на доставку и % посреднику.

Вопрос: где данную вещь купить дешевле? с возможностью примерки.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

друга ж ссилка в гуглі. 48 баксів, можна в єврошопі приміряти і замовити дешевше в два рази. третя ссилка за 55 баксів. а ціни там таки завищені, особливо на дитячі речі.
lenor Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 13 липня 2011, 22:27
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Єврошоп

Повідомлення Shalimar » 12 жовтня 2013, 02:12

завышены - по отношению/ сравнению с чем?
За ссылку - вау, пятёрка! ))) :clapping:
только если приплюсовать все дополнительные затраты, разница в стоимости получается не такой уж и разительной.
Уверена, что этот же жакет в другом тернопольском "бутике" стоил бы в несколько раз дороже.
Вы видели цены на турецкие джинсы в Amnezia jeans?

Еврошоп - единственный в Тернополе магазин с завышенными ценами? Остальные продают на уровне интернет-цен заграничных сайтов?

Или что лучше, покупать все через интернет?

Ладно, это всё гон, я понимаю, что кому-то важно найти бюджетный вариант, новый или гуманитарный, кому-то - оптимальное соотношение цена/качество, кто-то предпочитает покупать вещи через СП в интернете, сравнивая цены, выискивая отзывы, информацию о размерах, потом не лень пристраивать неподошедшую вещь, кто-то гонится за фирмОй, даже б/у, кому-то нравится просто шататься по магазину, кто-то не парится по поводу цен, кто-то любит ходить и выискивать интересные вещи. И все эти запросы в комплексе Еврошоп не удовлетворяет. Есть люди, которым нравится отовариваться в Еврошопе, есть люди, кто им недоволен. Я отношусь к первой категории. Мнения высказали, а вопрошающим рекомендую самостоятельно наведаться туда и составить своё собственное впечатление.

Я фанат такого явления, как Еврошоп (стока), со своим рядом причин на это)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Єврошоп

Повідомлення stella123 » 12 жовтня 2013, 09:15

Мені особисто Єврошоп подобається і там часом можна купити непогані якісні нові з бірками речі по адекватнішизх цінах чим на базарі. Але там потрібно дивитися,що купуєш і оцінювати то все адекватно. Там можна попасти на різні речі.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Єврошоп

Повідомлення lenor » 12 жовтня 2013, 11:05

Дитячі завищені, порівнюючі з тим самим, але новим в інтернеті. Ті самі бодікі, сліпи, куртки, взуття... Я просто на доросле не маю можливості ходити вишуковувати, а от на дитяче інколи заглядаюсь. І була вражена що кофтинка на трирічну дитину коштує дорожче ніж та сама але в інтернеті (на джорджі так попалася) А в єврошопі вона не нова, і ще й з затяжками. Так що кожен сам для себе вирішує. Мій родич працює в цій сфері, тільки в іншому місті, і навіть він був вражений нашими цінами (прогулялвся, щоб вивчити конкурентів))) Я не проти речей з гумки, але проти того щоб платити за них те що вони не вартують (та сама куртка що по ссилці, це ж не нова колекція, а сток якийсь який вже зняли з прилавків, я бю ще зрозуміла якби вони представляли цілу лінійку виробника, нові колекції... а так...). А про наші магазини нових (турція, китай) взагалі мовчу... ад і Ізраіль.... таке враження що ті ціни зі стелі малюють, а шиють їх князі, а не китайці в підвалі.....
lenor Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 13 липня 2011, 22:27
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Єврошоп

Повідомлення Кокетка » 12 жовтня 2013, 11:36

кожному своє, я не фанат Єврошопу, та заходжу інколи глянути ) тож як сток не куплять за ту ціну що вони поставили, то вони поставлять знижку) :yes: ( особисто для мене бренд не важливий, мені подобається і китай ( китай до речі дуже різний в ціновій категорії ) і турція, і хто там ще ...) важливо яка тканина на дотик і комфортний крій, інколи брендові речі, тряпочка тряпочкою, та на ній бренд і всі слюні пускають , а мені не подобається на вигляд чи дотик як обирати між брендом і комфортом я виберу комфорт ( а майже всі торгові марки шиють свою речі у китаї, бо там дешево :yes: )
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
речі на скачки, все для чоловіків які доглядають за конями і для самих вершників( непромокаючі костюми, всі шви проклеювали) ( я була на спец заказах там спец крій був зі складними елементами) і все для коней . спочатку фірма була в Санкт петербурзі, перевезли до нас бо було дешевше, а потім перевезли у Китай, бо там ще дешевше) :yes: [/hide] а з вигляду і не скажеш що така брендова фірма шиє вироби у китаї) :wink:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Єврошоп

Повідомлення Shalimar » 12 жовтня 2013, 16:28

lenor написав:Мій родич працює в цій сфері, тільки в іншому місті, і навіть він був вражений нашими цінами (прогулялвся, щоб вивчити конкурентів)))

В центральной Украине цены еще выше. В стоках. 300-400 грн - средняя стоимость.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Єврошоп

Повідомлення qweewq1234 » 12 жовтня 2013, 20:46

в будь-якому разі потрібно бути уважним до всіх оечей у єврошопі. не купляти нашвидкорук. недавно купила дитячий пуховик. заплатила 1000 грн. коли прийшла додому знайшла невеличкий брак(( знайшла та все ж неприємно було.
qweewq1234 Офлайн


 

Re: Єврошоп

Повідомлення олеся » 12 жовтня 2013, 20:56

А що повернути не можна?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron